Pes potravin připomíná – pes pro majitele Nightmare

Jestli je něco, co kreslil majitelé domácích zvířat dohromady a způsobilo velké znepokojení, byla zpráva o psa potravin připomíná v březnu 2007. A to nejen psí jídlo, které bylo ovlivněno nepříznivými složek, které byly zahrnuty do těchto produktů; i kočky, byl zasažen stejně. Přečtěte si o pro více informací o krmení pro psy a připomíná, proč jsou nezbytným krokem.

Jeden z největších výrobců krmiv pro domácí zvířata nedávno získala jiný dodavatel pro jednu ze svých složek. To bylo kolem tentokrát že zprávy o selhání ledvin a příznaky nemoci byly hlášeny u koček a psů v celé zemi. Některé z těchto příznaků včetně zvracení, vyčerpání, a časté pití a močení. Jako výsledek, oni vytáhla jejich výrobků z trhu, aby provedla šetření v této věci. Bylo zjištěno, že omáčku-zahušťovadlo, pšeničný lepek, dovezená z Číny, obsahovaly melamin, který se používá při výrobě plastů a který byl přidán do pšeničný lepek, aby úrovni proteinů zdá lepší.

Po počátečním pes potravin připomíná, byly stopy melaminu v další přísady, rýže lepek, objevil jen o měsíc později, což povede k dalšímu vzpomíná. Ostatní melamin-příbuzné sloučeniny mají protože bylo zjištěno, spolu s kyanurová kyseliny, který je používán v bazénu chlorování. Z kukuřičného lepku, dovezené jihoafrický zvířata v zájmovém chovu firmy také z Číny, má rovněž pozitivní test na melamin, a bylo kladeno za vinu smrt asi 30 psů v důsledku selhání ledvin. Bylo hlášeno, v květnu téhož kukuřičného lepku dosáhl kanadské půdě stejně.

Jako by vše, co nebylo dost, v červnu, ExperTox, Inc, Texas-založené laboratoř, zjištěna smrtelná množství bolesti odlehčovací, acetaminophen, v zájmovém chovu jsou testovány na melamin a kyanurová kyseliny. Několik dalších krmiv pro domácí zvířata společnosti byly rovněž připomenout své produkty po neurčený počet zvířat byl jeden sestřelen, nebo dokonce zemřít. Americký Úřad pro potraviny a léčiva (FDA) uvádí, že obětí bylo přibližně 1.950 koček a psů 2.200.

Takové ohromující statistiky a čísla, byli propuštěni zpět na konci dubna. Rozsah chemického ohnisko je matoucích a dokonce vedl lidi k otázce, zda lidé jsou v bezpečí. Zatím úředníci se rychle zdůraznit, že žádná ze znečišťujících látek byly zjištěny v potravinách. Co můžete se chovat jako v bavlnce majitel, dělat? Pozorujte svého psa pečlivě. Pokud jste rozpoznat příznaky selhání ledvin, jak je uvedeno výše, neváhejte ho vzít k veterináři hned.

Do vlastního výzkumu a dávat pozor na neustále aktualizovaný seznam Recall vidět, zda je váš psí jídlo může být zahrnuty. Nebo ještě lépe, přejít na prémie, člověk-třída pro psy zakoupit v prodejnách krmiv, spíše než obchodech se smíšeným zbožím. Pokud máte čas a prostředky, existuje nespočet receptů krmení pro psy k dispozici pro vás připravit sami, takže přesně víte, co se děje na vašeho psa systému a můžete si být jisti, že jeho zdraví a bezpečnost. A konečně, dělat svou část dozvědět se více o tomto tématu, příznaky selhání ledvin, a co můžete udělat, abyste předešli domácí mazlíčky od úderu této nemoci. Stačí číst o psí žrádlo připomíná může vás to daleko. Žádné opatření, je příliš velký, aby ve prospěch vašeho mazlíčka dobře-bytost.

Získejte kontroverzní ZDARMA Samozřejmě, že odhaluje šokující pravdu o špatné krmení pro psy a Dog zdraví při 20daypersuasion / psi-exposed.htm

Psi: Pravděpodobný důvod, proč pes Evolved tak rychle do nové druhy
Jsou testy inteligence Psí spolehlivý?
Čistokrevná Pooches: Pomeranian štěňata
Chřestýš Habitat
Úvahy Potřeboval oficiálně přijmout pes
Respirační Problémy V Labrador retrívrů
Poznávání Psi Bišonek Frise
Psi a děti – pak zavedení psů na děti poprvé
Pes Otitis Externa – Péče ušní infekce & Prevention
Rotvajler Chovatel Informace byste měli vědět
Why I Love Boxer Psi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create