Obří Panda Fakta

Rozšířit ImageGiant Panda je jedno z těch nejroztomilejší zvířat, které chce každý jako domácího mazlíčka, ale stal se jedním z ohrožených druhů, že vlády po celém světě se snaží ochránit. Tyto byly nalezeny převážně v Čínou a zobrazeními panda lze najít v čínské umění, které jsou velmi staré. Panda najdete většinou na vysoké v pohoří střední Čínu, jimž mají dostatek srážek a hustou vegetaci.

Panda velká Fakta: Fyzický popis

Na velikost pandy Giant není prakticky velikostí amerického medvídek a panda stojí přibližně dvě-třift výšku. Mají také patřím do čeledi medvědi, přes všechny spekulace ohledně rodina náleží. Obr pandas jsou také vidět v barvách dvě černobílý i když je zatím neznámá jak tu barvu, ale odborníci tvrdí, že kombinace černé a bílé dělá pandas vystupovat v lese, v důsledku které se navzájem snadno najít. Rozložení barev také následující vzor těchto pandas jelikož černého Není náhodné. Tlapy, ušima, oko, nohy, tlamu a ramena mají černé kůže a zbytek zvířete je pokryta hustou bílou srst. Tato silná kůže dává teplo pro pandy, protože raději žít v chladném a deštivém lesů. Pandas mít také velký zuby, což jsou ploché, což usnadňuje jejich žvýkání bambusových větví a listí. Těchto se předními tlapami pandas palec se navíc aby mohly mít bambusové hřídele pevně.

Obří Panda Skutkový stav: Habitat a stravovací návyky

Obří pandas převážně suchozemských živočichů mohou však také vyšplhat stromy, bez problémů. Jsou převážně žijí v husté jehličnatých lesích, kde bude dostatečný počet bambusových stromů, protože tato zvířata nejen žijí v rostlinách Bamboo také jíst bambusové rostliny. Bambusové listy a stopky jsou jejich střižových dietu ačkoli mají zažívacího schopnosti jako masožravá zvíře. Jedí čtrnáct hodin denně, jíst pouze bambusu a jedí zhruba 38 kilogramů bambusových, protože tyto má velmi nízkou nutriční hodnotu. Takže získat více výživy skvělé pandas muset jíst více z to.

Giant Panda Fakta: Reprodukce

Samice pandy dosáhne dospělosti zhruba ve věku 4 až 5 a samec pandy zisky dospělosti ve věku 6 až 7. Obě pohlaví začít chov přibližně v osmi letech a jsou schopny reprodukovat až dvacet let. Female pandas jsou schopné reprodukce pouze pro dvaasedmdesát hodina rok neboť ovulovat pouze jednou. Hlavní způsob přilákat mužské vůči nim je jejich vůni a hovory. Žena pandas porodit jednomu nebo dva nemluvňata najednou, který děje mezi třetí a čtvrtý měsíc. The Giant panda mláďata když jsou narozeni oni jsou jako malé bílé potkanů a váží někde kolem 3,7 libra zatímco dospělý panda Giant váží kolem 175 do 280libra. Pro první nemnoho dní matky by neopustí medvíďata a jít ven jámy dokonce pro jedouce a pijíce stále existuje velmi málo mláďata které přežijí. Žijí svými matkami až věku tří během níž čase oni naučit chodit, jíst a také žít z vlastní po kterém oni opustit jejich matek. Samice panda mohou pouze porodit pět-šest nemluvňata najednou.

Panda Fakta: Sociální struktura a komunikace

Většina dospělého pandas jsou osamělého tvorové kteří nemají toulat ve skupině ale dělají komunikovat v podobě hekání, hovory a nejsilnější formu komunikace je vůně že je jedinečná pro každou Giant Pandas což jim pomáhá lokalizovat kde druhou jeden je.

Tomto 3000-rok-stará zvířete je velmi blízko vyhynutím neboť jsou čelí různorodé problémy rád jejich stanovišť je neustále zničen dělat místo pro stále rostoucí populace svět která není pouze vytrhujíce pryč jejich přístřešky ale také jejich jídlo. Ostatně reprodukční sazba obřích Pandas je velmi nízká, na vrcholu nichž jsou neustále loveni dole uživatelem řezníci kteří ležel pasti pro ostatní zvířata.

Vousatý Drak Dieta a péče
Miláčky doma
Seznamování se s problémy Rotvajler zdraví
Péče černého labradora Puppy
Recepty na zdravé psy
Fríský – A drezura koní
Sibiřský husky Rescue Dog Poradenství
Tipy na nalézání záchranného mops
Pomeranians bude bránit jejich Mistři
Chihuahua Puppy Školení je snadné a rychlé v 5 krocích!
Standardní Pudl Clip Styles Made Snadné

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create