Pes Informace o Přírodní Dog Food

Psi nejsou stroje. Ačkoli oba strojů a živé organismy potřebujete energii se dostat tomto energie přichází z různých pramenů. Na rozdíl od stroje, který si energii od jejich různých zdrojů včetně elektrického, žijící věci si jejich energii potravinami, jejichž molekuly rozkládají na vytvoření potřebné energie. Toto je důvod, proč je důležité kriticky posoudily vývoj a komplexní zdravé potraviny režimem pro jednoho psa.

Stejně jako člověk, pes musí jejich nutné vitamíny minerály, proteinů, sacharidů a dalších výživě ve stravě. Nicméně, každý pes je jiný, a jejich strava by měl odrážet této skutečnosti. Například pes potřebuje větší obsah bílkovin a vápníku pak lidi. Tedy to, co jíme, nemusí vždy že řádná na výživu našich psích.

By však měla dobrá psy nesmí být zaměňovány s dražší psy. Existuje několik firem se snaží nalákat domácí vysolit milovníků těžkého částku na potraviny domácích každý měsíc. Těchto společností jsou skutečně využívá vaší lásku svého PET žertoval jste se domnívat, že pes nutriční potřeby nelze uspokojit domácí psí žrádlo.

Když poskytují přirozenou rovnováhu psy zkuste výběr stravy plán zaměřené na vašeho psa plemene. Za účelem získání tohoto psa informaci požádejte veterinárního lékaře. Jestliže nemůžete získat dostatečný pes informaci zkuste časopisy publikovány psí milenci. Jestliže tento postup selže Můžete zkusit prohledat i mnohých internetových stránkách výhradně věnovat péči psů k nalezení psa informací.

Vždy mějte na paměti, že budete muset na podívat více různých zdrojů správné informace pro psy holistického, která by byla ideální pro vašeho psa. Musíte samozřejmě splňují psa nutričních potřeb jak chuť i požadavky. Podívejte se na několika různými doporučených potravin do roku zkusit množství životů psy. Dát pár potravin pokus však nechodí blázen nebo můžete poškodit zdraví zvířete.

Syrové maso, musí být v vyvážený stravy psa protože poskytuje potřebné výše bílkovin. Kosti poskytují vápník nezbytný pro dlouhé životnosti a pevnost kostí i psích zubů. Kromě toho, vejce poskytují proteiny a některé vitaminy. Tyto tři patří věci ve vaší psí stravy a přidejte zeleninu a některé málo co jiného vás láká, poskytovat perfektní výživnou stravu pro vaše mazlíčky.

Jack Russell teriér očním onemocněním
Je Rocky Silniční: neštěstí o světoběžnictví Boarder Collie
Východní dřevo Wolf
Co chcete zeptat Šarpej chovatel
Surfování v nákupu Bostona teriéra
Náfuka-Ono Mohli Kill Vaše Labrador retrívr
Fakta o Tarantula
Některé Klíče k Psí zdraví
Bavte se psem foto kalendáře
House Kočky – třeba, aby si Vaše Zvíře Uvnitř?
Crazy for Conures

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create