PET Horoskopy

Kdo říká, že vaše miláčky nemají osobnosti? Stejně jako vy, vaše miláčky mají také své vlastní rysy osobnosti. Žádné dva domácí zvířata mají stejnou osobnost. Jakékoliv pet vlastník může říct, že! Takže otázka je, zda tyto osobnostní rysy jsou ovlivněny náznaky, že se narodili pod.

Logicky, to je docela přijatelný nápad. Po tom všem, co byla zvířata v okolí na této planetě mnohem déle než člověk má. Kromě toho, které, pokud planet a znamení ovlivňují nás lidi, tak proč ne naše domácí mazlíčky? Také oni jsou ovlivňovány stejnými silami jako my. A mají rovněž své vlastní významné rysy osobnosti.

Můžete vyhledávat na internetu a najít různé stránky tak vám váš mazlíček horoskop. PET horoskopy nejsou záhadné věci. Jsou to jen jednoduchý astrologické výpočty, které jsou vyrobeny z pohledu domácího mazlíčka.

Tak co by to s největší pet horoskopy mluvit? A co je podle zjištění vašeho domácího mazlíčka znamení?

Celý proces je opravdu jednoduché. Vaše zvíře znamení by být založena na jeho datum narození. To by bylo znamení, samozřejmě. Pokud chcete jít do většího detailu, dalo by se udělat nativním horoskopu v hodně stejným způsobem, jako by člověk na člověka – na základě datum, čas a místo narození – tenhle by byl podrobnější.

Pro tuto chvíli, ať to prostě držet slunečních znamení. Tyto PET horoskopy by vám pomoci pochopit vaše mazlíčky a lépe byste získat mnoho jasnosti o tom, proč dělají co dělají. To by mohlo pomoci pochopit váš mazlíček tak mnohem lépe, a tím pomoci budovat dlouhodobé, přátelském vztahu se svým miláčkem.

PET Horoskopy – Znamení a znaky

Pojďme se podívat na 12 znamení a vlastnosti, které mazlíček by měl, když se tohoto označení.

Beran (22. března až duben 21)

PET Beran by se v podstatě samotář, a mají hodně nadšení. Chce, co chce a není plachý o tom. On by se sklony k mlátit hlavou často. On by také být jedním těšit boji s jinými zvířaty nebo domácí zvířata. On by mohl bit majitele několikrát. Miluje spustit a je vždy záznam. Má agresivní a netrpělivé povahy a je nahlas.

Taurus (22. dubna až květen 21)

Pet Taurus bude tvrdohlavý a miluje jeho hmotné jako přikrývky, polštáře atd. Byl by být docela poslušný, jakmile si jeho základní potřeby byly splněny. On není náchylný k projevům emocí a má dostatek trpělivosti. Miluje se hladil a laskal, ale neukazuje mnoho emocí. Loajalita je jeho silnou stránkou, projevy emocí, nejsou jeho věc. Miluje spát a jíst a zůstat uvnitř. Miluje jít ven jen na krátkou dobu.

Gemini (22.května do června 21)

Rád to talk – kůra, meaow, cvrlikání atd. On nemusí být velmi emocionální, ale je docela aktivní. Učí se nové věci docela rychle, a občas si myslíte, že se mu to líbí. Nemůže se udržet i nadále, a je vždy v pohybu. On má rád zábavu, ale má velmi krátký pozornost rozpětí. On je docela rozpustilý a zvědavá. Nemá moc chuť k jídlu.

Rakovina (22 června do července 21)

Tento pet miluje zůstat doma a je velmi oddaný svému majiteli. On potřebuje hodně TLC od majitele. Zdá se, že snadno přibývají na váze. Miluje své hračky a deky a cítí bezpečně s nimi. Zdá se, porozumět majitele nálady intuitivně. On může být líný a náladový a miluje se kolem vody a v kuchyni. Miluje dětí. Nemá pocit, radost kolem cizinci.

