Psí nemoc Příznaky a diagnostika

Zvětšit ImageA zdravé pet dělá pro radost majitele. Pravidelná péče, správné krmení a vhodné cvičení může jít dlouhou cestu v souladu váš pes zdravý. Ale to není vždy možné vyhnout nemoci, a tak to nejlepší, co můžete udělat, je, aby oko otevřené případné příznaky onemocnění ve váš pes. Existuje mnoho různých příčin zdravotních problémů, virové, bakteriální, nebo metabolické, a získání správné diagnózy na psí nemoci je důležité. Váš veterinář s největší pravděpodobností bude zkušený a schopný dostatečně zjistit, co se stalo s vaším psem Po krátké vyšetření, ale může také rozhodnout o provedení krevní zkoušky, fekální testy a moči se na bezpečné straně, a rozhodnout, které samozřejmě následovat. Jednou příčinou onemocnění je určeno, může váš mazlíček přijímat včasná a vhodná léčba. To ušetří sebe a vašeho domácího mazlíčka mnohem náklady, obtěžovat, a nepohodlí. Rychlé návštěva veterináře může dokonce uložit vašeho domácího mazlíčka život.

Existuje mnoho věcí, které mohou způsobit onemocnění psů – náhlé změny v počasí, vystavení drsné klimatické prvky, nedostatek cvičení nebo nedostatek dostatek odpočinku, špatné jídlo, nebo kontaminované potraviny, expozici infekčním nemocem a parazitům, neumožnění řádné očkování záběry, genetické slabosti, nehody, emocionální úzkost, a tak dále. Některé formy psích nemocí, jako jsou vzteklina a leptospiróze jsou přenosné na člověka, jako jsou paraziti, jako klíšťata, roztoči, vši, tasemnice, měchovci a heartworms, takže je to opravdu důležité být ostražitý ohledně vašeho domácího mazlíčka zdraví a přijmou veškerá dostatečná preventivní opatření.

Seznam nemocí příznaky pro psy:; můžete tvořit diagnostiku vašeho psa nemoci poukazem náhlé nebo neobvyklé změny v chování modelů. Má váš pes se zdá klidný, apatický a depresivní? Je váš pes mimo jeho jídlo? Má váš pes jeví dezorientována? Bylo to ztratí svou rovnováhu a zároveň vstávání nebo při chůzi? Má váš pes byl zobrazování jakékoli neodůvodněné nebo netypickou agrese? Pokud je odpověď ano na jednu z nich, mohl by uvést jakékoliv fyzické, hormonální, a neurologických onemocnění, a to je čas jít navštívit veterináře.

Váš pes je nemocný v případě, že se stane být jakýkoli nepříjemný zápach, zabarvení nebo absolutorium v jeho výkaly a moč. Tam může být několik příčin, včetně zažívací problémy, urogenitálního traktu, přítomnost vnitřních parazitů jako jsou tasemnice, měchovci, heartworms, atd., nějaké střevní obstrukce, otravy, alergie, záněty žláz, zánět pochvy, rakoviny, mezi ostatními. Veterinář může chtít, aby výkaly a moč vzorků analyzovaných v laboratorních zjistit přesnou příčinu.

Časté zvracení a průjem mohou uvést cokoli od střevní parazity na onemocnění jater s rakovinou se alergie na enteritida a celou řadu dalších onemocnění.

Můžete říct, zda je pes zdravý, nebo ne kontrolu jeho srst a kůži. Lusterless srst, kožní vyrážky, a tendence k často poškrábat nebo olizovat kůži neukazují na zdraví – může směřovat přítomnost parazitů jako jsou roztoči a vši, bakteriální a kvasinkových infekcí, nějaký druh alergie, nebo na U dermatitidy skutečně. Poraďte se se svým vet okamžitě. Kožní problémy u psů, kteří jsou velmi nepříjemné a často je nutné dlouhodobé a trvalé ošetření.

Zdravý pes má mokrý, studený nos. Horké, sucho v nose nebo vypouštění uvést infekci nebo horečku. Pokud váš pes má potíže s dýcháním nebo je slintání příliš mnoho nebo je často kašel, mohou být známky směrem k nějaké problémy s dýcháním, srdeční problémy, nebo psí filarióza.

Zkontrolujte, zda vaše psí uši. Není třeba k obavám, pokud pes nebude mít k poškrábání nebo třepání nimi po celou dobu, pokud není vypouštění nebo nepříjemný pach, pokud neexistují žádné cizí tělíska nebo parazitů, a je-li pleť vypadá čistá a zdravá.

Pokud váš pes je pití příliš mnoho vody, může to znamenat, diabetes, onemocnění ledvin a jater.

Pokud váš pes pokulhává, může to být trnem nebo zranění v packu, artritida, váha problémy, zánět šlach, nebo genetické problémy, jako je dysplazie kyčelního kloubu nebo luxating čéšku.

Výtok z očí, mžoural, zarudnutí nebo zákal může znamenat, zranění, problémy se zrakem, virové infekce, horečka, a herpes.

Pokud se něco zdá být abnormální, nebo z obyčejné, kontaktujte svého veterináře najednou.

U včel Habitat
Greyhound záchranu
Čtení na Rotvajler Historie
Parson Russell teriérů
Psí Lover Informace: Chovatelé Bišonek Frise
Training Your Dog pravice Way
Říkáme si Hills
Cat Vitamin Recall: chránit Vás a Vaše Cat z Salmonella
Cestování s portály Boxer Psi
Vánoční svátky s Cat
Výcvik poslušnosti pro psy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create