Velškorgi psů

Velština corgi pochází z Walesu. Je tu ‘trpaslíkem’ ve svém názvu. Ano, ‘cor gi’ znamená trpasličí pes. Velškorgi psi patří Herding skupině a nejzdravější mezi ze skupiny. Jsou také patří k nejdelší-žil psy skupiny. The Herding skupina je označení, který americký Kennel Clubem již pes poskytnout pro čistokrevná plemena. Skupina Herding byla vytvořena v roce 1983 a nejnovější klasifikací provedených americkým Kennel klubu.

Velškorgi psy jsou roztříděny do dvou odlišných plemen a sice Cardigan a Pembroke. Podívejme se na každou plemen Corgi podrobněji.

Cardigan Velškorgi Dogs; Je to jeden z nejstarší pasení plemeny. Oni mohou bydlet v apartmánech, ale ty šťastnější žijí na otevřenou. Potřebují být zapojen v nějaké fyzické a psychické aktivity denně. Dlužení jejich krátkému postavu, kopy z dobytku nemůže ranilo Cardigan velština corgi psy. To byl také účel za chov je jako malé a dlouho psy. Jsou považovány nejvěrnější rodinu psy. Mohou vytvářet velmi dobré společnosti, a může sloužit jako varování opatrovníky. Jsou poměrně vyhrazena povahy ledaže by výcvik na socializovaná od ranného věku. Cardigan velština psi jsou inteligentní a aktivní.

The Cardigan velština pes je dlouhý a málo psy. Má výšku ušima. Jeho ocas je obvykle dlouhá. Oni je červená žíhaná ani sable barvy. Jejich krk, vespod, špička jejich ocasu jsou obecně bílé v barvě. Na průměru svetru je 10,5 do +12,5in. vysoký u kohoutku. Samec zapínací vážit mezi rozsahů 30 až 38 libra zatímco samice váží kolem 25 až 34libra Jejich život očekávaná je asi 12-14roky.

Pembroke Velškorgi Pes; Jak se uvádí její název v Pembroke velšský corgi vznikla v Pembrokeshire ve Walesu. Jsou aktivní a atletické psy. Pembrokes byly používány stádo dobytka a koně tím štiplavý na jejich patách. Nedostatek aktivita může učinit nich obézních docela snadno. Člověk by měl být opatrní při druh pohybových aktivit Tito psi jsou v okolí. Making to skákat z výšek lze zlomeniny nohou a mohou způsobit poranění zad. Délky jejich páteře mohou být důvod pro spinální problémy Pembrokes.

Pembroke velšský corgi Pes má 10 až 12 palec vysoké v kohoutku. Váží více než 30 liber Pembrokes lze plavá, sobolí, černé, červenou barvy. Jsou může nebo nemusí mít bílé odznaky na nohou, hrudníku, tlamy a pod. Mají krátkou podsadou a tlustý kabát. Tyto nátěry se zbavit dvakrát rok během sezónních šíření. Pembrokes charakterizuje krátký ocas. Mají délku života asi 11 do 13roky.

Původně byly někteří Cardigan velšský psů překročili se švédská Vallhund psy. The Cardigans jsou řekl k existovali pro více než 3.000 roky, ve Walesu. Různorodostí v jejich barvách že je viděno dnes je způsobeno kříľení jim s collies. Pembrokes jsou věřil mít vyvinuli od Cardigans a ostatních psi jako Pomeranians. Corgis jsou velmi populární ve Spojených státech. Jelikož sedmdesát dlouhých let se britský Royalty byl nadržování velšský corgi psy. To je říkal že královna Elizabeth II Spojeného království miluje tento plemeno a má šestnáct Pembroke corgi psy jako pets. Původních obyvatel Wales, velšsky corgi psi patří mezi různé populární a nejcennější plemen až do data.

Druhy Motýli
Fakta které komárům
Nalezení Prvotřídní kvalita šarpejovi štěňata na prodej
How zvednout záchranného Yorkie Dog
Třtiny Corso – pes rozumí na ven, měkký na vnitřní
All About Havanese trénink
Ověření pravosti Bad Shih Tzu chovatelů
Kanadský pečeť Hunters Trapped
Co to znamená Vytvořit Top Quailty Pet Vitamin
Čivava Zdraví: Důležité And Vital
Všechny Neznámý tajemství Iguanas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create