Teaching Puppy přijít na Command

Ze všech triků a prikazy, ktere by mohly učit své štěně přijde pokud vyzval je nejdůležitější. Udržuje si od honění kolem hravá štěňátka po ho snaží přijít zevnitř. Mohlo by se zabránilo zranění. By to mohlo zachránit svého psího života. Zde jsou různé způsoby, jak vlak štěně dopředu.

Pamatujte si: Je to jen hra! Pokud váš pejsek baví, bude se nadále více co se snažíte ho naučit. Štěňata mají velmi krátké rozpětí pozornosti. Udržujte krátké školení a odměňování. Pouze praxi několik opakování na začátku. Najděte si klidné místo s několika lákadly, popadl hrst dobroty a jste připraveni zahájit.

Na vodítku, první zápas se hraje štěně na vodítku. Bloudit trochu a čekat, až si štěně rozptýlit. Nebude to trvat dlouho vůbec. Když se nevěnoval pozornost se, vezmi malý zacházet, držte se na koleno a Buddy řekl: “Pojď! Buddy, pokud jde o práva k léčbě, a poskytnout mu chválu mu zacházet.

Buddy, pokud nepřijde, nebudou opakovat slovní No. Místo toho, aby Kissy zvuky či píšťalku přitom krokem zpět. Když přijde k vám, chválit a odměňovat ho. Zkuste to ještě jednou. Příště zkuste dát příkaz v hlasem je to vyšších a vzrušení. Jako Buddy dostane lépe, zvýšení vzdálenost použitím již vodítku.

Hra na schovávanou; Další hra vyžaduje dva lidi a hraje doma. Jedna osoba má Buddy, když druhou osobu kůží. Ať je to velmi snadné na první. Další osoba, která se skrývá Kámoš říká: “Pojď! A drží osoba nechá jít. Pokud zjistí, Buddy vám ihned, dají mu hračku nebo léčbě a spoustu chvály.

Jestli se nenajde Vás nebo dostane se potuluje zmatený a ihned, zvuky či Kissy píšťalka. Se říci, nepřijdu. Když se najde vás, chválit a odměňovat. Zkuste to znovu. Snadnější tentokrát. Když se dostane lépe, změňte si skrýš nebo jet hru venku.

Přijít odkudkoliv, poslední hra se hraje ve bezpečné místo a vyžaduje trochu trpělivosti. To může být velmi účinným způsobem vyškolit spolehlivou, jestliže jste Pojď praxi často. Najít místo, kde můžete ignorovat předstírat Vaše štěně. Řekněme, že jste na gauč. Buddy je prostě zmizel z dohledu. Buddy říci, Pojď! ve většině jsi vzrušený hlas. Jestliže přijde hned, dej mu malý léčbu a chvála a mazlíček mu. Nyní, předstírat, že ho ignorovat. Ani se na něj podívala. Když je to přestane bavit a putuje ven pohled dělat cvičení znovu.

Buddy pokud nepřijde hned udělat Kissy hluku nebo píšťalky. Neopakujte příkaz. Don’t vlnou zacházet se na něj. Když přijde k vám, chvála a odměn. Pak ignorovat a opakovat. Poté, co Buddy učí hru, změna umístění, aby bylo namátkově a začít tom to celé do domu. Brzy se běžím k vám na tom, kde budete doma.

Učinit pouze několik z těchto cvičení, každou vzdělávací akci. To se mi nezdá moc rád, ale můžete udělat denně více relací. Buďte pozitivní nadšení a pokaždé štěně přijde vám. Použijte zachází na začátku. To vám pomůže dostat chování a představuje velký motivační faktor pro většině štěňat.

A konečně, nikdy volat vašeho psa a pak vám potrestat křičet nebo na něho. To způsobí, aby si myslel dvakrát o přicházející do Vás příště on zavolal. Jestliže Buddy byl špatný chlapec Je prostě k lepší ho nechat v domě a říci nic, než zničit všechny vaše tvrdá práce.

Geoffreye A. Angličtina je zakladatel GundogsOnline se internetové premiéře on-line časopis věnovaný stavěcích psů. Navštivte jejich stránky na nejrůznějších těžkých postavená na poslední psem zásoby, včetně značek jako jsou Tronics Tri-, SportDOG, Dogtra a Innotek.

Lidová Pet pudl
Druhy žraloků
Boj proti Vrh Box pachy With Ease
Labradorský retrívr jména: Jména Lab pes a štěně jména, která Fit
Dům školení Tipy pro Weimaraners
Co krmit své Puggle Psi?
Výběr The Perfect pes prostěradla
The trpasličí Polohovací Griffon
Divoká příroda staví ruské hry na tenkém ledě
Kde To Find Pug Štěňata For Sale
Alergií a Vaše Pomořské

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create