Rotvajler Chovatel Informace byste měli vědět

Nastal čas jít ven a dostat Vašeho nového mazlíčka, takže budete muset spustit dotazování potenciálních Chovatelé rotvajlerů. Pohovory chovatelů trochu k ničemu, pokud nevíš, co se zeptat, když jste se tam dostat, takže se jedná o kontrolní seznam některých z otázek se můžete ptát potenciálních chovatelů, když s nimi promluvit. Dobrý chovatel není jen bude čekat otázky, ale budou trvat na tom, abyste klást otázky tak, že Vás jako zákazníka jsou zcela komfortní s nimi jako chovatel. Tento vztah je nesmírně důležitý pro budoucnost vašeho domácího mazlíčka.

Zeptejte se svého chovatele, co národní chovatel rejstříku jsou zapsány na seznam se a pak potvrďte svou odpověď sami na internetu. Národní chovatel registry budou mít chovné standardy your chovatel bude používat tak přečíst a porozumět jim. Pokud nejsou uvedeny s registrační zeptejte se jich, proč a také položit otázku, co chov standardů, které používají, nejsou-li s použitím norem národní organizace.; Renomovaných Rotvajler chovatel nenechá nového vlastníka dovolenou s štěně, aniž by nejprve zásobování, aby vlastníci kompletní péče a krmení pokyny, aby majitel přesně ví, jak pečovat o své nové pes. Většinou tato informace je uvedena v písemné podobě tak, že vlastník může být referenční později. Dobrým chovatel také ujistěte se, že opustí svůj majetek se vzorkem vašeho psa jídlo, takže přesně víte, co ke krmení vašeho nového PET.

Promluvte si s chovateli, a ujistěte se, že souhlasí, že vztahy mezi majitelem a chovatele nekončí, jakmile se prodej kompletní. Your chovatele by mělo být dostupné pro mnoho let po prodeji v případě, že máte jakékoliv dotazy. Pokud vaše chovatel uvádí, že nebudou mluvit s vlastníky po prodeji pak budete chtít zabránit tomu, aby chovatele. V mnohých případech pojišťovny budou nabízet seriózní Rotvajler chovatel zdarma pet pojištění dát novým majitelům. Tato politika je dobré pro šest týdnů, jen dost dlouho na pokrytí štěně je první vet jmenování, a pojišťovnou doufá, že budete tak spokojeni se svými pojištění, které vám ji obnovit. Pokud váš chovatel nenabízí zdarma PET pojištění, a nemá tušení, o čem mluvíte, pak můžete být do činění s chovatel, že pojišťovny nechtějí zabývat tak mít tyto skutečnosti na mysli.

Mnohokrát dobrý chovatel bude nabízet služby, kde budou dohodly, že přijmou zpět štěně kdykoliv bez náhrady, takže pes není opuštěný by majitel ocitají již není schopen starat se o psa nebo za jiných okolností přijde. Nikdy si myslí, že každou otázku je vypnutý limity, jak nějaký dobrý rotvajlerů chovatel nebude jen čeká spousta otázek, od vás, ale bude to pravděpodobně trvat na tom.

Sharon Davies podporuje místní skupiny zvířat na záchranu a specializuje se na záchranu německých pastýřů a Rotvajleři. Tohoto článku, bude vám vědět, co otázky, zeptejte se svého potenciálního Rotvajler chovatelů. Tento článek obsahuje užitečné informace týkající se Rotvajler renomovaných chovatelů.

Rottweiler Záchranný: Doručování The Dogs To Live For Service
Vysoce Údržba Havanese Štěňata
Varovné příznaky Falešná Mops Chovatel
The Sky teriér
Přírodní zdroji bílkovin pro psy
Zdravé jídlo je pes Co Váš pes potřebuje
Invincible Neviditelný pes plot
Náfuka-Ono Mohli Kill Vaše Labrador retrívr
Vakovlk tasmánský tygr-
Psi a děti – pak zavedení psů na děti poprvé
PET krabi poustevníka – poustevnický krab Péče

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create