Poodle zastřihování

Pudl jedním z nejpopulárnějších plemen psů v USA se však, jak je zcela zřejmé z pudla kabát, grooming nich je časově náročné, náročné, stejně jako zábavu, zejména proto, že je skvělý čas budovat silnější pouto s pet pudlík. Ačkoli groomingu je vyžadováno všech psů, je obzvlášť nutné pro pudly. Mimo hledat svou nejlepší čeledín váš pudl se Pomáhá při prevenci problémů srst, kůže, nehtů, uši a zuby. Takže, níže uvedené jsou některé pudla péče rad:

Dát si jeden Pudl lázeň: vykoupat Můľete Vaše pudla tak často jak je jednou týdně. Fill vanu teplé vodě a nechte jeho kabát k nasycení důkladně, ujistěte se, že je mokré až na kůži. Jelikož pudly byli chováni se voda psů, jejich srst je velmi hustá, takže to může chvíli trvat. Potom s použitím mírně pes šampón, umýt a opláchnout důkladně dokončit za použití kondicionér na psy. Další, vaše pudl ručníkem, vyjmutím nadbytečnou vlhkost a následně používat ránu sušičky schnout její / jeho vypnutí, pozor, aby se přijmout ránu vlasů moc blízko, nebo to bude hořet váš pudl. Ačkoli blow-vysušení používat pláštěnku kartáček jemně pro toto učiní srst jemné a nadýchané.

Kartáčování a česání si pudla: kártáče a česání si pudla kabát je velmi důležité, aby se zabránilo vypadávání vlasů zamotání a matný povrch, šíří Naturals oleje na kůži, zvyšuje prokrvení kůže, plus, protože vaše pudla bude skutečně těšit to. Ačkoli mnozí myslet aby pudlové nemají přístřešek, ale ve skutečnosti to ale kůlny vlasy zůstává v srsti a dostává matnou. Je proto naprosto nezbytné pečlivě kartáčem a hřebenem svého pudla minimálně dvakrát do týdne. Začněte kartáčováním pánevních končetin, potom zadní nohy, potom přejdeme na přední nohy, tělo, a poslední hlavu a uši. Užívání zemního kartáčkem na plochy, která má delší srst, a slizkého kartáče vytáhnout ven rozcuchané vlasy a mrtvý vlasy. Po kartáčování, hřeben jakýchkoli vrčení že mohou být vynechal.

Ořezové nehty Poodle dosud: Clipping psa nehtů jsou další významnou částí pudla groomingu. , Pokud povoleno nadměrně rostou ji můžete poškodit vaše pudla k nohám, takže bolestivé za ni na procházku nebo běh, někdy dokonce vést k kulhání. Pes nehtů použít nůžky, která může být z jakéhokoli koupit dodávky domácí úložiště, snížit jen tipy. Jestliže řezané příliš back bude působit bolest a krvácející. Jen případ tomto nehody by dít, je dobrý nápad udržovat styptický prášek šikovný, které můžete použít na ránu. Je vhodné zjistit, jak své klip nehty pudl od veterinárním lékařem před pokusem sami.

Užívání Péče vašeho Teeth Poodle dosud: Zubní péče je jako zásadní pro vaše pudl neboť je pro vás. Jestliže se zuby, jsou zanedbané, může to vede k zubní kaz, krvácení dásní, zápach z úst, a tak dále. Budete nutnost vaše čistá pudl zuby alespoň jedenkrát v týdnu, ačkoli to je lepší na to každý den. Používat kartáček s jemnými štětinami a zubní pasty na psy jemně kartáček na celém zuby.

Užívání Péče vašeho očky Poodle dosud: Your pudl dosud uši potřeba být kontrolovat pravidelně. V případě, že jsou ložiska vosku nebo nečistoty, dipem-hrotem bavlněné tamponem s minerálními oleji a vyčistěte ji jemně. Je důležité není jít dolů k hluboko do ucha, nebo to vůle způsobit zranění. Je nejlepší naučit režimu od veterinárním lékařem před pokusit sami.

Pečující vašich Oči pudl byl: “Mějte pudly oči jasné sušené věc, která shromažďuje v koutcích očí. Použijte bavlny tampon namočený v teplém jemně vodu z nich zbavit. Nicméně nutné dbát není k masáži o oči bavlnu, vlákna, neboť může způsobit podráždění pokožky. Je-li tam is jakýkoliv výtok očima nebo poranění nebo jakýkoliv jiný problémy, které je třeba léčit veterinář okamžitě.

Výstřižek vašeho srst je pudla: Existují nejrůznější styly z ořezávání si pudlů na srst. Na níže uvedená je několik:

Clip Puppy: Toto je určená pro pudla se mladší některého. Touto stylu, základní ocasu nohy a tvář jsou oholena, přičemž srst na zbytku těla je stále dlouhá.

Jehněčí Clip: Na tento stylu, mají bázi ocas, nohy a obličej oholené, přičemž horní uzel, ohon a nohy jsou stále načechrané.

Kennel Klip: Základna ocáskem, nohy a obličej se pečlivě oholen. Vlasy na tělo se držena krátký, držel se na ocase vlasů a horní uzel již ve srovnání s chloupky. Tento styl snadno udržovatelné a je zvláště dobrá během létě.

Sedlo Clip angličtina: The ocasu hrudních končetin, oholila a obličeje se, bambule se na ocas konci a obláčky srst na hrudních končetinách. Krátkých pokrývající srsti je veden na zadní, přičemž zakřivené plochy srsti na slabinách, a každý z pánevních končetin mají dva vyholené kapely. Vlasových na zbytek těla zůstává dlouhý a plný.

Training dospělého psa
The Shih Tzu a jeho Regal Počátky
Mnoho zdrojů Pro Nalezení Poodle záchranu
Dog Trenér Tajná na udržení svého Pooch Off The Couch
Havanese štěňata na prodej: Vaše dítě První Chovat jako v bavlnce
Losos nerka – červený losos
Opravné prostředky Ušní svrab
Umění Influenza Lékařské
Jak Take dobré fotografie vašeho domácího mazlíčka
Jízda Tipy Barn Maintenance
Protože barzoj – ruský chrt Wolf

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create