Soudě Kritéria Golden retrívr standard

American Kennel Club zjistila, zlatý retrívr jak některým plemene který vejde do sportovní skupina plemen psů. Psa-velikost středně, oni jsou obvykle touží potěšit a velmi přátelsky s lidmi a ostatními psy. Americká Kennel klubu má konkrétní kvalifikace pro standard zlatého retrívra.

Tato položky zahrnují mnoha aspektů fyzických vzhledu psa, včetně hlavy, krku, horní linie, tělo, předních, zadních čtvrtí barvy srsti, chůze, temperament, velikost, podíl, podstatu a samozřejmě celkový vzhled. Každého z těchto skupin měřena proti velice specificky definicím Zlatý Retriever standardní, který je model dokonalého zlatého retrívra. Definováno do každé kategorii byly i věci že je považována za chybu.

Za těmito závady, existují pár věcí, který bude automaticky diskvalifikuje psa před Zlatý retrívr standard. Tato věci úchylky výšky více než jeden palec od normy, a to buď příliš vysokou nebo příliš malé, a také pokud je podkus nebo předkus kousat. Jedná se jediné dvě automatické disqualifiers.

Americký Kennel klub bylo stanoveno zvlášť, jak zlatý retrívr měla vypadat a chovat. Můžete se podívat na zvláštnosti stránkách norem na AKC. Oni zahrnují mnoho konkrétních zásilek. Například kdy Zlatá retrívr je klus, měl by být otevřená, hladká, silný a dobře koordinované, vykazuje dobré dosah a nohy by se neměla přes sebe. Očích zlatý retrívr měla být inteligentní i přátelské při vyjadřování a středně velké. Upřednostňovanou barvou očima je tmavohnědá, nýbrž středně hnědá je dobrá. Nose třeba černé nebo nahnědlé černé.

Srst by měla být třpytivým zlaté barvy. Polovině-zlato řada je nejlépe ji však nemůže sahat od tmavší zapalovač. Tam může být na osrstění nedostatečné podbřišku i hrudních končetin, vpředu krk, za stehna a spodní strany ocasu. Přirozený vzhled plášť by měl být zachován, aniž by stříhání či stříhání srsti, ale byla příliš dlouhá srst je nežádoucí.

Najít specifika normy American Kennel klubu za zlatého retrívra, lze konzultovat American Kennel klubu na internetových stránkách. Bude pokrýt o všech hledisek of the Dog, jak fyzickým vzhledem i osobnost. Standardy pomohou udržovat integritu plemeno, a je třeba přijmout. Chovatelé by neprodával psů Zlatý retrívr, které nesplňují AKC kvalifikace, a tyto kvalifikace jsou dostupné pro každého, kdo vidět, takže všichni jsou jasně o tom, zda konkrétní pes splňuje Zlatý retrívr norem.

Jestliže Zlatý retrívr splňuje normy bude nádherném symetrickou, výkonný pes velice aktivní a hladká, jak běží a dychtivý a hravý, jak to ovlivňuje se s lidmi. Ocas se dobře provedeny a ukaž že je šťastné psa. Jak zlatý retrívr je lovecký pes, bude to tvrdé pracovní pes, který miluje měla zůstat aktivní a podílí na světě kolem něj. Bude mít záznam očí přátelsky projevu. Bude patách že jakékoli vlastník může být hrdá.

Zdroj Box:

Carola Matthews miluje Zlaté retrívři a studuje zlatého retrívra standardu pro dlouhou dobu. Tam je několik specifikům pro standard American Kennel klubu je to vztahuje ke Zlatý Retriever. Oni patří věcí jako např., jak třeba ocas držena a též musí být upraven kůže. Existuje Golden Retriever informace pro celou tento článkem, pro osoby chtějí dozvědět se více o standardní u Zlatý retrívr.

Chihuahua Štěně Školení
Psí jména a Puppy názvy: Výběr toho pravého
Žáby
Pet Essentials Cestovní průvodce
Penguin fakta
Balinéskou Kočky
Pátracích a záchranných psů
Chvála Pudl Dog rase
Boston teriérů chovu: Nechá se Renomovaný Chovatelé
Losos Rybáři Poptávka pečeti Jatečné
Zobrazit Vaše Zvíře si opatrnosti při Luxusní psí postele

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create