The Bedlington teriér

The Bedlington teriér je pes může vysledovat historie úplně dozadu jednomu slavných pes, který se jmenoval starý Flint, který se narodil až zpátky v roce 1782. Vzhledem k tomu, plemeno začala rozvíjet známý jako stalo se teriéra Rothbury je název společnosti byl od nehtů-tvůrce, který se usadil v Rothbury. To je si myslel, že byl Bedlington teriér svou úlohu ve zhotovování v Kerry blue teriér Irska.

Jednalo se mohla psů se prostě o všechno byli excelentní lovci byli i známé bojovat k smrti, když požádáni, byly známy jako psi, který by mohl jeho úkol.

The Bedlington teriér je pes které pocházejí z England kde byl odchované nejen lov, ale i boj. Bedlington teriérů The je pes který je klidný (rozdíl ostatní teriéři) dokonce i když byl jednou boj psa, dnes je známý pro jeho klidnou povahou a dobrými mravy, ale to neznamená, že obsahuje kolem a mopes celý den , je to energetický chovu, který velice a agilní atletická. Bedlington teriér je typ, který potřebuje psovi mít dobrou bezpečný prostor hrají při proto když ne, bude to mrzutý najít cestu ven! Budou se snažit dostat neboť nejsou dobré psů, oni jsou jenom zvědaví na okolní svět a chtějí se jít a prozkoumat. To je dobrý hlídač, který štěkal na osoby odvážit provinění svůj majetek.

I když je inteligentní, laskavý a to i když je mladšími dětmi zdvořilý se, že je starých, že raději má kolem sebe. S postojem, který může trochu bál jenom vyhrazené, Bedlington Terrier měla být zavedena pomalu s cizími lidmi, můžeme říci, psa prostě upřednostňuje vlastníky, ale nakonec se naučí důvěřovat ostatním přáteli.

Dělají si spolu hezky domě s ostatními zvířata až do bodu tohoto domu, pokud zvíře je přestávku na to a pak už je příliš pokušení odolat a pes bude s největší pravděpodobností honit. Těchto psů jsou, která jsou známá nejenom pro svou inteligencí ale za jejich tvrdohlavé streak.this dělá je obtížné vlak a několik dalších věcí, které se jim líbí, aby složili čas s štěká a kopat, což je pes, který se doporučuje pro více zkušený pejskař.

Poté, co vše mluvit osobností teriér Bedlington, pojďme podívat celkového vzhledu patách. Toto je pes může považovat za malý a střední o váze asi 17-23 libra a jejich výšky může být kdekoli 15-18in. v rameni. Barvy srsti nejsou modrá jaterních a písečné se nátěru samotný tvoří kombinace měkké a hrubší což kudrnaté vlasy a trochu tuhá na omak, není téměř žádné vylití tohoto psa, který z něj dělá dobrou kandidátem pro ty, kteří trpí alergií. Je-li pes zastřižené tuto, vypadá druhem beránka jako vlastníci ale existují, že právě nechal narůst dlouhé srsti.

Plášť The Bedlington teriér srst je klobouku není nutné kartáčovaný alespoň jednou týdně a za pár měsíců se doporučuje, aby se pes dostane alespoň zdobené zabránit chlupatost dostaly se moc zvládat. Je důležité zajistit aby psa jsou uši, udržovat čistou a suchou zabránit infekci formulář získat pevnou půdu pod nohama.

Rozpětí zdraví na toto zvíře 12-17 rok asi opravdu (když vás starat něj), i jednotlivé zdravotní problémy, které mohou nastat, jsou alergie, šedého zákalu a další věci.

, Jestliže Hledáte štěně přijmout dobu a získejte štěně od který přichází dobrého chovatele protože zdravotní rizika bude podstatně nižší a pes bude velmi dobře socializované a sebejistě. Pokuste se zabránit štěně mlýny mazlíček a obchodech za místy získat štěně důvodu těchto psů byly špatně vychovaná a nemocný zvedl a bude s největší pravděpodobností spoustu problémů v budoucnosti! To stojí za to věnovat málo navíc a dostat pes dobré!

Bleší Fakta byste měli vědět k ochraně Domácí
Pozorování ptáků
Oscar ryb Nemoci
Košelkový pet dopravce: Některé Klady a zápory z kabelka Zvíře dopravců!
Vybrat Cat Od Rescue centrum
15 Užitečné tipy Psí Alergie prevenci a pes Alergie Friendly plemena
Kotě péče
Keeping Tvůj Zvíře Fit S Dog Treadmill!
Přineste to nejlepší z vašeho německého ovčáka
Lynx Kočky
Jak dlouho Kočky Live

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create