Úlevu pro Six-poslouchal Kočky Hemingwaye

Šest-poslouchal kočky žijící na bývalý domov spisovatel Ernest Hemingway v Key West, Florida, mají zabránit vystěhování po právní bitvu.

The Ernest Hemingway dům a muzeum, kde spisovatel žil a pracoval 10 let, byly zablokovány v rámci sporu ohledně jeho kočičí obyvatelům amerického ministerstva zemědělství (USDA), který říká, že kočky by měly být v kleci.

Spolková vláda uplatňuje muzea je vystavovatel z koček a potřebuje zvláštní povolení, aby jim.

Nicméně, Key West města Komise podpořila Hemingway Hlavní tvrzení že kočky nejsou exponáty, a osvobozena od města zákon zakazující více než čtyři domácí zvířata na domácnost.

Výjimka udělená minulý týden, uvádí: kočky pobývat na majetku stejně jako [jejich] bylo v době Hemingway sám.

Ty nejsou na výstavě ve způsobu cirkusových zvířat. Město Komise konstatuje, že rodina polydactyl koček Hemingway jsou skutečně zvířat historických, sociálních a cestovního ruchu význam … nedílnou součástí historie a atmosféru Hemingway domu.

The UDSA nebyl k dispozici, aby se vyjádřil města komise rozhodnutí.

Muzeum je domovem asi 50 koček sestoupil z šesti-poslouchal kočku jménem Snowball, vzhledem k Nobelově ceně-vyhrávat autora lodní kapitán ve 30. letech.

Právní spor začal v roce 2003 poté, co Florida Keys společnost pro prevenci krutosti na zvířatech vyjádřili obavy blaho kočky ‘s federální vládou, Miami Herald hlášeny.

The 1966 OZT vyžaduje licence pro ZOO, cirkusy a mágů, nebo kohokoli, kdo používá zvířata v jejich činnosti nebo reklamy. Šest-poslouchal kočky, hrají na internetových stránkách muzea, ale ne hrát.

V lednu, muzeum vzal USDA k soudu ve snaze ukončit spor, ale rozhodčí rozhodl, že obě strany by měly dospět k dohodě.

Oddělení a muzea jsou splatné u soudu opět jednou kočičí chování odborník posoudil kočkovitých šelem později v tomto měsíci, Miami Herald řekl.

Všechna zvířata nesou gen pro šest prsty, ale ne všechny zobrazení znaku. Normální kočky mají pět prstů přední a čtyři zadní nohou.

Přibližně polovina koček v domě Hemingway jsou polydactyl, což znamená, že mají extra prsty. Oni někdy se zdají být na sobě rukavice, protože se zdá, že mají palcem na tlapu, v závislosti na muzeum.

Hemingway pracoval na román Komu zvoní hrana a krátkých příběhů, včetně Sněžné na Kilimandžáro, zatímco on žil v domě, na 907 Whitehead Street v samém srdci Starého Města Key West.

Vývojových stádiích Puppy
Známky UTI v kategorii Psi
Rámeček Turtle péče
Labrador Retriever je Therapy Dog
Druhy teriérů
Nejlepší přítel člověka nikdy nebyl tak dobrý
Cat prebiotické: Viyo
Kočky a nemoc-, co byste měli vědět o kočičí leukémie
Ušní infekce v kategorii Psi
Co lze očekávat od francouzské záchranné buldoček Pes
Spleen Problémy v kategorii Psi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create