Vaše zvíře potřebuje na vápník

Pokud jste jedním z rostoucího počtu majitelé domácích zvířat, kteří se živí jejich mazlíčky syrové maso nebo domácí stravou, je životně důležité, aby váš mazlíček dostane správné množství vápníku.

Vápník je velmi důležité minerální pro vaše mazlíčky celkové síle a dobrému zdraví. Ze všech minerálních látek, vápník je nutné v nejvyšší částka. Je nezbytné, v těle řadu funkcí, včetně kostí, srážení krve, svalové kontrakci a přenos nervového impulsu.

Jste-li kvalitní krmení pro psy pak vápníku asi není problém. Most dobré, přírodní potraviny obsahují více než dostatek vápníku i pro velká plemena. Které zvířata potřebují vápník suplementace? Zvířata na sval a varhany masné stravy; zvířata na dietě domácí kuchyně, zvláště když zvíře je vybíravý jedlík, který odmítá jíst celé stravy, zvířat, o potravinách zkoušek pro alergie; zvířata v omezené antigen nebo hypoalergenní doma vařené stravy; ptáky, plazy, savce laktaci.

Takže, po konzultaci s vaším veterinárním lékařem, které jste stanovil, že Vaše zvíře potřebuje vápník doplňků. Dr. Pitcairn, v jeho Kompletní průvodce pro Natural Health pro psy & kočky má několik návrhů na doplnění vápníku do vašeho domácího mazlíčka stravy. Ten doporučuje použít práškový kostní moučky se speciálním složením pro doplnění zvířat. Můžete použít, jichž se prodal v přírodních potravinářských obchodech pro humánní použití, ale bude to méně pohodlné a dražší. NIKDY nepoužívejte kostní moučka prodávají v zahradních centrech. Je toxický pro zvířata (a lidi).

Velmi čisté formě vápníku je, že pochází z mořských řas u pobřeží Irska. To má tu výhodu, že není z živočišných zdrojů a poskytuje mnoho vynikajících stopové minerály.

Vápník formě tablet nebo prášku je dalším zdrojem suplementace. Dodává se v různých formách, jako je uhličitan vápenatý, chelátu vápníku, kalcium glukonátu nebo laktátu vápenatého. Vyhněte se produktů, které obsahují také fosfor nebo hořčík. Pokud si koupíte tablet, použít maltu a paličkou nebo pilulky Volám mlít je na prášek před smícháním s jídlem.

Skořápky prášek je všechny přírodní a velmi levný způsob poskytování vápníku vašeho domácího mazlíčka stravy. Můžete udělat sami z vaječných skořápek, které jsou velmi vysoké ve formě uhličitanu vápenatého. Omyjte vaječných skořápek hned po krakování a nechte zaschnout. Po hromadí tucet nebo tak, pečeme při 300 stupních asi 10 minut. To odstraňuje minerální oleje-povlak někdy zní, aby vajíčka před vysycháním. Skořápky jsou nyní suché a křehké dost brousit na jemný prášek s maticí a sadby brusič, mixéru nebo motar a paličkou. Vyloučí jakékoli ostré kousky.

Vápník je jedním z nejdůležitějších živin, naše domácí zvířata potřebují pro dobré kosti a celkové zdraví. Suplementace je nejlepší způsob, jak zjistit, které je potřeba splnit, vyvážené a zdravé stravy.

2007 Sherry Massey

Sherry Massey je vlastníkem Barker a přátel přírodní Zvíře zachází. Naším posláním je poskytovat zdravé všechny přírodní zachází a potravin na pomoc vaši psi a kočky žít déle a zdravěji. Navštivte nás na adrese naturalbarker pro velký výběr všech přírodních zachází Vyrábíme od nuly, Flint řeka Ranch všechny přírodní krmivo pro domácí zvířata, chovatelství a zdrojů

Itchy Sneezy Kočky – kočky trpí alergií Too.
Všechny o Bulldog Standard
Havanese Rescue Středisko Informační
Vše o Německý ovčák záchranu
Získávání roztomilý Photos Of Your Pug
Bílá Lions
The Best Cesta až Péče pro Sick Chihuahua Štěňata
Shih Tzu vzdělávání – Představujeme Crate svému psovi
Plusy a minusy záchranného Chihuahua centrum
Argentinská doga – Argentinská doga
Jak si udržet Domácí Bezpečný během prázdnin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create