Věřila byste tomu?

Je zde mnoho dezinformací okolo plovoucích o Dobrmani. Patří k nim fakta o jejich velikosti a temperamentu. Jsem chovatel a majitel Dobrmani, takže si řeknu, jaké znám.

První a pravděpodobně nejpošetilejší Dobrmani mýtus asi, lebky se jejich příliš malá a roste mozek a tlačí před lebkou a způsobuje jim, aby se stal zlý a zapnout jejich vlastníkem. Ten měl být způsoben neopatrným nad chov. Pokud se zastavit a přemýšlet o tom, poznáte, je to fyzikálně nemožné. Jediný důvod, proč jedno dobrmani nebo psa pak by jeho majitel psa, jestliže je zneužívána nebo týrány. Dobrmani nejsou od přírody zlý psy.

Dalším je mylná představa, že útok Dobrmani jsou psi. Popravdě, oni je pracovní chov vyvinuta jako ochrana výběrčí daní v pozdní 1800. Dnes, Dobrmani jsou stále na ochranu psy, ale jsou milující, oddaný, věrný rodinné mazlíčky. Oni nemusejí být školeni plnit jejich zaměstnání a skutečně neměl být školeni být agresivní hlídací psy. Dobrmani jsou inteligentní zvířata, a oni instinktivně vědí, kdy musí chránit lidmi a majetku. Oni se nikdy útok, pokud absolutně se bránit či jejich rodinami.

Dobrmani jsou nejen inteligentní, ale jsou rovněž citlivé. Moje Doberman, Thunder může být opravdu hrozné, když štěká na cizím ale dostává rozrušený lidmi mluvit když se zvýšenou hlasů. On vlastně děje v rohu a čeká, dokud se všechno zase klid. Protože toto unikátní kombinaci zvláštnosti je velice důležitá k jejich být vyškolen firmy, v souladu, ale jemný způsobem. Oni rozhodně potřebují vědět, kdo je boss! Dobrmani jsou také ne chtěl být venku psů vázáno na řádek sám vše denně. Potřebují být se svého lidu, jak blízko to možné, kdykoliv.

Dalším mýtem o Dobrmani je existence Warlock řádek. To se týká super-velké, vynikající dobrmana. Pochybné chovatelé používají tuto naznačit jejich štěňata budou Oslava se společností a zvláštním které odráží vyšší cenu. Tam byl ve skutečnosti dobrman jménem CH. Borong Warlock v pozdní 1950. Byl to muž standardní velikosti dobrmana s obzvláště lehkou temperament. Byl chována po on odešel z zobrazující, však byla taková dávno by neměli být jakékoli psi odešel z jeho linii.

Dobrmani mají za sebou dlouhou cestu v posledních letech v oblasti temperamentu a zdraví. S socializace, školení a láska, jedna bude dobrman milujícím, věrný, dokonce i komických vedle vaší rodině

Flying Mravenci Vs Termiti: Rozdíl mezi Flying mravenců a termitů
Péče a pojmenování Chihuahua Štěňata
Košelkový pet dopravce: Některé Klady a zápory z kabelka Zvíře dopravců!
How To Give Havanese Hair Vyjmout
Kariéra s koňmi
Německá krátkosrstý ohař
Psí Eutanazie
Dog Jídlo: Vyberte Právo Výživa pro Vaši psa
Vypadají dobře, Feel Good: Ženich Your Dachshund
Tipy pro Domácí cvičení Staré, Young, a Large Breed Psi
Bred pro mrazničky: Jak Zoo chová Tigers Jako baterie Slepice

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create