Péče o vaše angličtina Bulldogs

Jsem si jist, většina z nás ví, co Buldoci jsou jen pro ty, kteří nemají si uvědomte, Spike a jeho syn uličník z kresleného Tom a Jerry? No ty jsou to, co Bulldogs vypadat. Anglicky Bulldogs je více milující a plyšové verzi toho, co jste viděli v karikatury. Některé nazvat anglických buldoků ošklivý a jiní mohli nazvat je přítulný, jak vidíte, je vaše vnímání těchto přátelská zvířata. Co dělá z těchto psů tak populární, jako domácího mazlíčka, je jejich poddajnost, jejich vzhled a kamarádství dávají.

Dějiny anglicky Bulldogs, Psí sporty byly důležitou roli v 17. století Británie. Lidé by použití psů a oddávat se soutěží pro rekreaci a sport. To, kde anglický Bulldogs přišel do obrazu, se tito psi používali v býčí návnady a mít návnady, a tím dostal své jméno. Anglická buldok je potomkem starověkých dog v Asii a značně změnila od střední bojovník psů byly považovány za.

Temperament, vlastnosti a vzhled anglicky Bulldogs, i když se jim říká Bulldogs, násilník není žádný pojem by se dalo použít na dnešní anglických buldoků. Tyto anglických buldoků jsou zcela opačné v temperamentu. Jsou to přátelské a poslušné a perfektní domácí mazlíčky i v domácnostech s malými dětmi. První věc, kterou se chystáte oznámení o Anglický buldok je jeho širokou hlavu a ty kulaté oči. Jejich průvěs laloky a krátký čenich je součástí jejich odvolání. Mají široký tělo a rozlišovací kolébat, díky jim tolik roztomilejší. Pamatujte na Anglický buldok je plemeno, které vyžaduje pozornost a lásku za všech okolností. Tito psi jsou také tvrdohlavý od přírody spolu s tím, že hyperaktivní a zlobivé. To je nejlepší část asi s Anglický buldok štěňátko.

Je důležité, aby vám vaše Anglický buldok štěně od chovatele Anglický buldok, aby se ujistil získáváte čistokrevný a ne smíšené plemeno jako většina z těchto štěňat je kříž s boxerky nebo pugs, které pocházejí ze stejné linky. Získejte co nejvíce informací, jak můžete o anglický buldok chovatele, aby se předešlo problémům s vaším psem později.

Tipy na péči o vaše Anglický buldok, musíte dát pozor, co vám krmení Anglický buldok štěně. Konzultovat s šlechtitele, než dostanete štěně a krmiv vhodným způsobem. Jakmile se štěně je rok starý, neměl by být krmeni více než dvakrát denně. A pamatujte ke krmivu v určitém čase a co Anglický buldok čerstvé vody k pití. , Tam jsou některé potraviny, které budete muset vyvarovat vaše Anglický buldok. Potraviny obsahující cukr, hovězí maso, a vysokým obsahem bílkovin může způsobit problémy pro vašeho psa. , Hygiena je důležitá, a proto koupání je důležitá součást péče pro anglický buldok. Tito psi mají hodně povolenou kůži a záhyby. Ty mohou hromadit nečistoty a plísně. Musíte se vykoupat svého psa jednou za týden s vhodným šamponem a čisté s ubrousky na pravidelném základě. , Počasí je důležité pro anglický Bulldogs. Tito psi nemohou tolerovat extrémního tepla a slunečním zářením. Tak se měj, přičemž svého psa v teplo. ; Cvičení vaše Anglický buldok, je důležitá, ale tito psi by nemělo být nadměrně vyvinutý, a to může ublížit vážně.

On s Ukaž! Nikdo Hledání
Jak si vybrat Přírodní Dog Jídlo?
Fakta o Hadi
Výhody vlastnící Zlatý retrívr záchranný psa
Zdravého Psi: Tři základy Chov šťastný pes
Pudl Štěňata: Jaký Každý musí vědět,
Rat Terrier pes
Druhy Brouci
Zelené mořské želvy
Venkovních Cat skříně
Dámské Láska Koně

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create