Uveďte, jak se na Vaše lékařství Reptile s nejmenším Pain (pro vás obě!)

Dát léky plazů lze být docela kluzké. S jejich rozmanité fyziologické a anatomické make-prohlídek, zvolit ‘způsobech léku’ není dosti komplikovaný. Má se zabývat váhy, chrupu a postoje dělá bláznivá plaz léky nádeničina newbie za.

Existují specifické techniky které lze použít v léčbě nemocným plaz s drogami. Každý forma plazů medikace má klady a zápory že měly být snaživě považovány za nikoliv dát plaz víc bolesti.

Spravující tekutinami nebo jakékoli plaza medikace přes ústa je záludné jelikož budete muset zabývat s ostrými zuby, eventuálně zlomyslnost, a vysoce citlivé glottis. Rovněž, jakékoli reptile (dokonce jakékoli lidské!) nepřekračuje vyrušovat někteří cizí předmět strčený up jeho hrdlo a tak mohou být docela nespolupracující. Oni inklinují získat více podrážděný temperament když nemocný, příliš. Obvykle, katétr nebo krmit trubice připojené k stříkačku s připravené suspenzi nebo fluidní medikaci vložena do hrdla až žaludku vyhnout zaplavení do glottis a způsobení tekutiny zálohovat do úst.

Jestliže Nezaujaté drogy ústně je příliš obtížná a riskantní, alternativní reptile medikace by prostřednictvím injekcí. Existují různé druhy injekce: intraocoelomic / intraperitoneální (IC / IP) subkutánní (SQ) i intramuskulární (chatu). Tato jednání se týkají tělní dutiny, volná kůže a svalů, resp. Jsou-li tekutiny injekčně přímo do tělních dutin jsou vstřebává rychleji lze a být podán v jedné době, než při podávání tekutiny ústy, nebo SC. Úlovek je třeba velmi obezřetní neboť při udělat nesprávně, můžete organ být poškozen.

Lokalit na kterém k injekci musí být vybrán pečlivě dokonce pro SQ a IM injekce zabránit uškodí plaz zbytečně. Pro SQ zejména, museli vstříkněte těsně pod kůži by často vyžadovat injekčních opakovaně v různých částech plazů těla spravovat dostatečné dávkování. Po utrpení výstřel jednou se plaz nejpravděpodobnější pokusí odpuzovat jakékoli víc takže to musí být rychlý.

Při manipulaci injekce pro plaza medikace, by jeden alespoň mají zkušenosti při manipulaci jehel aby nedocházelo dostat ochutnat jeho vlastní medicíny – doslovně!

Reptile chovatelé měly být pečlivý při volbě nejvhodnějších (nebo jediným) odpovídající typ plazů medikace. Například, IM nehodí pro chameleoni ‘velmi tenké, uboze osvalený nohy. Je méně únavné vstříkněte drogu v jedovatý had tělo než podnik do jeho úst. Jako pro +2.000-bušit krokodýla s ornery dispozicí, to moudřejší zakrýt medikace v kus potravin.

Balicí ústní lékařství ve nenápadné, rozkošný balení účinnější s menší množství potravin používány. Jídlo je řekl zasahovat s přejímání plazů medikace, takže tato metoda by být považována poslední postih. Všechny Promýšlet věci, je důležité mít řádné pozadí a know-how v léčení plazy. Konečný cíl v plaz léku není řešit více důraz ale úlevou.

Jak se zbavit Cvrčci
Psí plány zdravotní pojištění – Jak nejlepší zdravotní pojištění pro Vašeho psa
Prevence bolest a strach Agrese u starších psů
Jste Vy Psí ohrožených Canine chřipky?
Psí moč značení Tips
Zabavení psa Příznaky
Kremace Popelnice – předefinování Poctou milovaného člověka
Žraloka informace
Význam přírodních stravování teriér Jack Russell
Pomozte svým psem Live déle s zdravé psy
Vědců Najít Monkeys kteří vědí, jak Ryby

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create