Ohrožené Gorily

Zvětšit ImageThe Gorila je největší primát existující dnes. Gorilla se omnivore, který znamená, že se jí zvířat i rostlin. Gorilla je také největší relativní zvíře, na rozdíl od šimpanzů na lidi dnes, téměř devadesát sedm až devadesát osm procent své DNA shoda s lidmi.

Gorilla se dnes jedním z nejvíce ohrožených druhů. Některé důvody pro toto jsou lidské provedeny jen málo, jsou přirozené. Jejich populace je rychlý rozplývá. Podle vědců jde jen o padesát tisíc goril vlevo v africké divočině. Tam jsou jen o dva tisíc pět set východní nízkou pozemky gorily a kolem šesti set horské gorily na světě. Horské gorily jsou na pokraji vyhynutí.

Jedním z hlavních důvodů, odpovědná za ohrožené gorily je rostoucí ztrátě stanovišť. Jsou to především pozemní a žijí v tropických deštných lesů. Jsou to především nalézt na fores hrany, pasekách, bažiny, opuštěné oblasti a mokré nízké pozemků lesů. Oni byli myšlenka mít žili na stromech v jejich evoluční minulostí.

Gorily jsou vždy předpokládá jako násilné bestie. Nicméně, gorily nejsou násilné a ve skutečnosti velmi přátelský. Například, Gorily jsou nikde blízko, jak jsou zobrazováni na populární kultuře ve filmech a seriálech, jako ‘King Kong’ a ‘Tarzan’. Jediná doba, Gorily se zlobit je, když jsou jejich rodinám hrozí, zejména jejich děti. To je v tomto okamžiku, aby vzestup a bušit jejich truhly. Bohužel, toto antické nezdá jako je násilí, a tudíž je být loven.

S pomalu ubývající zeleně a lesa na celém světě, gorila se pomalu ztrácí jeho přirozeném prostředí. Ohrožených druhů Gorily žijí O padesát let v zajetí a jejich životnost ve volné přírodě je asi třicet pět roků.

Dalším důvodem pro ohrožení goril se někdy-klasické pytlačení. Gorily jsou sázené pro Bush maso nebo gorila maso a pro jiné účely. Gorily, podobně jako tygři jsou také někdy loveni pro cirkusová použití. Je také těžké udržet přesně, kolik gorily jsou sázené, protože pytláci zabíjejí a řezník gorily v místě. Gorilí maso je považováno za nelegální, i když to nespadá do mandátu CITES.

Gorily byly také oběti politických nepokojů. Fyzické násilí v regionu Great Lakes v Africe, je odpovědný za smrt mnoha gorily. Během počátku devadesátých let, lidé z Rwandy uprchli ze svých vesnic a tábořil v Virunga National Park. Byli nuceni sklizně palivové dříví z lesa, a také zabil gorily v jejich boji za přežití.Horské gorily rovněž utrpěl během tohoto násilí. Tolik jako čtyři stříbrné zády bylo zabito při násilí.

Gorilla cestovního ruchu patří koncept, který pracoval pro podání zpět Gorilla. Diane Fosseyová to horská gorila Projekt má zdokonalený Gorilla cestovní ruch v Rwandě. Ve skutečnosti, projekt byl tak populární, že Gorilla cestovního ruchu byl největší potenciál výdělku na zemi na chvíli. Tento projekt se soustředil na turistický rozvoj, ochranu a vzdělávání a parku rozvoj. Program také učil místní lidé o ekonomických výhodách spoření primátů.

Dalším významným důvodem goril je ohrožený druh je lidské onemocnění. Gorily jsou velmi odpor k onemocněním, jako jsou spalničky, svrab a střevní parazity. Vzhledem k tomu, Gorily v interakci s lidmi, se stávají náchylnější k takové nemocí a chorob. V roce 2004, několik set Gorily zemřel v důsledku vypuknutí obávaný virus Ebola ve Odzala Národní park v Kongu. Nedávná studie ukázala, že téměř pět tisíc Gorily mohou zemřeli v posledních ohnisek v oblasti Konga.

Nadváha Dog – dopisem Fat Canine
O Yorkshire Terrier péče
Krutost na zvířatech: týrání zvířat Fakta a statistiky
Jed-Home Pro bíglů bez
Proč šlechtění je důležité pro Chihuahua
Kožní nemocí S labradorský retrívr
Co hledat v Canine třídy Poslušnost Školení
Zdravý Domácí pes zachází
Bavte se psem foto kalendáře
Správné způsob, jak House vlak vaše kočka
Dalmácie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create