Správné Způsoby Ženich Německý ovčák

Starat se o německého ovčáka nevyžaduje mnoho koupání, ale je důležité mít pravidelné péče. Pokud budete udržovat správné péče postupy můžete poskytnout své německého ovčáka s lesklou srstí a zabránit jim smluvní kožní problémy. Když přijde až po grooming svůj německý ovčák, měli byste udělat mírný péče pro osm-dvanácttýdny a bude jej udržovat, každou noc. Pravidelně kartáčování a česání alespoň dvakrát týdně bude řídit dvojitou srst přítomných na německý ovčák.

Během uvolňování sezoně možná budete chtít použít zbaveny ostří od německého ovčáka hal po celý rok, ale během uvolňování sezóny dostane příliš horší. Nicméně, musíte být proškoleni ve správném používání vylučování ostří použít. Další možností je použít kovové hrábě na pomoc vyjmout slepené podsady, které obvykle nastává kolem krku, hrudníku a stehen oblastí. Místo ručního chmýří sušení je lepší používat moderní vysokorychlostní fén na odstranění přebytečné vody po koupání. Nezapomeňte vždy štětcem ve směru růstu chloupků. Když se péče vaše německých ovčáků, možná budete chtít dát ostříhat. Můžete použít nůžky na odstranění dlouhé vlasy, které najdete pod nohy, stejně jako zbloudilé chloupky kolem nohou. Spíše Pokud chcete fluffier nebo plnější hledáte srst, měli byste kartáč na vlasy v opačném směru růstu a pak se světlem kartáčováním ve směru růstu chloupků.

Alternativou k účes je použití ředění nůžkami, aby pes celkový krásnější vzhled. Selektivní probírka je dobrý způsob, jak si německého ovčáka vypadat těžší kostrou. Péče není jen na srsti, protože musíte také zaměřit na nehty, uší a zuby. Zatímco kartáčování ujistěte se nehty a čalounění je pravidelně podle potřeby, aby se zabránilo rozdělit nebo zlomené nehty, které nastává tehdy, když jsou ponechány bez dozoru a rostou příliš dlouho. ; Grooming svůj německý ovčák umožňuje zajistit, aby oleje v srsti jsou rovnoměrně rozloženy, který pomáhá zabránit matování a spleti výskytu. To také pomáhá odstranit odumřelé buňky a rozpuštěné vlasy, které mohou ucpat kabát a odvézt z elegantní vzhled. Jen si dejte pozor, abyste řezu a poškrábání vašeho psa pleť, zatímco vy se hřebelcovat nich. Použití kombinace kartáče a štětce hlavy, aby se ujistěte se, že řešit všechny části vašeho psa kabát.

U německého ovčáka, je to nejlepší, co můžete vybrat ten správný šampon stejně, protože mohou být snadno ovlivněny pšenice a může mít jiné alergie stejně. Ovesné Šampon je jednou z možností, ale to může způsobit podstatnou vybudovat rychleji, což znamená, že budete muset vykoupat psa častěji. Nemáte-li mít strach o blechy pak šampon s aloe, je dobrý nápad. Neustále se pomocí správné péče technik můžete své německého ovčáka hledá dobře-upravenými po celou dobu.

Majitel dvou německých ovčáků, Jan Ryan zná správné péče postupy pro toto plemeno. Přestože je mnoho péče nevyžadují, je nutné dodržovat správné postupy při jednání řádné německý ovčák péče. Váš pes budou vypadat skvěle po celý rok, pokud budete postupovat podle správného německého ovčáka péče tipy.

Základní Otázky pro vaše potenciální Beagle Chovatel
Péče černého labradora Puppy
Do jaké míry jsme opravdu rádi Naši mazlíčci?
Výběr Rescue mops středisko
Přírodní Bleší kontrolu
Přejít lovu s Beagles
Přečtěte si, jak se postarat o psa
Golden Retriever Výživová Pro Zdravý Dog
Kajmanka Želvy
Psa do Bearded Dragon
Jak vytvořit váš kakadu skvělý společník Bird

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create