Psa do Bearded Dragon

Považuji se osoba, pes, Musím závislosti že psi přináší. Když můj pes vložen pryč já nevěděla jak vyplnění neplatná. Měl jsem Chihuahua po dobu 15 let jsme v podstatě vyrostli spolu a teď má nejlepšího kamaráda pryč. Nevěděla jsem, co mi by další tah ale Věděla jsem potřebovala nejlepšího přítele. Podíval jsem se kolem různých obchodů s oblíbenými zvířaty, plemen, avšak jsem si nemohla pospojovat. Jednoho dne jsem šel vyzvednout čínské potraviny na proužek centrum mou dům a já jsem si všiml Reptile zverimexu. Rozhodl jsem zastavit ve bez vůle každého zakoupíte Reptile.

Pro mě byla zima plazy, nelze spojovat a všech chtěli jídlo ode mě byl, opravdu nebylo vidět na velmi dobrém světle. Jsem šel tak jako tak, protože jsem byl zvědavý, a chtěl jsem potvrdit předpokladů. Šel jsem do a první, co mě praštil bylo zápachem, wow! Co to bylo? Bylo plaz vůně! Něco úplně mi cizí. Rozhlédl jsem se, viděl jsem hady, ještěrky, želvy a pavouci. Celou dobu jsem tam byl jsem husí čerpadla a cizincem brnění celé mé pleť. V jistém okamžiku jsem byl jist toto místo bylo nic pro mě já a nechápal, proč se lidi zajímají plazi, věděla jsem v tu chvíli to nebylo pet pro mě. No, víš co jsem Obešel směrem předku zverimexu a vidím, nádrž plnou malinké ještěrky a jsem si myslel, jak cute?

Ptal jsem průvodce Pet Shop o malá ještěrky a Řekl mi Tyto Vousatý Draci a myslel jsem si to je jméno, druh strašit. Obsluha se mě zeptal, jestli chci mít jednoho jsem si já zemře, já samozřejmě odmítl. Nechal jsem zverimexu trošku lépe jsem si myslel co tyto malá Vousatý draci mají velmi roztomilá, zajímalo by mě když sousto.

Stále jsem navštěvovat Reptile obchod a zírala na nádrž drobnými Vousatý Drak jsem pořád myslela, na to a jsem jednoho dne rozhodl, budu pet jedna. Ptal jsem se průvodce, který hned věděl, že mě podle křestního jména a poskytl mi návštěvní práv, jestliže můžu jednu, a málem omdlel. Kéž bys mohl vidět jeho obličej; zmatené byl tak, přešel jsem na druhý straně. Sáhl v a vybraných zdála nejmenšího Vousatý draka na nádrži a položil jej na dlaň ruky.

Myslel jsem, že umřu když jsem ucítil a surové kůže hroty na boku tváří. Ve zlomku sekundy drobných Vousatý Dragon vzhlédla já přísahám a hlavu jí říkat máma jsem byla v lásce!

Jsem začal vyjednávat, potřeboval jsem nádrže, osvětlení písku strava, kámen, opřela jedna pobočka, atd. to holčička bude mít nejlépe byt ve městě. Pan Pet Shop Doprovodný nastavit vše, co se na mě, mám všechno dohromady a poslal mě na mé cestě. Mám doma nastavit Ofélie se jí nové luxusní byt i dostal v internet potřebuju vědět všechno bylo znát Vousatý Dragons, chtěl jsem být nejlepší mámou na světě Bearded Dragon.

Tady jsou některé z věcí, které jsem našel je opravdu důležité, pokud rozhodne me chcete jako jeden z těchto krásný a mírný mazlíčky.

Osvětlení, je nesmírně důležité, musíte UVA a UVB. Jednoduchým způsobem budete potřebovat světlo aby jim teplý a můžete potřebovat světlo, které stanoví slunečních paprsků. V podstatě je třeba jim poskytnout stanoviště, která je podobná jejich prostředí. Budou využívat tepelnou lampu, aby jim pomohla s tam tělesnou teplotu a rozkladem zde. Budou se používat zářivkové světlo hledět na slunce paprsky. Existuje mnoho typů tepelných prvků, můžete využívat kapucí Lampa, Topení Rock Keramický žáro Emitter, Topení Pad, atd., co je důležité je, že budete poskytovat jim zdrojem tepla. Spolu se, že pokud zvolíte pískové, který je, jak šel já, písek byl vápník, který je doplňkem, které potřebují. V mého protože se Vousatý Drak od australské jsem Desert cítil ten písek by být blíže tam přírodních stanovišť, ale lze použít dřevní štěpka, noviny, potraviny apod. A nakonec, co jsem našel za nejlepší jídlo pro mé Bearded Dragon má byla kombinace cvrčky, červy Super, vosk (Pouze as Považovat) Wormsu Romaine Salát a Shredded Mrkev.

Ona vany jednou týdně, která pomáhá její svými šíření a jí také pomáhá se jí její zažívání.

My Ophelia (Mimochodem odkazem na Hamleta Shakespearův) jsou teď 2 ½ roku staré, a když jsem někdy chodit do lidí Reptile Pet Shop jsou ohromeni s ní. Ona má oranžovou barvu, která se jí, ona velký a ouřezkovitý a velmi ostražitá. Takže pokud jsou jako mne rozhodly přecházet na druhou stranu bych velmi doporučit jemnosti krásné Vousatý draka!

Discus rybí recept
Proč se učit kleci Is All-Purpose Training Nástroj
Nejlepší způsob, jak House vlak štěně
Top 5 Reasons Why Dog Training štychu
Odpovědi na Sibiřský hasky Problem Chování
Bromidu draselného pro psy
PET Pojištění – Nejlepší dárek pro Vaše Beagle psy
Úžasné nové dárky pro psa milenci!
Druhy zvířat charit Nalezeno v různých částech světa
– Autor / Interpret Rozhovory Ron Hevener Koně –
Přírodní Bleší kontrolu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create