Vaše Zkoušky Pet a Očkování, část I

Na 27.února 2003 Texas Státní rada změnil zdravotní každoroční požadavek Vzteklina vakcinaci proti psům a kočkám na jednou za tři roky. To znamená, že práva se změnil, však doporučení na zdraví, pohody a Vašeho mazlíčka nebyly.

V první řadě lékaři v síti VeterinarianCare.us je věnován na stávající a dlouho dobu-zdraví vašeho mazlíčka. Jedním z nejdůležitějších věcí umíme Vám je provést důkladné posouzení vašeho domácího mazlíčka každých šest měsíců. Ať už jednoduché nebo komplexní, nejdříve identifikaci případných nemoc nebo abnormalita je nejvíce významný krok v zdravotní péče. Naše doporučení ke zkouškám jsou uzpůsobena potřebou a jednotlivé zájmovém se řídí své stáří a zdraví:; Štěňata a koťata potřebují častější kontroly v průběhu prvních 4 až 5 měsíce života sledovat jejich vývoj. I to je klíčem čase zabránit a správu parazitických chorob a infekčních onemocnění pro které bezpečnou a účinnou očkování jsou k dispozici. Jen jako malé děti, Štěňata koťata a nutnost získání sérii očkování náležitě rozvinout jejich imunitu proti infekčním nemocem zničující. A stejně jako děti, štěňátek a koťátek inklinují získat mnoho typů infekcí častěji než dospělých. , Zdravé dospělé psy i kočkami nahoru ke věku 7 nejlépe chráněny pravidelné vyšetření a preventivní péči včetně očkování, dirofilárií prevence, blechami a klíšťaty prevence střevních parazitů řízení, a zubní péči. , Psů a koček ve věku 7 a starší je zvýšené riziko vážných rozvoje zdravotních problémů. Srdeční onemocnění, bolesti varhany choroby, onemocnění glandulární, duševním chorobám, zubního nemoci, rakovina a všechny jsou skutečné a potenciálně zničující hrozeb pro naše zdraví zvířete. Protože to jasně lepší rozpoznat i začít zvládat těchto podmínek už je to možné, můžeme udělat obrovské množství dobrých provedením rutina check-up, které se zaměřují zejména na včasné odhalení. Teď jsme mají možnostech léčení mnoha podmínkách, kteří byli v minulosti považována za beznadějnou, a naše domácí zvířata žijí déle, lepší život, protože jsme schopni poskytnout jim lepší péči. Fyzikální vyšetření částečně ročně, jsou-důležitou součástí. Pamatuješ se na naše domácí zvířata stárnou hodně do jednoho roku (obvykle odpovídá 5-8roky v kalendářním 12měsíců). Výzvy celý rok je příliš dlouhý udělat dobrá potřebujeme ano. , I přes naděje a úsilí některá zvířata si vytvořit podmínky, že vyžadují lékařské ošetření na míru a plán řízení pro zajištění nejlepší kvality života a pohody.; Důkladná diskuse Vakcína doporučení, je do část II vztahuje.

Dr. Paul Skellenger je veterináři pro Veterinární péče. námi a má více než 20 let ve Veterinář lékařství a zkušenosti vakcinace i malý zvířat. Pro další informace, můžete kontaktovat naši veterinářů jednoho z na vašem okolí.

Fila Brazileiro – Brazilské mastin
On něco žvýkat pro Vaše pejsky
Vloupání Tipy pro Velký Danes
Čínština šarpejovi: Víš dobře je
Kde se nalézají Dental Products pro zvířata?
Co dělat, když váš pes bude mít štěňátka
Searching For Šarpej Breeders
Vlastnit Red Eyed Friend, The Red Eyed Tree Frog
Jak se staví Dog House
Kolik spánku je zdravé For Your Pet
Odpovědnost Pomeranian Chovatelská

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create