Shar Pei: čínské dárky

Šarpejovi pes, původně z Číny, je jedinečné vlastnosti hlubokých vrásek a modročerné jazyk. Když pes je velmi mladý, se skládá z více vrásek než dospělý Shar Pei dělá. Tam byl čas, kdy Time Magazine a Guinessovy knihy rekordů označila Shar Pei jako jeden z nejvíce vzácná plemena psů na světě. Ačkoli mnoho lidí zprávu o dobrém zdravotním stavu jejich pet Shar Pei, skutečnost je že Shar Pei je výrazně citlivá na určité zdravotní neduhy, jako je bolestivá očních onemocnění, alergie-indukované kožní komplikace, horečka, ledvin nebo jater.

Číňan Shar Pei psi byli původně chováni pro psí zápasy v Číně. Oni mají velmi pěkný a ochranné osobnost, když je opravdu oddaný a loajální k rodině. Nicméně, tito psi jsou poněkud podezřelé o outsidery a často nějakou dobu trvat, aby se stal pohodlný návštěvníků. Dokonce i lidé s velmi družný osobností muset provést opravdovou snahu mít dobrý vztah s jedním. Nicméně, Shar Pei má sklon chránit své rodiny a že dělá vše, aby se zabránilo členy rodiny proti nežádoucímu výskytu.

Osobnost psa Shar Pei je skutečně oblast znepokojení chovatelů. Není-li brát v úvahu vážné, může se ukázat jako nejvíce frustrující jev v průběhu času. Je šlechtitele odpovědnost k důkladnému prošetření a vyhodnocení pro psy podobný temperament. Jinak je docela možné, aby si kupující může skončit štěně, co je špatného na jeho rodinu, spolu s hromadou frustrace. Ve skutečnosti se lidé s pacifistic osobnosti s aktivním životním stylem sociálními by si dvakrát rozmyslí, než koupí Shar Pei psa.

Většina převážně Existují tři typy osobností šarpejovi, které jsou dominantní submisivní a nezávislé. Ačkoli některé Shar Pei psi mohou odhalit některé překrývající se rysy osobnosti stejně, to je vzácný výskyt pro většinu. Dominantním Shar Pei psi jsou velmi atraktivní svým macho a sebejistý osobnost. Však může dospělý dopadat být agresivní při neopatrném zacházení správně kvůli jejich dominantní charakter. Je nejvhodnější pro jednotlivé majitele psa, které mají silnou osobnost s nadšeným učení dovednosti pro práci psů.

Poslušný šarpejovi pes se může zdát poslouchat snadněji. Nicméně, oni jsou v skutku těžký vlak vzhledem k jejich nedostatku sebevědomí a nechtělo postoj vyzkoušet nové věci. Tento typ pes je lepší volba multi-pes atmosféru. Tyto typy psů se mohou obrátit se, že je násilné ze strachu, nebo jako ochranný odpověď, tak průběžné socializace má zásadní význam pro ně. Nezávislý šarpejovi pes je pravděpodobně nejtěžší plemeno zvládnout. Ačkoli Shar Pei s dalšími dvěma osobnostmi ukazuje nezávislé chování tohoto typu a zejména nikdy hodnot jejich vlastníka povolení nebo jakéhokoli lidského vztahu.

Šarpejovi psi jsou někdy obtížné vlaku kvůli jejich tvrdohlavý postoj. Jejich vzdělávání vyžaduje větší odhodlání a nasazení. Přestože mají silné, deterministický osobnost přichycena s oddaností a inteligenci, oni někdy zase ven agresivní, defenzivní a silně citlivé na přítomnost cizího člověka. Jako psychologie navrhuje, je osobnost významně ovlivněna genetickou predispozicí a vzhledem k tomu, že mají přirozené genetické struktury jsou agresivní, musíte zvážit nákup nejlepší kompatibilní osobnost odpovídající vašemu životnímu stylu, osobnosti a očekávání.

Melissa Coleman je veterinář a vášnivý badatel, s in-hlubší znalosti a zkušenosti při získávání, chovu a péči o psy. Ačkoli Shar Pei je pes známá pro své věrné a tvrdohlavá osobnost a chválil jeho ochranné chování, to není správné pes Pro vąechny. Pokud hledáte základních Shar Pei informace, bude tento článek poskytovat vám jej.

Pet Emergency – What Do You Do?
Psí postele – Jsou to zábava nebo funkci?
Listové fakta moře Dragon
Big Cat Lion
Špinění Fake sibiřský husky Chovatel
House Break Your Školení Zlatý retrívr
Čínský chocholatý
Nejčastější Chihuahua Problém chování
Cat prebiotické: Viyo
Labradorský retrívr a CDV
Používání telefonu Beagle obrázky správně vyzdobit byt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create