PET Pojištění může chránit Vaše Zvíře je život jednoho dne!

Co je PET Pojištění: Pet pojištění je v podstatě zvíře odpovídající zdravotní pojištění osob. Jinými slovy pet pojištění je navržen tak, aby zajistily, že můžete pokrýt náklady na zdravotní péči v případě své milované domácí zvíře onemocní, má nehodě, je zraněn nebo vyžaduje lékařskou pomoc z jakéhokoliv důvodu. To, co dělá pojišťovna se z toho dostat? Stejně jako jakékoliv jiné podnikání, pojišťoven, které poskytují PET pojištění tak na dosažení zisku nebo jinak řečeno, jsou-li v podniku, aby se peníze!

PET pojištění jako skoro každý jiný druh pojistného je hazard kurzů, nebo případ jen v případě. To jednoduše znamená, že se zvířaty v zájmovém vlastníka, který se zaregistruje do pet pojištění, činí tak nikoli proto, že očekávají, nebo si přejí jejich PET onemocnět nebo přijít poškodit, ale pouze, pokud jejich pet vyžaduje lékařskou péči z jakéhokoliv důvodu, jejich pojištění plán bude pak pomáhat offset rovněž nezanedbatelné náklady na veterinární péči a pozornost svých pet mohli potřebovat. Poskytovatelem pojištění, jak je uvedeno dříve, než je v obchodním dosažení zisku. Proto nemají péči, zda je váš mazlíček se jmenuje James Thaubert III a pochází z dobré linie ratters, co se jich týká, je, jaké jsou šance, že just-in-case “, kde si uplatnit nárok na politiku se stane skutečností .

Mít základní znalost pojišťovnictví vám pomůže pochopit, proč pet pojišťovny nebudou pojistit některých případech, nebo proč jste se možná budou muset platit vyšší pojistné. Například mnoho pojistitelů bude požadovat větší prémie pro starší psy (pokud si i pojistit jim vůbec), protože starší zvířata jsou zřejmě náchylnější k oslabující nemoci a zranění, které vyžadují lékařskou péči, která se projevuje peníze z pojistitele pokladny protože bude muset napravit na platné pojistné události.

POROZUMĚNÍ Některé základní pojistné podmínky

Pojištění Premium: Jedná se o částky, kterou pojišťovna bude účtovat Vám za aktivní či probíhající zdraví pokrytí vašeho domácího mazlíčka.

Spoluúčastí: To je částka, kterou musíte zaplatit své pojišťovně před tím, než budete hradit výdaje stanovené v vašeho domácího mazlíčka pojistné.

Politika Limit: Toto se odkazuje na absolutní maximální částku pojišťovna bude výplata pro konkrétní pojištění plánu.

Vyloučení:. Většina Zvíře Pojišťovací společnosti Seznam výjimek v jejich plánech, aby pojistného a celkové náklady. Tyto výjimky se liší od společnosti ke společnosti a je také závislá na pojistné smlouvy nebo plán, který usadit. Nicméně jako vodítko obecně očekávají, že tyto mají být uvedeny jako výjimky:

Pre-existující podmínky. Ty mohou být dále rozdělil do dočasných Pre-stávající podmínky a trvalý stávající podmínky.

Dočasné Pre-stávající podmínky mohou být popsány jako ty podmínky, které se nakonec uzdraví, nebo si vyléčit. Řekněme, například, že váš pes měl zánět středního ucha ročně před aktivaci vašeho domácího mazlíčka pojištění plánu, většina pojišťoven se domnívají, že pre-existující stav až do takové období, které celý rok uplynul (nebo jak dlouho je stanovena v politiky) bez opakující se infekce od doby původní infekce. Tak většina pojistných smluv by mohlo být, že vyloučení, a tudíž by se neměla vztahovat

Stálá Pre-stávající podmínky. Naprostá většina domácích pojišťoven budou trvale vyloučit pre-existující nevyléčitelnou podmínky, jako je například případ psa, který trpí chorobou Cushingovy, což by bylo považováno za nevyléčitelnou stálé pre-existující stav.

Jiné obyčejné Výjimky zahrnují:

Problémy s chováním;

Kosmetické procedury;

Péče;

Volitelný postupy (krácení ocasů, ořezávání ucha, odstranění declaws) a

Vrozené a dědičné choroby.

Opět tyto výjimky se liší od společnosti ke společnosti, a přestože několik pojistitelů buď nepokrývá plemeno-specifické dědičné choroby nebo poptávku zvýšené prémie, tam jsou ty společnosti, které bude zahrnovat genetické a dědičné nemoci pokrytí svých plánů tak dlouho, jak vaše mazlíčky dělá není v současné době vykazovat žádné známky nebo příznaky nemoci.

PET pojištění má jistě za sebou dlouhou cestu od roku 1980, když první taková společnost založená základ v severní Americe a začal které nabízejí tento typ pojištění. Nyní existuje řada společností, které nabízejí pet pojištění, což je skvělá zpráva pro pet vlastníků, protože konkurence ve všech oblastech má tendenci snižovat konce-spotřebitelské ceny! V těchto dnech je jistě dobré množství pet pojištění plánů pro přijetí všech cenových relacích. Netřeba připomínat, že různé plány se liší značně, zejména v porovnání pro různé pojišťovny.

Je nemožné adresu a seznam všech dostupných plán tam ale dobrý orientační pravidlo je porovnat cituje z mnoha různých společností, protože se často jedna společnost může dobře nabízet služby jiného nebudou pro přesně stejný měsíční prémie!

Měli byste si dávat práci s Chovat jako v bavlnce pojištění?

Možná, že v současné době váš mazlíček je ve zdánlivě dokonalé zdraví, ale mohl byste s určitostí říci totéž o zítra? Zapamatovat si zdravotní pojištění pro vaše mazlíčky je tam k působit jako bezpečnostní síť v případě nešťastné, že váš mazlíček je potkalo s nějakou zdravotní nehody. Pokud máte opravdu rádi vaše mazlíčky a zvážit on / ona jako člen vaší rodiny pak získání pet pojištění je no-přemýšlet. Nejen to bude ušetřit hromady lítost a pocity viny (když milovaný Přeskočit musí být utraceno všem, protože jste nedostal pojistné, které by se vztahovalo na zdravotní náklady léčby rakoviny), to bude také ušetřím ty duše-pálení obviňující z glares vaše děti!

Ale vážně se pojistné plány tak nízké, jak 10 dolarů za měsíc, a vzhledem k zvyšující se náklady na veterinární péče, pet pojištění by vlastně mělo být prioritou, pokud vám skutečně záleží na vaše mazlíčky, ale pokud to ještě není přesvědčivý-argument dost, pak snad následující seznam společných veterinárních nákladů může být jen dostatečně přesvědčit vás, pokud máte stále pochybnosti:

Léčby rakoviny: $ 3500 a nahoru,

Dysplazie kyčelního kloubu: 2500 dolar

Silniční dopravní nehoda: 4500 dolar

Noha Lomová: 2500 dolar

Cizího tělesa Požití: 4000 dolarů

PET zdravotního pojištění

Proč Výběr Trust Hoden Pet Sitter je zásadní?
The Hound Bassett
Daddy Long Legs Spider fakta
Rovina Ride With Labradorský retrívr
Informace týkající se Velké kočky
Cheap Pet Meds může být stejně účinný jako jsou pacienti s Vyrobci?
Příznaky Sick Dog
Dog Trenér Tajná na udržení svého Pooch Off The Couch
Fakta o Monarch Butterflies
Kočky by měly pije mléko
Proto jsou Zvířata Ohrožený?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create