Pet Food – Myšlenky o přirozené rovnováhy Dog Food

Nejlepším způsobem, jak zjistit, co se ve vašem jídlo je pes aby byl sám. S nedávným stažení krmiv pro domácí zvířata, mnoho vlastníků pet jen to děláš. Ačkoli někteří odborníci tvrdí, že je dieta domácí nejlepší psi jiné trvají na tom, kurz je vhodné konzultovat svého veterináře, jak špičáky mají určitý nutriční požadavky. Dietní změny je třeba provádět pomalu, aby se zabránilo zažívací rozčiluje. Recepty nebo přísady lze otáčet do zajistit výživy odrůdu.

Ještě jedna oblast, která potřebuje argument kosti. Podle některých expertů, že není vhodné krmiva psa kosti, zejména vařených kosti. Některé části mohou akumulovat v trávicím systému. Je dohodnuto, aby vařená kuřecí všechny kosti musí uchovávat psy mimo. Nicméně, různé jiné vařené kosti nejsou jednoznačné. Je také navrhlo mnoho lékařů, aby psi musí být krmeni kosti, ale názory se liší na tom, zda zvolit surový nebo vařený jeden. Špičáky do divoký, stravování kosti, získat výhodu konzumovat vlasů a kůže také, a to bylo si všiml na ‘podložka’ kosti částí a pomáhat jim projít. Čokoládovou, avokáda, hub, makadamie ořechy, hroznů, rozinky, cibuli a česnek, jsou některé další eatables které jsou škodlivé pro psy.

Následků nedávné zájmovém chovu, která má připomenout, mnozí hledají recepty zdravé výživy a pokyny nutné provést jejich vlastní domácí psy. Myšlení směrem k přirozené potravy bilance pes se neustále vyvíjí. Obyčejně přijatých myšlenka je maso mělo být hlavním střižových psů ale přece-maso stravy ukázaly být méně než zdraví pro mnoho špičáky, společný konsensus je, že psi potřebují směs masa a rostlinných-příkrmů. Kočky, naopak, to v pohodě s vše-masem stravu.

Věděli jste, že komerční krmivo pro domácí zvířata jsou 15 miliard dolarů Dnes průmyslem? Většina lidí ani netuší, že optimální stravu pro psy nesmí být komerčně připravený pes jídla! Psů nutriční požadavky ve skutečnosti nemají moc výzkumné podporovat jednoho druhu stravy více než jiné. Samozřejmě pet jídlo execs chtějí vás věřit že nic ale jejich produkty je zdravé – oni jsou ven pro zisky, koneckonců.

Různí odborníci tvrdí, široký výběr stravy psí Nejlepší potraviny, včetně založené-kukuřice žrádla, konzervovaných psy a domácí stravu. Doporučená diety rozmezí od syrového na prémie maso-na granule, i vegetariánské a veganské možnosti. Ve skutečnosti, za nejlepší měřítko vašeho pes dieta své zdraví. Jak dlouhá za psa dostane dobrý veterinář zdravotnictví zpráva ukazuje dobře energii a pobyty na dostatečnou hmotnost s lesklou srst a jasné oči, psí žrádlo je s největší pravděpodobností v pořádku.

Některé bílkoviny, která obsahuje deset životně důležité aminokyseliny jsou vyžadovány špičáky a mnoho komerčních psa potraviny, které mají obilí základnu, obsahují pouze čtyři z těchto deseti aminokyselin, i když jsou s vysokým obsahem bílkovin. Nejvyšší stravy pro psy v těchto dnech se zdá být složen z mas, které dodávají s vysokým obsahem bílkovin, jako žloutek, kuřecí, hovězí, jehněčí nebo rybí, vedle sacharidů, včetně pšenice, kukuřice, rýže, ječmen, nebo sója. Mohou rovněž potřebovat zeleniny pro energetický oni poskytují, a samozřejmě vitamínů, minerálů, a tuky.

Těchto ingrediencí lze nalézt v prémie komerčních potravinách nebo lze snadno provedeny doma pomocí lidskou kvalitu potraviny. Při přípravě homemade psí jídlo, je nejlepší měnit recepty takže vaše pes dostane pole živin. Máte-li chtít vyzkoušet různé recepty psy existuje mnoho dobrých domácích psů sbírky potravin recept k dispozici on-line.

Austin Dog Parky
Pitbull pes: Dobrý Puppy se špatnou Rap
Šimpanz Habitat
Povědomí Jeden Šarpej štěně
Jed-Home Pro bíglů bez
Tři nejvyšší domácí jedy a Jak udržet vašeho psa před expozicí
Výhody pro zdraví vody pro psy
Péče o koťata
Zlatý retrívr jsou chytřejší než většina lidí
Common Vašeho Chameleon Nemoci
Samec a samice Cat Jména

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create