Spleen Problémy v kategorii Psi

Slezina problémy u psů, jsou velmi časté, a to může být způsobeno v důsledku různých faktorů, jako jsou bakteriální infekce, náhodné trauma, zánět vnitřních orgánů, buněk sleziny nádory a různé další poruchy imunitního systému u psů.

Struktura a funkce sleziny; Spleen je rozšířena tmavě červené varhany, které se nachází v blízkosti žaludku a v levé přední části břicha. Slezina má tvar jazyka, a jeho délka je relativně větší než její šířka. Slezina je zúžená ve středu a je kryta kapsle vaziva. Vnitřní části sleziny skládá z červené vlákniny, bílá dužnina a okrajové zóny. Sleziny je dodávána s mnoha krevních cév a plní zásadní funkci filtračních krve a pomáhá při různých dalších funkci imunitního systému. Sleziny se skládá z lymfocytů a makrofágů, dvě imunitní systém buňky, které pomáhají v odolávání proti vnější činitelé a viry.

Příznaky sleziny Poruchy v kategorii Psi, různé příznaky sleziny problémy u psů, které mají vliv na zdraví psa jsou uvedeny níže. , Mnoho psů rozvíjet bledé dásně, které mohou být v důsledku krvácení do dutiny břišní nebo v důsledku nádoru, který praskl. , Břicha strečink nebo břišní rozšíření. , Území v oblasti břicha může ukázat tvrdé hmoty nebo boule. , Slabost, letargie a nedostatku hravosti u psů. , Ztráta chuti k jídlu u psů, Dark, portské víno barvy moči v důsledku průchodu krvinek a hemoglobinu. ; Spleen Problémy v kategorii Psi, sleziny problémy jsou znamením nějaké základní onemocnění psů, které mohou ovlivňovat váš pes. Různé sleziny problémy, které mohou ovlivnit psů byly zmíněny níže.

Sleziny Torison, sleziny torison je sleziny problém, který ovlivňuje hluboký hrudník psa. V tomto případě, sleziny zvětší (označované jako splenomegalie v lékařské terminologii), protože cévy twist a slezina je nad plná krve. Krevní sraženiny rozvíjet cév a sleziny umírá off, podmínka známá jako nekróz. Přečtěte si více o rozšířené sleziny psů.

Krvácení, krvácení u sleziny může dojít v důsledku nehody nebo v důsledku protržení o nádor, který dosud nebyl léčen. Krvácení v závažných případech může vést k smrti.

Hemangiosarcoma, Hemangiosarcoma je nádor sleziny, které často vyústí v protržení na slezině. Tam je těžké vnitřním krvácení v tomto případě, a to nádor se šíří pomalu na mozek, plíce, játra, mícha, kůže, svaly i tuk pod kůží.

Lymfosarkom, lymfosarkom se rakovina lymfocytů, které mohou zahrnovat sleziny. Ve skutečnosti, rakovina bílých krvinek (leukemie) a žírných buněk (mastocytoma) jsou známy vliv slezina.

Diagnostika Spleen Problémy v kategorii Psi, Psí slezina problémy jsou obvykle diagnostikována následujícím způsobem. , Krevní obraz o psa se měří. , Moči a kontrola v minulosti zdravotní komplikace. ; Radiogramy for hrudník za účelem odhalení rakoviny. , Ultrazvuk břicha oblasti zkoumat sleziny, jater a dalších orgánů v tomto okolí. , Ošetřování sleziny Problémy v kategorii Psi, včasné ošetření je zásadní, aby zachránil psa od sleziny onemocnění. Různé úpravy jsou následující. ; Správa nitrožilní tekutiny a krev přenos v případě sleziny torison. To je nazýváno jako stabilizace. ; Sledování srdce v důsledku nesprávného srdečního rytmu. ; Ordinace lze provést v případě, jater a sleziny biopsie, zkoumá břišní části těla. ; Tekutin se podává po operacích. ; Spleen problémy u psů lze léčit v počátečních stadiích onemocnění. Nicméně, tam jsou některé potenciální hrozby v souvislosti s operací nebo léčby. Je vhodné, aby striktně dodržovat veterinární lékaře, aby řádně psa péče a jít na nejbezpečnější způsob léčby.

Počet dnů ryb může přežít bez jídla
Cat vakcinace a Proč jsou důležité
Top Cow Plemena v Severní Americe
Angličtina Greyhound – Skutkový stav každý majitel tohoto plemene by měli vědět
Canine Parvoviróze (CPV)
Chřestýš Habitat
Velbloudi a rčení o nich
Kočky versus psi
Výběr Zdravý Dog Food
Bulldog chov Tipy a fakta
Japonský bojový pes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create