Tváří v tvář strachu

Téměř každá dobrá jezdec havárii u nějakého bodu během své jezdecké kariéře. Zatímco někteří jezdci vidět nehody jako součást sportu a dostat zpátky do sedla, abych tak řekl další jezdci ztratit jejich důvěru, a dokonce i zkušenosti uchycení strach. Někteří jezdci se tak bojí, že se ptát sami sebe, zda se čas a peníze, které utratí za jejich hobby je za to po tom všem!

Zde je řešit: pokud jste si na koni, pak byste neměli dělat to. Pokud pokaždé dostanete na koni se u Vás objeví bušení srdce, sucho v ústech, a drtící úzkost, pak bych Vás chtěl požádat vás, proč jste stále k mučení sebe tímto způsobem. Zvlášť za to, že na koni je drahé, časově-náročné hobby.

Nicméně, mnoho jezdců i nadále mučení se jen tímto způsobem. Proč? Protože si vzpomenout, jaké to bylo, jako před nešťastnou událostí, pro lásku k jízdě. A chtějí zažít ten pocit znovu.

Pokud jste stále chodit do stáje a snaží se dostat na koně navzdory obrovské obavy, můj odhad je, že se chcete vrátit do doby, kdy jste miloval koně. Dobrou zprávou je, neexistuje žádný důvod, proč nemůžete. Pokud jste si ji pomalu a dal si v pravém situace, můžete milovat koni znovu.

Nejprve je nutné zjistit, co se dostává do cesty vaše potěšení. U mnoha lidí, že prostě nemůže relaxovat na své koně. Jsou znovu prožít jejich špatnou situaci, a to z nich dělá nervózní. Vědět, že máte těžké relaxační je prvním krokem v učení, jak se uvolnit na koni. Jakmile se naučíte relaxovat, budete těšit na koni.

Samozřejmě, nemůžete odpočívat, pokud si nejste jisti a pohodlné. Být jistý a komfortní, jsou základní kameny relaxace. Tak jak si získat důvěru a pohodlný? Do koni správného koně, a tím, lekce z pravé instruktora. Přesně tak, řekl jsem instruktor. Pokud jste tak strach z koní, které chcete zvracet pokaždé dostanete v sedle, to je příliš mnoho požadovat, aby vás dobýt sami.

Dobrý instruktor je Trpělivý, Milý, nikdy ponižuje vás, a chápe, že jste měli špatné zkušenosti a je třeba se pohybovat pomalu. Vzhledem k tomu, existuje mnoho jezdců, kteří čelili strachu, jsou zde i mnoho jezdců, kteří pomohou svým studentům překonat to. Chcete-li najít správné instruktora, zeptejte se jiní, kteří mají podobné problémy na doporučení. Instruktor který je pro vás to pravé třeba vyloženě nadšený vám pomůže dostat přes vaše otázky.

Budete také potřebovat správného koně. Klidná, sebevědomá, a bombproof schoolhorse je nejlepší volbou, pokud jste byli vyděšení. I kdyby vaše jezdecké schopnosti jsou dobré, musíte mít na paměti že cílem zde není zlepšení vaší jízdy dovednosti. Cílem je jezdit bez obav. Právo kůň vám dá dobrou zkušeností, a tím více dobré zkušenosti máte, tím více váš strach ustoupí. Pokud máte opravdu rádi na koni, tvář tvé obavy, ale brát to pomalu. S dobrým instruktorem a správného koně budete šťastně zpátky v sedle v žádném okamžiku.

V choulostivé na posuzování psa Intelligence
Dog House ohřívač
Štěně Potty Training – Úspěch Snadné a Quick
Informace o Ghost Krevety
Angličtina Greyhound – Skutkový stav každý majitel tohoto plemene by měli vědět
Rovina Ride With Labradorský retrívr
Všechny ty věci musíte vědět O Pomeranian Psí útulky
Odhalování Boxer Dog Zdravotní problémy
Pavučiny Vs. Pavučiny
Význam psa Obojky
Pochopení FeLV a jak můžete předejít

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create