Všechna tajemství Americký červený nos Pitbull!

Americký červený nos Pitbulls jsou jeden z nejvíce populárních plemen psů ve Spojených státech amerických. Oni jsou také zřejmě nejkontroverznější plemena i vzhledem k tomu, že mají záznamy o agresivní chování, nicméně ne vždy můžete soudit knihu podle obalu. Tento článek vám vysvětlí vše, co tam je vědět o americký Červený nos Pitbulls a do konce roku to určitě budete mít změnil váš pohled na ně.

Tak kde se to plemeno pochází z? No v případě, že nevíte, Americký červený nos Pitbull pochází z dlouhé řady mastifa, že datum cestu zpět k 4000 BC, když oni byli použitý Řeky jako oba pracovní psi a pro válečné účely. V průběhu času byly selektivně chováni se stát současný pes vidíme dnes.

Jejich Temperament

Je to zajímavé otázky. Co je to temperament americké červeným nosem Pitbull líbí? No nemůžete popřít skutečnost, oni jsou postavené pro útok účely jako oni mají extrémně silné čelisti schopné lámání kostí. Musíte si uvědomit, že oni byli chováni za účelem zabíjení, a proto přirozeně mají útok-jako instituce, ale to není případ pro jejich temperament.

Je důležité si uvědomit, které americký Červený nos Pitbulls nejsou přirozeně agresivní zvířata, namísto toho oni jsou velmi poslušní tvorové, které budou dělat cokoli jejich vlastníků říct jim taky. To je, co byli vyškoleni pro všechny, kteří před lety, kdy Řekové učil je být loajální a chránit je před rukou nepřítele bez ohledu.

Nyní důvod, proč si tuto špatnou reputaci jako agresivní bojový pes, je proto, že velké množství lidí, kteří vlastní americký červený nos Pitbulls jejich použití pro ilegální boj soutěže. Z toho důvodu jsou vyškoleni k tak agresivní, jak je to možné. Máte-li učit Pitbull být agresivní, bude přirozeně dělat, co chcete říct, a stane se pes vám říct, že se stane. To je důvod pro jejich špatnou pověst.

Nyní za něco pozitivního

Vzpomínám si, jak jsem řekl, že americký Červený nos Pitbulls jsou loajální společníci a budou dělat, co se učíte to udělat? No to znamená že pokud naučit svého psa musí být věcné a sociální, stane druh a sociální pes. Jediná doba, váš pes může být agresivní, je, pokud si myslí, jste jako vlastník je nějakým způsobem ohrožen.

Požitky v Spolecenské Your Dog
Druhohor
Jak Ohrožené jsou?
Shih Tzu informace
Vážek
Podíváme To Keep Your sibiřský husky Zdravá
Zdarma Uzdravení pro Vaše mazlíčky – nebo jakékoli zvíře
Průvodčím Až Nalezení bišonek záchranu
Cat chování. Je to normální … nebo je to Diabolical?
Coyote Killing Contest v Montana: barbarské nebo užitečný?
Havanese knihu Training Bez vztekat

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create