Pochopení Hypotyreóza In A doga

A Velká Dane by mohl utrpět nemoci zvané hypotyreóza. Až na dogy je tuto nemoc vzniklá většina středně-velkých plemen velikosti, jako je boxerů, labrador retrívrů, německých ovčáků a Rotvajleři.

Stejně jako v lidském těle, pes, je jednotlivých žláz endokrinního které vylučují chemických látkách volal hormony. Štítné žlázy, dva malé motýla-tvaru lalůčky umístěný v krk je pánem žlázy. Tato žláza je počet funkcí avšak je známý regulující psa metabolismus. Je-li štítná žláza nepracuje správně, je postižena každé buňky v těle.

Hypotyreoidismus když nastane poruchách štítné žlázy a neschopné produkce nestačí hormon zvaný tyroxinu. Jak bylo uvedeno, tento žláza je důležité v regulaci pes metabolismu sazbou. To kontroluje růst a rozvoj a zachovává obvyklé bílkovin, tuků i sacharidů metabolismus. Choroba obvykle dochází psům dva-šest rok věku. I když to bylo říkal, štítné žlázy že poruchy jsou dědičné, stravu a faktory prostředí jako je znečištění a alergie jsou také viníky výskytu této choroby.

Jedním z nejčastěji známek hypothyroidism v dogy je váze bez zjevné přírůstek v chuti k jídlu. Docela ironie, ne? Apatické chování, pomalý srdeční tep chronickými ušní infekce, deprese chování změny mohou být také ve psovi s hypotyreózu. Byl rovněž trpí kožní problémy například suché pokožce, bakteriální kožní infekce, stejně jako ztráta vlasů a odbarvení nebo ztluštění kůže, kde došlo k vypadávání vlasů.

Hypotyreóza je určil jako přes fyzikální vyšetření veterinární lékař níž se hledají klinické projevy tohoto onemocnění. Veterinář bude také vyptávat psa zdraví, dokonce chování dějin. Hypotyreóza, je-li podezření, by měl být krevní test jako T4, zkušební TSH T3 i hotové. T4 testu je nejvíce obyčejný ve který je krevním vzorku a pak vyvodit testován. Nízká hladina T4 označuje problém ve štítné žlázy. T3 je podobný T4 je, ale méně přesné když používají při raném stadiu onemocnění. Aby byla zajištěna přesnost by měla být T3 test používá společně s T4 zkoušce nebo zkušební TSH. TSH, pokud je použit výsledcích T3 testů a T4 zdají nepřesná.

Toto onemocnění je léčeno syntetický hormon štítné žlázy tyroxin vyzval. Dávka se liší podle závažnosti podmínku váhy psa, krevní vzorky a pes reakci na drogu. Jakmile pes je uveden na léky tyroxin třeba dané během psího života. Vyšetření by mělo být učiněno pravidelně posouzení a účinnosti jakékoli úpravy Pokud potřeba.

Anlan ajaw je pes nadšence. Své místě o Great plemeno Dán je vyplněna informací o této rasy stejně tak jako účinný tipy ve Velké přípravy Dane.

Puppy úzkost z odloučení
Novorozenec Puppy péče se provádí snadno ve zdravém prostředí
Cat krev v moči
Pomeranians Za Pictures – Můžete Handle roztomilých
Fakta o Ants
Co Váš Baset dědí
Tipy pro vzdělávání starších psů
Někdy slyšela o Kraken?
Whipsnade vlci
Diabetes Příznaky v kategorii Psi
Sloni Head pro Číselné údaje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create