Pes s volnou stolici

Volná stolice je také známý jako průjem, nebo to může být považován za jeden z příznaků průjem. To je obyčejný onemocněním, které je známo, že ovlivňují psí zdraví. Případech, které jsou závažné, nemusí mít žádné možnosti, jak se zachází s výjimkou, u veterináře. Nicméně, mírné případů volné psa stolice mají několik přírodních prostředků, nebo předepsané léky které mohou být prováděny doma. Léčba psa s volnou stolice závisí na různých faktorů, které slouží jako spouštěcí mechanismy pro podmínku. Jedním z hlavních a společné příčiny volné pes stolici je krmení psů s potravinami, které nejsou vhodné pro ně, nebo jinými slovy, potraviny špatné pro psy. Jiné příčiny mohou zahrnovat jíst odpadky, infekce, červy, otrava, blokáda, pankreatitida, onemocnění ledvin, nebo hormonální nerovnováha. Čtěte více o problémech pes zdraví.

Špičáky mají metabolický systém, který je zcela odlišný od toho člověka. Takže to je docela dost nezodpovědné chování majitelů psů, aby uživili své miláčky s jen jakéhokoli druhu potravin, a brát to jako samozřejmost že nebude dělat žádné škody jim. Přečtěte si více o příznaky, které jsou vystaveny podle pes s volnou židli a také se seznámí s různými způsoby léčby jsou k dispozici. Know více na průjem u psů.

Příznaky Volná stolice u psů

Volná pes stolice je doprovázen dehydratace, když pes trpí průjmem. Churavějící psi budou všiml pohybu střeva velmi často během dne, a oni by mohli ukázat velmi nižší aktivitu nebo alespoň zájem o jídlo. Volná pes stolice může někdy být dodrženy s hlenu v ně, a to příznak ukazuje na závažnost problému v psí zažívací ústrojí. Při chronických onemocněních, volná stolice u psů může mít krev v nich a zvířata by mohla zvracet ven jídlo je právě jedl. Horečkou může také být přítomný v některých případech.

Jak k léčbě psů s Loose stolici?

Léčba psa s volnou židli můžete začít dávat pet jemnou stravy. Bílé rýže a jednu nebo dvě lžíce. tvarohu, je dost dobré začít. Vaše zvíře by nemuselo jít o jídlo na první jít. Takže, můžete přidat několik porcí low-tuků mletého hovězího masa na jídlo. Případně můžete krmení svého psa ovesné vločky s některými jogurt. To podnítí a zlepší trávení. Vařené kuřecí nebo krůtí je také dobré pro psa s volnou stoličku. Také dejte pozor, aby váš mazlíček je pití hodně vody, jinak by mohla utrpět z dehydratace v důsledku ztráty nesmírné množství tekutin z jeho těla.

Více na:, krmivo pro psy s průjmem, pes Průjem léčba, můžete i nadále poskytovat svým miláčkem s nevýrazné stravy, dokud se nezastaví, které vykazují symptomy nemoci. Potom můžete postupně pomoci svým miláčkem na návrat na normální jídlo a v malém množství. To je výhodné pro domácí zvířata, pokud to může být krmena s malým množstvím konzerv dýně. To by pomohlo při poskytování vláken na jeho dietu a zpevnění až uvolněné stolice stejně. Nicméně, tentokrát musíte zajistit, že budete poskytovat mu nejen veškeré druhy potravin, ale ty, které jsou pro něj vhodné. Chcete-li vědět víc, přečtěte si o nejzdravější krmení pro psy a domácí vařené krmení pro psy.

Všechny výše uvedené léky na léčbu svého psa s volnou židli se ukázaly být účinné a užitečné ve většině případech. Nicméně, pokud existují i jiné příčiny k rozvoji volné stolice, jako je jakékoli onemocnění, pak je zde vysoká šance nemoci nedostávají ustoupila. Takže, v tomto případě, spíše než opakovat tyto opravné prostředky, doufajíce, že nemoc dostane vyřešen, bude rozumné na vaší straně, aby váš mazlíček na veterináře a získat jeho odborné poradenství a péči.

Dům Cvocek výcviku psů – 3 kroky k domu Cvocek výcviku psů Exposed
Pastva
Teaching Parrot Jak To Talk
Co můžete očekávat od německých Chování ovčák problém?
Přemíra Yorkshire teriér chovatelů
Pravdu Pudl péče
Chránit Vaše Pooch a svou zahradu s odbornou péčí, část 1
Potraviny Bad pro psy
Podivně Barevné Animals
Boston Teriér Potty Training je možno snadno
Rozkošný Šálek Pomeranian

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create