Úlevu pro Six-poslouchal Kočky Hemingwaye

Šest-poslouchal kočky žijící na bývalý domov spisovatel Ernest Hemingway v Key West, Florida, mají zabránit vystěhování po právní bitvu.

The Ernest Hemingway dům a muzeum, kde spisovatel žil a pracoval 10 let, byly zablokovány v rámci sporu ohledně jeho kočičí obyvatelům amerického ministerstva zemědělství (USDA), který říká, že kočky by měly být v kleci.

Spolková vláda uplatňuje muzea je vystavovatel z koček a potřebuje zvláštní povolení, aby jim.

Nicméně, Key West města Komise podpořila Hemingway Hlavní tvrzení že kočky nejsou exponáty, a osvobozena od města zákon zakazující více než čtyři domácí zvířata na domácnost.

Výjimka udělená minulý týden, uvádí: kočky pobývat na majetku stejně jako [jejich] bylo v době Hemingway sám.

Ty nejsou na výstavě ve způsobu cirkusových zvířat. Město Komise konstatuje, že rodina polydactyl koček Hemingway jsou skutečně zvířat historických, sociálních a cestovního ruchu význam … nedílnou součástí historie a atmosféru Hemingway domu.

The UDSA nebyl k dispozici, aby se vyjádřil města komise rozhodnutí.

Muzeum je domovem asi 50 koček sestoupil z šesti-poslouchal kočku jménem Snowball, vzhledem k Nobelově ceně-vyhrávat autora lodní kapitán ve 30. letech.

Právní spor začal v roce 2003 poté, co Florida Keys společnost pro prevenci krutosti na zvířatech vyjádřili obavy blaho kočky ‘s federální vládou, Miami Herald hlášeny.

The 1966 OZT vyžaduje licence pro ZOO, cirkusy a mágů, nebo kohokoli, kdo používá zvířata v jejich činnosti nebo reklamy. Šest-poslouchal kočky, hrají na internetových stránkách muzea, ale ne hrát.

V lednu, muzeum vzal USDA k soudu ve snaze ukončit spor, ale rozhodčí rozhodl, že obě strany by měly dospět k dohodě.

Oddělení a muzea jsou splatné u soudu opět jednou kočičí chování odborník posoudil kočkovitých šelem později v tomto měsíci, Miami Herald řekl.

Všechna zvířata nesou gen pro šest prsty, ale ne všechny zobrazení znaku. Normální kočky mají pět prstů přední a čtyři zadní nohou.

Přibližně polovina koček v domě Hemingway jsou polydactyl, což znamená, že mají extra prsty. Oni někdy se zdají být na sobě rukavice, protože se zdá, že mají palcem na tlapu, v závislosti na muzeum.

Hemingway pracoval na román Komu zvoní hrana a krátkých příběhů, včetně Sněžné na Kilimandžáro, zatímco on žil v domě, na 907 Whitehead Street v samém srdci Starého Města Key West.

Slon indický
Dejte si pozor! Nevysávejte Wrong pes límec
Havanese Rescue Středisko Informační
Němčina Shepherd Smíšené Breeds And Jejich Temperament
Morčata
Tipy, aby řádně zastřihování Vaše sibiřský husky
Fakta o kolibříci
Sussex španěl, Gentleman je pes
Na Sledujte Fake Labrador Chovatel
Pudl, A Pravda výstavy psů
Šedá Veverky

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create