Německá krátkosrstý ohař

Německý krátkosrstý ohař je rasa psa, byl vyvinut v 18. století v Německu s cílem na mysli produkovat psa, který by vynikal v lovu.

Německá krátkosrstý ohař je potomkem starých španělských Pointer který přišel do Německa v r. 1600. To opravdu není známo, jak mnoho různých plemen hrál roli v rozvoji Německý krátkosrstý ohař, dvě plemena, která jsou myšlenka k byli používáni jsou schweisshund, německý ohař a Foxhound samozřejmě tam bylo mnoho dalších, ale je ponecháno na hádání, pokud jde o Zjistit, jaké plemena se jejich část při německé Pointer. Myslí si, že možná některých francouzských loveckých psů, někteří psi ze Skandinávie, různých německých loveckých psů a ukazatel z Itálie všech použitých při vývoji německé Pointer, ale jak jsem řekl, není žádný důkaz o nic z toho a to je všechno dohady.

Jedna věc je, že některé anglické Pointer je akreditován s tím, že se pes používá, aby se styl a forma plemene, i když to nebylo až do roku 1870, že skutečný plemenné knihy byl vytvořen. Předčasné chovatelé plemenných své psy na výkon spíše než vypadá a díky nim máme nyní stylové psa dnes nazýváme Německý krátkosrstý ohař.

Německý krátkosrstý ohař má pěkně efektivní tělo s dobrým silný čtvrtí, které umožňují, aby si o rychlé, mají měkkou disketu uši a dobrou silné čelisti, které jim umožňuje získat větší hra pak průměrný retriever. By měly mít římský nos a hnědé oči, žluté oči jsou obvykle diskvalifikován. Ocas je obvykle kupírovaný, co je zajímavé, že doku to takovým způsobem, že dokonale vyrovnává zbytku těla. Oni také mají nohy s plovací blánou, to je v pohodě.

Německá krátkosrstý ohař má zbabělý barevné plášť, který je voděodolný a je to také druh kabátu, který udržuje psa teplý, zatímco on je ven pracuje během zimy. Barva srsti je jater, obvykle hlava je pevná játra barvy se zbytkem trupu je zaškrtnuto s bílou (nebo šedý) a játra, sedla může být také přítomny a jsou dokonale akceptovány. Vždy zkontrolujte, zda u Kennel Club, které plánujete na použití, protože různé chovatelské kluby mají rozdílné standardy pro toto plemeno.

Německá krátkosrstý ohař je plemeno psa, která byla vyvinuta tak, aby mohl lovit, ale také být schopen žít s rodinou, jsou univerzální lovec, který disponuje vysokou inteligenci a jistou odvahou stejně. Německá krátkosrstý Pinter je velmi dobré s dětmi a žádné známky agrese nejsou vlastnosti plemene. Bázlivost, poddajnost and lhostejnost jsou také nežádoucí rysy. To je ideální plemeno k aktivní rodiny, mohou být použity v téměř každém druhu lovu, a téměř všechny ostatní druhy činností, které vyžadují energii a vytrvalost.

To je plemeno, které dostává spolu dobře s ostatními psy, ale pozor, pokud jde o cokoliv jiného, jsou většinou kočky, holuby a jiná malá zvířata považována za kořist, a pokud pes nebude dostatek výkonu to bylo známo, pro něj jít na hon na jeho vlastní a přivést zpět dárky pro své vlastníky. Zmínit, že dárky by mohly být již rozbalil a ty nemusí přesně si na to.

Jedná se o plemeno psa, které musí velmi schopný manipulátor a nejsou vhodné pro domácí osob, které nejsou příliš aktivní. Potřebují dobré vzdělání, protože německý Pointer může být destruktivní, pokud byla ponechána svému osudu.

Kdykoli hledáte štěně, vždy mít čas podívat se za dobrou, protože chovatel štěně mlýny plemen zvířat, které mají zdravotní problémy a mnohdy jejich pes nemusí přijít ani blízko standardu plemene. It by náklady trochu více peněz, ale bude to stát za to do konce, protože budete mít přítele, který bude krásný a žít dobrý dlouhý život, něco, co štěně mlýny nemůže garance.

Best Flea Ovládací U koček
Tipy pro Domácí cvičení Staré, Young, a Large Breed Psi
The Kengal Pastýř
Ši-tzu Behavior problémy a jak vrátit To Normal
The Dog plemena, která jsou pohodlné Kolem People
Jak se zbavit koček
Shih Tzu Chovatelé milují své psy
Zdravotní problémy, Tváří v tvář Yorkie
Nejlepší průvodce v vyškolení labrador štěně
Making vozu Pet Travel snadné a bezpečné
Výběr Plemeno psa: 3 faktorů, aby zvážila

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create