Příprava za kolik Váš život se změní, když jste Přijmout Puppy

Není to jednoduchá věc, aby přijaly štěně, ne tak, jak, kdy se nemohl přijít o roztomilé a roztomilý štěně, které se vejde do vašeho životního stylu, ale proto, aby přijaly štěně znamená, že budete nutně potřebovat přizpůsobit svůj život, aby se vešly štěně. Budete muset měnit věci kolem, takže si můžete přizpůsobit uspokojí vaše nové štěně je potřebuje. To znamená, že v počátečních fázích alespoň budete potřebovat, aby se ujistil, že jste blízko štěně a je připraven a ochoten dát mu lásku a pohodlí, které potřebuje, které byly odděleny všechno, co věděl, že až do tohoto bodu.

Když you přijmout štěně, které budete potřebovat, aby byli ochotni věnovat alespoň nějakou dobu v těchto počátečních fázích do domu školení něj. Nebo pokud nemáte čas to udělat, musíte být ochoten alespoň poslat štěně do psí školky verzi. Než začnete dělat některé z těchto věcí, ačkoliv byste měli mít představu o tom, co vaše hledáte roztomilé štěně bude vypadat jako úplně dospělý dospělý pes. Teď v této fázi jste asi myslel ten, kdo se stará, co pes vypadá jako dospělý v pořádku? No tento postoj se dostanete do hodně problémů, protože každý typ psí plemeno má svůj vlastní temperament. Některé štěňátka budou láska je život i duši strany. Ostatní štěňátka se připojit k jedné osobě.

Stále ostatní psi mají mlsný vkus, zatímco jiní pohltí vše, co dát před nimi a co jste nikdy nenapadlo o umístění. V podstatě když you přijme štěně jste přináší malé zvíře do vašeho života. Toto zvíře je závislá na vaší pro všechny aspekty života. To nezabrání štěně z rostoucí do dospělého psa s ohledem na jeho vlastní. Takže před vámi přijme štěně se dobře podívat na to, co vaše roztomilé štěňátko dnes vypadá zítra. Pak budete vědět, kolik prostoru to štěně bude potřebovat. Prostor musí být pro vnitřní i venkovní. Musíte vědět, zda štěně je typu kdo je šťastnější úkol dělat venku, jako obyvatelé Alsaska nebo Dobrmani. Tyto velké psy se dobře hodí k hlídání svého domova a majetku.

Jakmile budete mít představu o štěně temperament, co potřebujete vědět, kolik můžete utratit za potraviny, hračky, veterinární výlety, lékařství a disciplínu. Nyní tyto položky jsou nezbytné pro fyzické, emocionální a duševní zdraví vašeho nového štěněte. Samozřejmě všechny tyto obavy by neměly tě off chtějí ze společenství štěně. Měli byste však měla být připravena na to, jak moc svůj život se změní, pokud you přijmout štěně. Tato roztomilá svazek neplechu má schopnost přinášet radost a smíchu do vašeho života.

Muna wa Wanjiru je správce webu a byl výzkum a hlášení o Výběr Psí plemena let. Pro více informací o přijetí Puppy, navštivte jeho stránky na přijetí PUPPY

Jak identifikovat Bígl problémy
Vodítko výcvik štěně tří jednoduchých kroků
Komodo Dragon Fakta for Kids
Klady a zápory Pomeranian Psi
Druhohor
Ježci mýty
Máte ucho For Your Ear Infekce Pet?
4 Druhy datel datel kontrola a varovná – část II se
Muž a fena Jména
Proè Chihuahua Vrh Box Training
Golden Retriever Šlechtitelé: Dobrý And Bad

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create