Opravné prostředky Ušní svrab

Ušní roztoči jsou nejčastější příčinou ušních problémů u koček. Oni také infikovat psy, králíky a fretky, a jsou druhou nejčastější povrch parazit, že naše domácí zvířata mohou chytit. Oni jsou zasílány přímo od jiné zvíře, které má ucho roztočů, a tráví celý životní cyklus vývoje, krmení a reprodukční o zvíře.

Přestože ušní roztoči jsou sotva zjistitelné pouhým okem, způsobují obrovské množství nepohodlí pro jejich oběti. Syrové uši, a bolest způsobené škrábal na ně, jsou jen pár příznaků, že tyto malé zvířátka jsou tvrdé práce v pet uši. Oni jsou nejvíce skvěle uznané charakteristické černé trosky, které opustí v uších. To může být silná a dehtu, jako je, nebo suchý a drobivý (podobně jako kávová sedlina), ale obvykle je zápachu (pokud není sekundární bakteriální nebo kvasinkové infekce má stanovené v). Jestliže jste užil vaše mazlíčky k veterináři, je ucho trosky někdy rozmazaně na podložní sklíčko a zkoumat pod mikroskopem, aby potvrdili svou účast. Mikroskopicky, ušní roztoči připomínají malé pavouky plazí kolem, a to není neobvyklé najít mladistvým, dospělým a vejce na jeden snímek!, Veterináři mají řadu výrobků jsou k dispozici pro léčbu ucha roztočů, z nichž všechny budou fungovat, pokud důsledně uplatňovány. Nicméně, můžete dosáhnout dobrých výsledků v domácím prostředí, s využitím všech přírodních složek, pokud budete postupovat stejným pravidlem: léčbě vašeho domácího mazlíčka důsledně.

Musíte nejprve začít tím, že čištění uší každý den. Mix se šarže ucho čistší kombinací olivového oleje, na které jste přidány několik kapek oleje tea tree do oční kapátko nebo zmáčknout láhev (můžete získat tím, že hledání online pro základní rostlinné oleje a umístění prodejce. Žádný předpis povinná!). Po použití několik kapek tohoto roztoku do zvukovodu, masáže základně ucha několik minut. (Vaše PET se bude snažit, aby se podrbala na jejich uši, takže buďte opatrní!)

Chcete-li odstranit ucho olej, míče používat bavlnu otřete vnější část ucha. Můžete push vaty trochu cestu do ucha kanálu, masážní základny ucha a pak jej odstranit. Opakujte, dokud vaše vatových tamponů neobsahují žádné nečistoty nebo vosku. Můžete také použít q – Tipy, však musíte být velmi opatrní nikoli do tuhého, aby hluboko do zvukovodu.

Jakmile zvukovodu se očistí, přidejte pár kapek oleje do každého ucha, masáže dobře, a opustit ji. Tyto kroky opakujte každý druhý den, po dobu deseti dnů, ať uši zbytek tři dny, a pak použijte olej každé tři dny po dobu jednoho měsíce.

Je užitečné koupat v zájmovém chovu ve vašem oblíbeném bleší repelent, obchodní nebo přírodní, zabít žádné roztoče, které se plazí kolem na pokožku. Pokud máte více než jeden chovat jako v bavlnce ve vašem domě, měli byste jednat se všemi z nich současně, aby se zabránilo kontaminaci. Chcete-li zabránit Ušní svrab napadení, aby se stalo zvykem nahlížet do svého domácího mazlíčka uši pravidelně. Pokud si přinesete nový chovat jako v bavlnce domov, zkontrolujte uši a zacházet s nimi v případě potřeby před představit své nové PET zbytek vaší domácnosti.

Pro více informací o přírodních pet prostředky, navštivte Squidoo / DIYvetcare

Car-Deer srážkám Ve Spojené státech
Discus rybí recept
Báječný pes Birthday Cake Recept – Velmi speciální léčbu
Leopard pečeť
Malí psi k adopci
Krmivo pro psy s alergiemi
Bred pro mrazničky: Jak Zoo chová Tigers Jako baterie Slepice
Čistokrevná Pooches: Pomeranian štěňata
Hobo Pavouci
Psí Ušní kvasinkovou infekci
Psí postele. Jsou to užitečné nebo zbytečné?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create