Suchý šampon pro psy

Mnoho krát, máme pocit, uvedení naší psí přítel ve vaně, a dá mu slušný sprcha. Zároveň můžeme nemají čas a energii, aby se pes plnohodnotného koupel. Váš pes dostává špinavé těsně po koupeli je také frustrující zážitek. Většina psů se velmi bojí vody a myšlenku lázně. Nejlepší alternativa, která zůstává, je suchý šampon pro zvířata v zájmovém psy.

K některým z vás to může znít směšně ale věř mi, to může být snadno udělat. Nejlepší způsob, jak čistit svého psa s suchý šampon má posypeme ji na psí srsti a pak to pěkné hřeben. Vy v podstatě dvě alternativy, buď koupit suchý šampon, nebo udělat jednu doma. Osobně bych doporučoval, abyste, že šampon doma. Se dozvědět více o psech, můžete také se odkazovat na psí péče a psí péče.

Jak si vyrobit suchý šampon pro psi, je zde velmi jednoduchý recept který můžete sledovat aby suchý šampon pro psi. Postup aby to docela rovně vpřed, vše, co potřebujete udělat, je následovat kroky systematicky získat pěkné páchnoucí suchý šampon pro vašeho psa.

Požadavky, jsou následující požadavky co nejlépe suchý šampon pro psi. ; Velký kovový kontejner s dobrou víkem. , Kukuřičnou, Bran, druh rostliny kořeny, Vanilkové lusky, hřeben, postup, postup pro výrobu a používání suchý šampon pro psy, je velmi snadné a jde takto. ; Krok 1: Nejdříve mít kukuřičnou, dokonce i to, a pak nalijte ji do kontejneru. Přidat stejnou měrou otrub a ujistěte se, že směs viskózní dost, a neexistují žádné hrudky v kontejneru. Protřepejte kontejner dobře vyrovnat směsi. , 2. krok: Poté, co jste udělal s prvním krokem, přidejte orris kořeny do směsi. Mějte na paměti, že množství orris by měla být polovina, že na kukuřičnou a otruby. ; Krok 3: Vezměte vanilka, plátek do půlky a pak se přidá ji do nádoby a dobře se protřepe, aby vanilka se zamíchá do směsi kukuřičnou, otrub a orris. Musíte udržet suchý pes šampon, stabilní, přibližně 2-3 dny, takže vůně vanilka zaplete do směsi. ; Krok 4: nejdůležitější krok je skutečně použít suchý šampon pro psy. Aby tomu tak jen posypat a oprášit kožich svého psa s touto domácí suchý šampon pro psy. Je velmi důležité, aby pokropí šampon důkladně, aby se zajistilo, aby suchý šampon dostane dobře promíchané s kůží na patách. Poté, co jste kropili domácí suché psí šampon, nechte ho nastavit pro pár pohybů a poté důkladně rozčešte srst psa. ; Krok 5: Při česání srsti vašeho psa bych doporučit, aby si buď vzít svého psa z domu, nebo ho postavit na velký kus novinky-papír jako značné množství kožešin, špína, prach a suchý šampon tendenci vyjít z kožich, jak jdete na česání. Bylo by také vhodné nosit rukavice a zároveň dělat úkol. Pokud nechcete používat rukavice, ujistěte se, umýt ruce důkladně potom. , Další přísady, následující je malý seznam dalších složek, které obsahuje několik éterických olejů mimo jiné, aby vám pomohou suchý šampon pro psi, ujistěte se, že jejich použití v malých množstvích,. ; Tea Tree Oil, Citronella olej, rozmarýnový olej, eukalyptový olej Lemon olej, Peppermint olej, Sage olej, cedrové dřevo oleje, Rue (Ruta), keřů, Pennyroyal, máta rostlin, Pelyněk, Rosemary bylin, Sage, St John je Wort; pečení soda, Vědět více o psí šampony, můžete také odkazovat se na: Domácí pes šampon.

Můžete také jít o ready-made suchý šampon pro vašeho psa, ale když uděláte to sami váš psí kamarád Ocenili to moc a že by sprcha vám neocenitelné radost.

Všechny O Havanese Péče – alergie
Cat Care – Kdo má tlustá kočka?
Fakta pijavice
Tropických ryb potravin – Krmení Vašeho akvarijních ryb
Zlatá rybka péče v misce
Pes Obojky: někteří jsou lepší pro vašeho psa než jiní
Daddy Long Legs Spider fakta
TWA noci před Vánocemi v Best Přátelé zvířat Sanctuary
Společných Mops Dog Zdraví obavy
Je Váš Betta Ryby stresovým?
Útoky na zvířatech

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create