Suchá kůže v kategorii Psi

Viděl jsem svého psa scratch sama, a občas si myslím, že to, protože se nudí. I když trochu poškrábání je v pořádku, ale pokud si najdete vaše mazlíčky dělají neustále, to znamená, že on / ona by mohla mít blechy nebo stav kůže. Střídavě, může váš pes svědící, šupinatá, suchá kůže. Ačkoli společný problém, pokud to jde neléčené může vést k vypadávání vlasů a infekce. Některé společné příčiny suché kůže u psů jsou následující:

Paraziti: Paraziti jsou hlavní příčinou svědění, šupinatá suchá kůže u psů. To je docela samozřejmé, že pes má blechy, které mohou být nalezeny na kontrolu a podle toho řešit. Existují však i jiné parazity, které mohou vytvářet podobné problémy. Některé nejsou viditelné pouhým okem, protože bydlí hluboko v vlasový folikul. Pro detekci těchto druhů parazitů, může veterinář provést rychlý, jednoduchý kůže škrábání řízení o určení, zda některá z parazity, jsou přítomny. Některé z možných (čti: společná) parazity váš pes může mít, jsou cheyletiella roztočů (někdy nazývané chůze lupy), svrab (sarcoptic mange), demodectic mange a roztočů pes uchu. K léčbě většiny z těchto roztočů, budete potřebovat speciální lékařský předpis léků. Přečtěte si více o blechy na psech.

Alergie: I když jsme byli seznámeni s lidskou alergií, mohou psi trpí alergií taky. Společný alergie způsobují svědění suché kůže u psů je atopie (alergie na vdechovaných látek), potravinových alergiích a kontaktní dermatitidy. Suchá svědivá kůže je pouze jeden z mnoha symptomů potravin alergií, které se obtížně diagnostikuje u lidí a tedy mnohem více, takže u psů. The diagnostikování proces často zahrnuje spoustu pokusů a omylů na pin bodu příčinu alergie. Léčby může být ve formě anti-histimine léky a omezením kontaktu s dráždivé. Nástup kontaktní dermatitidy může být náhlý, někdy vznikají přes noc, což ponechává psa reagovat na látku nebo povrch, který neměl problémy s tolerancí až po předchozí noci! Čistících prostředků, pracích prášků, šampony, parfémy pes, a tkanin jako je vlna může vyvolat tento stav.

Plísňové infekce: Další pravděpodobnou příčinou tohoto stavu pokožky, je plísňové infekce. Kvasinkovou infekci, nebo kožního onemocnění by mohlo vytvořit svědění, šupinatá, suchá kůže na psech, a bohužel, může tato snadno rozšířit i na další domácí zvířata, a dokonce i lidské členy rodiny. Tato mikro-organismy, může způsobit podráždění konstantní od okamžiku zranění formy, až do doby léčí. Tyto infekce způsobit odlupování a škálování, a často zarudnutí, mokvání a sekundární infekce. Bakteriální infekce, k výrobě suché kůže je Pyoderma.

Vrozených vad: Mezi zděděných podmínek, které způsobují suchost kůže u psů jsou primární seborrhea / seborrhea oleosa, alopecie X, kožní ichtyóza, černé vlasy folikulární dysplazie, vrozené hypotrichosis, folikulární dysplazie / alopecie barva zředění nebo pinnal alopecie.

Suchá kůže u psů může také být kvůli endokrinními poruchami, jako je hypotyreóza nebo hyperadrenokorticismus. Jak je zřejmé, za účelem léčení suché kůže psů, léčba opravit / vyřešit příčinu stavu musí být vyměřen ven. Zatímco suchá svědící kůže u psů nebývá nouze, ale váš pes stále potřebuje veterinární péči. Je důležité léčit suchou pleť na psy před podmínku vyhrotí.

Komodo Dragon Habitat
Parazit Ovládání: Ovládejte Škůdci, že mor vaše Dog
Pes Průvodce: Nákup boxer pes
Chovatelé rotvajlerů: Co potřebujete vědět
Zvíře Rats: S Rats jako domácí zvířata
Caterpillar je zdroj potravy
Car-Deer srážkám Ve Spojené státech
Agility Školení pro Psi
Dědičných onemocnění z Labrador Psi
Amur Tiger Zpět z Brink
Jak dobrý je Littman Veterinární Stethoscopes?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create