Představujeme nový psa na Váš Kočka

Many pet vlastníků stále pocit že psi a kočky nemohou žít společně pod stejným střechou. S oběma psa a kočku sám mohu dokládají který je neplatí. Existují však několik faktorů zohlednit.

Jak si představit psa kočku, je důležité. Také, zavádí tyto dva druhy když oni jsou mladí je vždy helpfull. Byste nikdy platnost úvodu, ale existuje několik věcí můžete udělat.

Máte-li nebo kočkám kočka a chce přinést dospělého psa domů, pokuste se zjistit nějaké historii na psa. Věci jako též they’ve žili s kočkami předtím. Pokud nemůžete brát jakýkoliv historii, učinit předpoklad mají nejsou žili s kočkami. Uchovávejte je zvlášť pro chvilku a znárodnit je pomalu. Použití vodítko pro psa by dobré pro tento účel.

Někteří plemen Opravdu don’t get spolu dobře s kočkami. Tito zahrnují vaše lovecké plemen rád Dobrmani, psi a jiní. Také teriéři nejsou dobře s kočky. Mějte prosím plemene v mysli když jste rozhodnete přinést psa domovem kočku prostředí.

Je-li váš nový pes nereaguje mnoho koček když přivedl domů, nemusí automaticky přemýšlet je všechno pořádku. Někdy bude dospělých psů zcela občanské Uvnitř ale potom být agresivní pokud jste mimo. Takže se nemusíte nechat bez dozoru v pokoji do téhož jste jist.

Teď, pokud jste přinést nového štěně domov versus vyzrálý psa, existují některé lépe aklimace metod můžete použít. Pamatujte, zmínil jsem dříve věk psa je faktorem. Budete chcete ponechat jim sebe pro pár dní nebo tak. Během toho času, nechť kočky pach štěně postel zvykat štěně na vůni. Jistěže necháte štěně udělat stejný pro kde kočky normálně spánek.

Nyní je čas pro pravého úvod. Budete muset držet na štěně pevně na podlaze a nechte kočky přijít k štěňátko. Toto je jejich první vizuální jakož jako fyzické schůzi. Štěněte je bezpečná a kočky svobodně přístupu a odejmout jak oni prosím. Jestliže kočky pobyt v oblasti po této, nechť štěně volné. Jestliže se štěně začne k honit kočky,, pevně říkají No. Tento ponese opakováním jako štěně učí nikoli honit kočkám.

Zanedlouho bude dva druhy být dovádějí kolem společně a být dobrý přátelé. Mnozí se dokonce stala ochranné ostatních. Užijte dobu aklimatizovat správně a budete se jedna velká šťastná rodina.

Péče o psa: Porozumění červené oči
Coconut Krabi
How To Buy Your pudla?
Slavné zvířat Herci
Kůň Training Tips
Baby Prasata Péče
Majitele psa – 5 věcí, musíte vědět!
Psí Heartworm lékařství
Šimpanz fakta
Poslušnost psa Školení – Co byste měli vědět
Tipy U Školení Váš rotvajler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create