Leo (22. července do srpna 21)

PET Leo chová, jako by on je majitelem a může být docela ‘muž v poplatku’. On se daří na pozornost a chválu. Je naprosto loajální ke svému majiteli a jeho rodině, a bude je bránit, kdykoli se mu může. On má velkorysý a velkým srdcem. On je docela půvabné, a zdá se, že hodně energie. To je docela možné, že půjde na jakékoli délky získat pozornost a pochlebování od lidí. On je docela otevřený o jeho pocitech.

Panna (22.srpna do 21.září)

Pet Virgo je velmi elegantní a čisté a vybíravý o jeho jídla. On může být docela chytrý myslitel. Ale on dostane lehce naštvaný. On má učení nových triků a vždy se zdá, jako kdyby chce potěšit majitele. On se mohou zdát dosti melancholie občas. Nemá rád podělil o své hračky a jeho přikrývku a mohou často ignorovat ostatní zvířata a domácí zvířata kolem něj.

Libra (září 22 až 21.října),

Tahle je docela dobře vypadající pet a má velmi vytříbený smysl pro chování. Nemá rád bojovat a je docela přesvědčivý pet. On se těší dobré věci života a je celkově velmi příjemné řazení. Možná nezdá být zvlášť loajální a dostane spolu s většinou všichni. Je také docela líný a nerad se sám.

Štír (22. října až 21. listopadu)

Tahle je intenzivní člověk, s hlubokým a pronikavým očima. On je obvykle docela tiše a se zdá být sledování a analyzování všechno. Dokáže se zdají být emocionálně vzdálené a náladový. On nesmí zlobit, ale když to udělá, může to být docela brutální. Učí se věci velmi rychle a zdá se, že nějaký druh vnitřní síly. On může být docela nezávislý. On může také být velmi manipulativním. Dokáže být úplně naštvaná přítomnosti jiných zvířat.

Střelec (22. listopadu do prosince 21)

On je velmi zdravý chovat jako v bavlnce a rád i nadále aktivní. Miluje se potulují po okolí a že by raději zůstal doma. On může být docela hlučný. Je zvědavý třídit a miluje prozkoumat. Ten může být extrémně škodlivý. Ten může být jen těžko kontrolovat.

Kozoroh (22. prosince do ledna 21)

Tento mazlíček je velmi majetnicky pet – zejména pokud jde o jeho hračky a deky. Nemá rád na akcii. On je chytrý, ale nijak zvlášť aktivní. Miluje sedět tiše sám. Možná ne často vyjadřují své pocity, a tak se může zdát dosti chladný. On je velmi loajální od přírody – ale má svůj čas lepení s jeho vlastníky.

Vodnář (22. ledna až únor 21)

Pet Vodnáře je velmi nezávislá od přírody. Zdá se, jako kdyby mu žádnou pozornost span vůbec. Je přátelský ke každému, ale velmi uměle. Miluje být venku. Mohl by dokonce se zdají být zmatkař. On se bojí tmy a rád se objímat. Rád stýkat s jinými lidmi a zvířaty.

Ryby (22. února do března 21)

PET Ryby je velmi jemný v chování. Zdá se, že intuitivně porozumět jeho majitelem. On je docela laskavý a velmi tolerantní k jiným domácí mazlíčky. On je tichý řazení. Rád se schovám do odlehlé kouty nebo pod postel nebo nábytek. Miluje spát hodně. On se nezdá dostat vztek na všechny. Rád aby se zahřál.

Proto se tyto informace o vlastnostech domácí zvířata z těchto 12 znaků, měli byste je snadné pochopit vaše mazlíčky lépe. Tímto způsobem můžete posílit vztahy mezi vámi a vaším věrným přítelem pro život.

Dogy a blechy, Infest Them
Coyote Killing Contest v Montana: barbarské nebo užitečný?
Plemena Fox Terrier
Výhody vlastnící Zlatý retrívr záchranný psa
The Kengal Pastýř
Kdo jsou Zvíře Duchovní?
Dog Training – 4 Leash Walking Tipy
Výcvik psů základy
Měl bych si muž či žena pes?
Vše o porozumění Bulldog zdraví
Dozvědět se o Crate Školení a Dog

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create