Pet Food Choices: Uvažujme Věk A Velikost

Většina psi jsou pravidelně krmena pet jídlo že je vyroben s jejich potřebami v mysli. Každý je povědomí o rčení že pes člověka nejlepší přítel. Měli bychom připouštějí, že naši pejsci krmení výživných že psí čau zaslouží. Když vyrazil Pet Shop četné jsou psí druhy jídla si můžete koupit pro své domácí zvíře.

Existují dva hlavní typy ready-se psem jídlo, mokrá i suchou. Výběr nejlepší pro váš psa zaujme kousek výzkumem a pravděpodobně nějaký soud a chyby. Suché krmivo je voda před zpracováním odstraněno. Wet jídlo je obvykle k dispozici v plechovce. Při krmení suchým krmivem je důležité má vždy čerstvého čistou vodu pro vašeho psa, jelikož není voda v potraviny. Nicméně, měli byste mít vždy čerstvé vody pro Vašeho miláčka krmení, i když mokrý potravinami.

Pokud by si přejí vaší pet sušený potravinářský výrobek můžete najít spoustu vysoké úrovni ty, které váš pes bude radost. Domácí psí jídlo stalo nesmírně populární jelikož poslední dobou byli množství případů připomíná kvůli škodlivých látek v komerčních potravinářských produktů. Můžete dát jídle společně se položek z specialitou obchodech či z okolí úložiště masa nebo supermarket. Výběr obsahuje přírodní a ekologické poživatinami, které mají malého množství nebo žádný přídatných po celou. Můžete také najít výrobky pivovarské kvasnice se, který v množství malá pomáhá zbavit vaše pes otravné havěť, např. blechy.

Budete muset zvážit psa věku pro výběr potravin domácího mazlíčka. Štěňata potřebují více tuku důvodu budou potřebovat tuků za účelem větší růst a dostat. Jestliže feed štěně psa potravin na prodlužuje lhůta zabije psa k obezitě, protože vysoký obsah tuku v potravinách štěně. Obezita se jeví jako rostoucí problém současné době se psy.

Alternativy existují i když není váš přítel jako mladých když býval. Mnohé potraviny jsou formulovány speciálně na potřeby středních let starších a špičáky. Šéf mezi obavy, které mohou částečně léčeni dieta kloubů a bolest kyčle. Lidé nejsou jediní, kdo tento zápas s zánětu a bolesti artritidy.

Existuje mnoho možností na trhu. Jakékoli tyto poskytuje veškeré živiny nutné zajistit dlouhou životnost skotačivý pro vaše psí kamarád. Bez ohledu na to, jaký druh zvířete dostanete, je považovat vždy Nejlepší přírodní, zdravé jídlo domácí. Vzhledem k tomu, psy objevují ve všech tvarech a velikostech, je potřebné dostat správné potraviny pro plemeno. Větší psi mají různé potřeby výživy než jejich menší bratři.

Co můžete očekávat od německých Chování ovčák problém?
Uložení Vaše domácí klece v čase: Jak Kennel vlak vaše Psí mailem
Psí Lehátka potěšit své psy
Pomeranian Fakta: Intro k Happy & Active Pomeranian plemene
Anestézie, chirurgie a Tvůj Chovat jako v bavlnce
Leopard pečeť
Austinu zoo a zvířatech Svatyně
Your sibiřský husky Loves To Work
How To Keep Your šarpejovi Zdravý
Přemýšlíte o tom, kde byste měli psa spát?
SitStayFetch – Sneek Peek a přezkum

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create