The Percheron koně

Mocné Percheron je pravděpodobně jedním z nejvíce miloval tažných koní, které jsme na této krásné zemi, ne hodně je známý o koně návrh Percheron ale oni říkají, že jeho předkové byli těžkého koně používané rytířů v bitvě u Poitiers, to bylo v případě Moors napadl Evropy a bitva u Poitiers byla-li Charles Martel porazil rašeliniště a v procesu, sjednocené Evropy. Po bitvě, oni měli přístup k arabské a Barb koně rašeliniště a tyto byly používány značně v chovu a vývoj koně předlohy Percheron.

Vzhledem k vynálezu střelného prachu se Percheron koně již nejsou potřeba, jako válečné koně, to bylo, když šel od bytí bitvy koně tahání těžkých vozů, byly dobře hodí pro tento úkol však. Oni byli cenění pro jejich síla a vytrvalost, a nejen že se vytáhněte trenéři bohatých a mocných, byly rovněž použity pro tahání těžkých mail autobusy. Každopádně to nic trvat věčně, protože vlak přijel do bytí a Percheron museli najít jiné věci na práci. Percherons začaly objevovat nejen ve městech, ale také v kraji dělat různé úkoly a toto plemeno je upraven tak, aby se přizpůsobily novému zaměstnání, Percheron se stal ještě větší a těžší, když byl použit pro téměř vše, co kůň mohlo být použito pro , oni používali jim orbu a zemědělských prací, oni byli stále používá ve městě, a dokonce začal používat v doku práce, odvoz zboží z jednoho místa na druhé.

Oni říkají, že je důvod, proč Percherons jsou takové univerzální plemeno dnes, v těchto dnech jsou oblíbené v dřevařským průmyslem, protože tyto obrovské koně zahanben moderního člověka-made stroje, jsou schopni jet místa, že traktoru ‘ Ani ve snu děje, ale také nemusí silnice, to přijde vhod, když jsou mladé stromky, které by neměly být poškozeny. Percherons jsou také používány na farmách dokonce k tomuto dni, ale také pověst vynikající skokany, a rekreační koně.

Kůň Percheron má hodně osvalení, ale zároveň, že má ten pohled milosti o něm, že nemáte dost očekávají v takové těžké plemeno. Nohy by měly mít vynikající zmasilost s pěkným zpět, velký hluboký hrudník a svalnaté předloktí, jeden pohled u krku a hlavy a uvidíte arabské krve v chovu, mají elegantní hledáte krk a delikátní hledáte hlavu široké čelo úžinu tváři a plné čelist všechny sypané animovaný uši dávat to, že klasické arabské pocit. V posledních letech se začínají chovat Percheron pro jemnější štíhlejší podívat na použití v soutěžích a přehlídkách, ačkoliv jsou tyto vlastnosti uvidíte pouze in show koní.

Kůň Percheron má velký temperament, jsou Disney je oblíbené pro tahání vozů a jako v Disney Worldu, protože se dá věřit kolem dětí. On je inteligentní a hrdý zároveň, je jemný a trpělivý. Tito koně budou vám všechno, co mají, pokud jde o práci, se dobře přizpůsobují téměř jakýkoli druh podnebí, mají moc práce na farmě a zatáhněte těžká břemena a zároveň, mají půvab a nádherný dobrý vzhled táhnout kočár a musí být naprosto úžasná! Docela obdivuhodný kombinace!

Percheron The lze najít hlavně v šedé a černé barvy, ale kaštan, Bay a šťovík lze také nalézt, ačkoliv jsou tyto druhy vzácné, existují i některé registry, které nebudou akceptovat tyto barvy, takže pečlivém zvážení je zapotřebí při myšlení dostává něčeho jiné než černé.

Kůň Percheron lze až na 19 rukou vysoká a může vážit až 2.600 libra, se jedná o koně, kteří žijí dlouho, bylo hlášeno, že jeden Percheron žil třeba 41 roků starý, takže pokud uvažujete o získání jeden, brát v úvahu.

Pitbulls Red nosní
Know šarpejovi Historie Před máte jednu
3 Oblíbené Malá psí plemena – Pomeranian Pug a Papillon
Anestézie, chirurgie a Tvůj Chovat jako v bavlnce
UTI v Psi
Online Vet Doctor V
Šikovná Vzdělávání Tipy o psy
Non Shazování Psi Seznam
Psi Poslušnost vzdělávání – Přátelé Impress se váš poslušný Puppy
Opravdu víte, Váš Labrador?
Život Konzervy s Havanese Rescue

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create