Turecko hnědý

Turecka, Sup se vyznačuje svou syčící zvuky a je také známý jako kondor Severní Americe. To mrchožrout je znám také jako jeden z největších ptáků v severní Americe. Pták nemůže být zvažován mnoho být docela pták a ačkoliv má holé kůže obličeje, má krásná křídla a vypadá velmi elegantně, kdy stoupá po modré nebe.

Popis Turecko hnědý:

Samice je obecně větší velikost než u mužů Turecko Vulture. To je poměrně velký pták má černou barvu a má krásnou dlouhou křídla s dlouhými ocas, aby odpovídala stejně. Peří z Turecka hnědý jsou černohnědá v barvě. Let peří vidět na křídlech jsou odstín stříbrno-šedá na pod ním. Na průměru, pro dospělé Turecko hnědý je asi 66-81 cm na délku a má rozpětí křídel asi 173-183 cm. Hmotnost Turecka hnědý lze říci, že je přibližně asi 1,4 kg.

Vedoucí Turecko, hnědý se objeví menší velikost ve srovnání s jeho celé tělo. Hlava je načervenalé barvy a je téměř holá kůže. Oči tohoto ptáka je odstín grayish hnědá. Horního víčka má jednu řadu řas, kde je spodní víčka má dvě. Turecko hnědý má zahnutý Billa, který je v barvě slonové kosti. Chodidla Turecko hnědý jsou ploché a nejsou skutečně vhodné, aby se chopil. Frontální dva prsty jsou dlouhé a mají také malý web na jejich základně. Nohy a chodidla Turecko hnědý jsou narůžovělé barvy.

Chování vzoru Turecko hnědý:

Tento pták není příliš agresivní povahu a ráda se stoupat po obloze. Obecně může být kolem stovky Turecko Vultures hřad společně ve skupinách. Tito ptáci jsou známí s nimi zacházejí na mrtvé stromy, nebo dokonce v jeskyních. První forma sebeobrany pro tento pták je podle regurgitating semi trávené potravy, což způsobuje faul zápach. Tato vůně fauly zabraňuje mnoha predátory od blíží hnízda tohoto mocného ptáka. Dalším faktorem podivné ptáků Turecko je proces káleli na vlastní nohy. Takový druh chování, byl také zaznamenán v čápi. Toto je primárně udělat tak, aby vytvářela chladivý účinek na nohou a pro tělo stejně.

Turecka, hnědý je také vidět stojící se svými křídly rozprostřeny. Toto je známé jako šíření okřídlený postoj. Existují různé důvody, proč Turecko hnědý používá tuto představují často, ale pomáhá pták vyschnout svá křídla, což také pomáhá, aby teplo jeho těla. To také pomáhá zbavit bakterií. To pták lze rozlišit z důvodu jeho rostoucí návyků a také ne vždy klapka křídla pro let. Namísto toho používá rostoucí stoupání udržet stoupající. Turecko supa komunikuje pomocí syčící zvuky. Toto je obecně vyjádřeno, když se cítí být ohroženi.

Stanovišť Turecko hnědý:

Turecka, hnědý, je známo, že dávají přednost dokořán otevřený prostor a mohou být také v blízkosti pobřeží také. To pták lze nalézt v mnoha oblastech amerických, z jižní strany Kanady k mysu Horn. Někteří ptáci raději migrovat do Jižní Ameriky na časy. Tento pták je nalezen v lesích a pouštních oblastech. Prostranství může být také nezbytné, protože Turecko hnědý má dělat hodně úsilí, než to trvá letu. Je třeba, aby klapky jeho velká křídla a hop kolem. Když se v letu, křídla tvoří tvar V.

Stravování v Turecku hnědý:

Turecka, hnědý velmi zřídka zabíjí své vlastní kořisti. Tito ptáci jsou často vidět krmení pro ryby, které se vyplavilo na břeh, nebo dokonce i hmyz. Oni také se živí malými savci. Má zvláštní schopnost být schopen nalézt určité plyn, který je produkován rozkládající se zvířaty. Tento zvyk z Turecka hnědý činí velmi důležitou součástí ekosystému. Je obecně stoupá po větší část dne a využívá jeho vynikající zrak spolu s čichu najít jídlo.

Chov Turecko hnědý:

Období rozmnožování pro Turecko supa začíná od měsíce března a pokračuje až do června. V průměru ženy Turecko hnědý klade okolo 2 vejce, které se smetanovou barvu. Oba rodiče pečovat o mláďata, jakmile oni vymyslí. Aby bylo možné získat perspektivní kamarád, Turecko sup plyne nějaký soubor vzory, jako jsou setkání v kruhu a hopping, kolem níž následuje mávání křídel.

Populace Turecka hnědý Zdá se, že došlo k nárůstu posledních několika letech. Doufejme, že tito ptáci nejsou vůbec čelit nebezpečí, že budou vyhynul.

Fretky – Začínáme s telefonem Vášeň
Bezlepkové psy
Bad Breath v kategorii Psi
Plátky, drcená nebo sušenými – japonská Whalers sloužit až jeden Krvavá sklizeň
Training Kat.
The Mongoose – Odvážný Snake Killer a líbezný Chovat jako v bavlnce
Pudl Informace a Pudl chovatelů
Australská honácký pes
Goblin Shark
How to Stop Váš pes z Žvýkací se Dog Training technik?
Fakta které komárům

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create