Vaše Zkoušky Pet a Očkování, část I

Na 27.února 2003 Texas Státní rada změnil zdravotní každoroční požadavek Vzteklina vakcinaci proti psům a kočkám na jednou za tři roky. To znamená, že práva se změnil, však doporučení na zdraví, pohody a Vašeho mazlíčka nebyly.

V první řadě lékaři v síti VeterinarianCare.us je věnován na stávající a dlouho dobu-zdraví vašeho mazlíčka. Jedním z nejdůležitějších věcí umíme Vám je provést důkladné posouzení vašeho domácího mazlíčka každých šest měsíců. Ať už jednoduché nebo komplexní, nejdříve identifikaci případných nemoc nebo abnormalita je nejvíce významný krok v zdravotní péče. Naše doporučení ke zkouškám jsou uzpůsobena potřebou a jednotlivé zájmovém se řídí své stáří a zdraví:; Štěňata a koťata potřebují častější kontroly v průběhu prvních 4 až 5 měsíce života sledovat jejich vývoj. I to je klíčem čase zabránit a správu parazitických chorob a infekčních onemocnění pro které bezpečnou a účinnou očkování jsou k dispozici. Jen jako malé děti, Štěňata koťata a nutnost získání sérii očkování náležitě rozvinout jejich imunitu proti infekčním nemocem zničující. A stejně jako děti, štěňátek a koťátek inklinují získat mnoho typů infekcí častěji než dospělých. , Zdravé dospělé psy i kočkami nahoru ke věku 7 nejlépe chráněny pravidelné vyšetření a preventivní péči včetně očkování, dirofilárií prevence, blechami a klíšťaty prevence střevních parazitů řízení, a zubní péči. , Psů a koček ve věku 7 a starší je zvýšené riziko vážných rozvoje zdravotních problémů. Srdeční onemocnění, bolesti varhany choroby, onemocnění glandulární, duševním chorobám, zubního nemoci, rakovina a všechny jsou skutečné a potenciálně zničující hrozeb pro naše zdraví zvířete. Protože to jasně lepší rozpoznat i začít zvládat těchto podmínek už je to možné, můžeme udělat obrovské množství dobrých provedením rutina check-up, které se zaměřují zejména na včasné odhalení. Teď jsme mají možnostech léčení mnoha podmínkách, kteří byli v minulosti považována za beznadějnou, a naše domácí zvířata žijí déle, lepší život, protože jsme schopni poskytnout jim lepší péči. Fyzikální vyšetření částečně ročně, jsou-důležitou součástí. Pamatuješ se na naše domácí zvířata stárnou hodně do jednoho roku (obvykle odpovídá 5-8roky v kalendářním 12měsíců). Výzvy celý rok je příliš dlouhý udělat dobrá potřebujeme ano. , I přes naděje a úsilí některá zvířata si vytvořit podmínky, že vyžadují lékařské ošetření na míru a plán řízení pro zajištění nejlepší kvality života a pohody.; Důkladná diskuse Vakcína doporučení, je do část II vztahuje.

Dr. Paul Skellenger je veterináři pro Veterinární péče. námi a má více než 20 let ve Veterinář lékařství a zkušenosti vakcinace i malý zvířat. Pro další informace, můžete kontaktovat naši veterinářů jednoho z na vašem okolí.

Korálovec
Boston teriér Informační Pro Breeders
Pit-e-Plný scénář
Vývojových stádiích Puppy
Všechny The Amazing tajemství Pomeranians!
Podvazek Snake
Pro Španělsko a Sherry: Bulls OZ 50 let Silniční inzerce
Sibiřský husky Breed Historie
Psí Výživa a doplňky: Přehled
House Kočky – třeba, aby si Vaše Zvíře Uvnitř?
Větší švýcarských salašnických psů

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create