Poznávání Psi Bišonek Frise

Původně francouzské slovo, Bišonek Frise psi jméno doslovně znamená kudrnaté kolo pes. Jedná se o malé plemeno psa a člen Non-sportovní skupina. Pocházející ze Středomoří, to plemeno psa nejprve přišel ve Spojených státech kolem roku 1950, ale stala se populární mezi majiteli psů pouze během 1960 v polovině. Americký Kennel Club nebo AKC uznal Bišonek Frise jako oficiální psí plemeno pouze v roce 1971.

Jejich oči jsou obvykle velmi tmavé, a tyto roztomilý kolo psi jsou považovány bác, hravá a nesmírně energický charakter. Bišonek Frise, podle některých psích nadšenců mají šťastnou povahu v životě, jinými slovy, šťastný-Go-Lucky zvířat. Cizinci mohou přijít až k nim a pet je bez strachu z napadení, protože tito psi jsou velmi přátelské, i těm, mimo rodinu. Oni mají stýkat s ostatními psy a lidmi, a mohou si spolu dobře s dětmi.

Bišonek Frise psi jsou velmi citlivé, milující a zbožňují mazlení s rodinnými příslušníky. Může to však plemeno nemělo být ponecháno pouze na velmi dlouhou dobu, protože jeho potřeba pro lidskou společnost. Poté, co zůstal sám, oni mohou stát snadno rozrušený a bude držet na štěkání do firmy přijde.

Toto plemeno, i když malé co do velikosti potřebuje cvičení taky. Tam jsou různé pohybové aktivity, které by mohly sloužit a dát trochu denního výkonu vašeho Bišonek Frise potřeb. Užívání ho na vodítko na procházku pár kol ve dvoře nebo dokonce přísná vnitřní her bude fungovat skvěle. Pomáhá, pokud máte přístup na uzavřenou dvorku nebo pole. Stačí postavit na jedné straně trávy a nechat jiného člena rodiny nebo druhý majitel stánku na dálce na druhé straně. Poté se tato roztomilá kluci pneumatika snadno nechat je energicky běh back-a-fourth, protože každý z vás se střídají ve volá svého psa.

Dobrá péče postupy jsou potřebné pro všechny Bachon psy Frise nejen, aby vypadaly dobře, ale aby se zabránilo kožní problémy a alergie stejně. Jejich bílé nadýchané srsti může potřebovat stříhání a stříhání příležitostně a měla by být kartáčované každý druhý den. Bišonek Frise neprolévej, ale některé chlupy se uvolnit a mohlo zamotat se zbytkem srsti, přimět to, aby mat.

Bišonek Frise psi mohou žít až 15 let nebo více. Veterinární vyšetření je důležité a doporučuje se, aby toto plemeno by mělo být specificky zkoušeny na oční problémy, kolena dysplazie a dysplazie kyčelního kloubu. Některé z hlavních zdravotních problémů, které by mohly mít vliv tohoto plemene jsou alergií, Cushingova nemoc a pately luxaci.

Společné problémy Cat zdraví
Čínský chocholatý
Péče o pudl
Blue-ruské pěkný nápad, jak Zvíře
Štěně trénink Tips
Použijte Dobrý Domácí Dog Food recepty Make Your Dog Lives zdravější
Příčiny a Prevence průjmu V Labrador Retriever
Pet terapie
Létající dinosauři
Nejlépe hodnocené psí jídla
Druhy Brouci

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create