Zlatý retrívr jsou chytřejší než většina lidí

Je tu velmi populární YouTube video představovat zlatého retrívra, který je udělal velký hit po celém světě. Toto video bylo přijato během relativně nový sport psí freestyle tance. Pes se tančil John Travolta je součástí velmi přesvědčivě k písni vy jste ten, že chci s majitelem, oblečeni jako Olivia Newton-John. To ukazuje, co Zlatý retrívr – show kvality nebo pet kvalitě – je schopen.

Ale Zlatý retrívr se nerodí wonder psy. Potřebují čas, úsilí a spoustu chvály, aby plně rozkvetlo do velké psi mohou být. Potřebujete také dobrý smysl pro humor a ochotu nechat domu si trochu chaotický. Musíte se naučit, jak moc zlatého retrívra informace, jak si possibly can před, během a po přivést svého psa doma. Nejlepší místa získat Zlatý retrívr s velkou osobností, od chovatelů a Golden Retriever záchranných stanic. Nikdy si psa z pet obchodu.

Tito psi byli chováni jako vysoce aktivní, běží míle přes déšť s cílem získat zabil hra pro svého pána. Přestože hlavním úkolem zlatého retrívra se změnila, přístup je stále stejná. Tito psi musí být obsazeno. Potřebují pravidelné cvičení a být ve středu na rodinný život, nebo se najde něco obsadit svůj čas – což může znamenat, že by mohli dělat věci, které nechcete, aby udělali.

Behaviorální problémy Zlatí retrívři jsou nejvíce náchylné k je hyperaktivita (u mladých psů) a separační úzkost. Vedení psa na správné diety a pravidelného cvičení rutinní pomůže snížit obou problémů. I když po Golden Retriever informace a rady na internetových stránkách a knihách výcvik psů se často vyléčit oba tyto problémy, nebojte dostat odbornou pomoc. Jedná se o velké, silné psy, kteří mohou vědět na.

Na celý život s Zlatý retrívr je příjemný, po počátečním hyperaktivity o štěňátko-kapuce (který v pes, trvá až jsou alespoň dva roky). Golden Retriever určitě potřebovat školení, pomoc a vet péči, ale přizpůsobí i všem třem z nich. Čím více vložíte do svého zlatého retrívra, pokud jde o čas, energii a odborné přípravy, tím více dostanete. Není náhodou, že Zlatý retrívr jsou často pes volby v léčbě a záchranářských psů.

Podíváte-li v médiích nebo v reklamě, mnohokrát, když je pes potřeba hrát roli, je ta část kterou by měla zlatého retrívra. To ukazuje, co tito psi jsou schopné. Vzhledem k tomu, že jsou velké psy, pokud si nejste jisti o tom, jak vlak jim, prosím, profesionální trenér, který vám pomůže. Přečtěte si knihy výcvik psů, a dozvědět se co nejvíce Golden Retriever informace, jak můžete.

Carol Matthews miluje a studie všechny druhy psů, včetně Zlatý retrívr. Zlatý retrívr také rád poslouží jako slepecký pes, nebo záchranu psa. Golden Retriever informace lze nalézt na mnoha místech, jako je například místní knihovna a internet.

;

The Best Cesta až Péče pro Sick Chihuahua Štěňata
Bad Cat chování nebo volání o pomoc?
Baset vzdělávání – výuka svého psa o hluku
Nejlepší Známé Havanese Hybrids
Bílá Lions
Péče o kočky – jednoduchá cesta
Různých Typy Ptačí
Boj proti Vrh Box pachy With Ease
Pes informací a Nutriční fakta
Tipy pro vzdělávání svého psa nekousat
Štěkající při řízení: 3 Simple Solutions, aby se vaše Dog Tichý

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create