Shar Peis Love jejich rodin

Mini Šarpej je sedmnáct centimetrů výškově a nemůžeme překročit výšku aby mohly být považovány za Mini šarpejovi. Budou mít buď koně nebo štětec plášť, nelze delší potom jednu palce na záda. Mají malé trojúhelníkové uši a vypadají jako miniaturní hroši. Mini Shar Peis může být pouze jedné barvě s modravým nebo černé jazyk. Barvy v rozsahu od červené, plavá, černá a hnědá. Štěňátka jsou zcela pomačkané s dospělým s tíhu vrásky do tváře oblasti krku přitom jen několik vrásek bude na těle. Existuje nějaký mini Shar Peis, která jsou pevně kůže s pouze vrásky z tváře.

Mini Shar Peis pocházejí z recesivní gen v DNA nikoli nějaké fyzickou nemoc, jak kdysi myslel. Došlo k Miniaturní šarpejovi klubu tvořily zajištění řádné chovu psy Mini šarpejovi. Pouze jednou našel záchrannými skupinami, Mini Šar Peis v současnosti více přístup pro veřejný nákup.

Šarpejovi je krátká a široká a čtvercová v části délky jeho těla jeho výšce. Nejvíce nápadný vlastností je pevně vrásek kolem tváře. Šarpejovi byla původně chována v Číně za boj psovi. Jsou ještě provést na tento den podezření na cizinci kůrou a vždy na nové tváři. Oni jsou přirozeně nezávislé a vyhrazených a jsou loajální svým majitelům rodinných a.

Dělají velké rodiny zvířata protože láskou mají pro rodinné. Shar Peis třeba socializované předčasné nebo se stanou snadno agresivních s cizími lidmi. To je návrat k jejich předků pracoval jako strážný, který dogs. I když tyto psi jsou malé mají velmi silné pokud přijde bránit jejich vlastní rodinu před nově příchozí. Ale Mini Šarpej je velmi přítulný a přátelský vůči svou rodinu a může stát s nimi velmi komická.

Původně Mini Šarpej definovala své práci. Byli oficiální hlídací psy v královské rodiny čínské. Jejich těla se velmi dobře hodí k obraně. Mají malé a oči malého uši trojúhelníkového která jsou těžký chytit, a pokud někdo popadne nich získají několik vrásčitou kůži, která dává psovi čas se otočit a kousat. Přezdívka pro plemeno se Zlatý lev. V jednu dobu bylo považováno nejvzácnější plemeno na světě. Oni začali prosperovat přes minulého století stala oddanou a loveable rodinné miláčky. Mnozí lidé kladou otázku, jestliže možná byli chováni první jako společnici psů spíše boj než psech.

Jenže šarpejovi a Mini šarpejovi stávají jednoho z nejpopulárnějších plemena všechny času. Jak štěňátka tito psi jsou roztomilá, aby každé oko a při prodeji v domácích obchodech nejsou dlouho.

Melissa Coleman jsou podstatně poptávka reproduktoru na předmět animal rights. Oba typy Shar Pei mají citelný charakteristické vrásek kolem čelí. Šarpej informace lze nalézt na Internetu i do encyklopedií.

Někdy divím, co to je být ztracen ve Střední světa?
Přírodní doplněk pro artritidy u psů
Německé Ukazatele psí plemeno Historie
Sbohem, učenlivý příšerek: Caribbean Monk Seal prohlášen za vyhynulý
Vezmeme-jorkšírský teriér Obrázky Like a Pro
Vzácné Lions zabit v Indickém Game Reserve By Podezření na pytláky.
Jak najít nejlepší Pug chovatelů
Můžeme tedy učení starého psa nové triky?
Who Can Help You V Looking For Zlatý retrívr Homes
Takže chcete Zvíře Činčila – Důležité Činčila fakta
Boxer Psi: v případě nouze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create