Některé běžné zdravotní problémy se psy

Psi mohou být nádherný doplněk k domu držet, ale tam jsou některé zdravotní problémy, které musíte být vědomi. Existují určité psích plemen, které jsou náchylné k určitým problémům, jako je epilepsie u aljašské Malamuti, a vy musíte zjistit, jaké jsou vaše individuální pet mohou být citlivé na. Problémy zde uvedené jsou společné všem psům, a všichni mají za zranitelné.

Stejně jako když vám vaše nové miminko sérii snímků, aby se ujistil, že se start v životě zdravé a silné, vaše štěně má mít očkování stejně. Tam jsou dva obyčejné dětství nemocí pro štěňata, temperové a psovité parvovirem, nebo CPV. , Zatímco starší psi mohou získat tyto stejně, to je daleko více převládající u štěňat a v 80% případů, fatální. Obě tyto nemoci se může stát kdekoli psi jsou přítomny, pes psí boudy, útulcích pro zvířata, a dokonce i výstavy, kde jsou na sobě jemné psí oblečení, stejně jako mnoho dalších.

Tempera je vir, který je vysoce nakažlivý, a je považován za největší hrozbu pro onemocnění psa populace na celém světě. Zatímco starší domácí zvířata mohou dostat psince, štěňata a mladí psi si to nejvíce často, a jejich úmrtnost při lovu tohoto viru mohou být jak vysoce jak osmdesát procent. Dokonce-li tvůj chovat jako v bavlnce, je to štěstí, že přežili, budou i nadále vážně a nevratně poškodit. Jejich nervové systémy mohou být dotčeny, a částečné nebo úplné ochrnutí může být společná, stejně jako škody na jejich smysly. Psi oslabena psince mohou také trpět jinými chorobami, jako je například zápal plic.

Oči ukazují první známky psince. Mohou mít přetížení očí a vypouštění hnisu z obou očí a nosu oblasti. Budou mít problémy s jídlem, a mohou mít průjem a zvracení. Později, bude váš mazlíček může mít částečné nebo úplné ochrnutí, a záškuby v ne neobvyklé. To jsou jen některé z příznaků, a pokud jste dokonce tuší, štěně může mít psince, musíte vzít hned.

CPV je také vysoce nakažlivé virové onemocnění, která útoky bílých krvinek, střevního traktu, a dokonce i srdeční sval. Pouze psi, vzácně přicházejí do kontaktu s jinými psy se sníženou šanci na to. Velké množství viru jsou patrné v psí výkaly, a je velmi odolný k životnímu prostředí, takže je možné žít v psí odpad na dlouhou dobu. To může být přeneseny do vašeho psa konzumaci výkalech, nebo pokud je vyzvednout na nohou, nebo v jejich vlasech. Známky CPV jsou ztráty chuti k jídlu, deprese, extrémní průjem a zvracení. Zatímco známky na první pohled zdálo až do 7 dnů po expozici, ale na počátku, které mohou mít tekutiny, jako je rektální výbojky s proužky krve.

I když neexistuje žádný spoustu, co lze udělat, jakmile budou tyto nemoci začaly except že váš pes dolů, dobrou zprávou je že oni mohou zabránit. Musíte dát svým miláčkem šanci na život, a můžete to udělat jen s očkováním. Pokud máte štěně, pak se musíte dostat je do a vzhledem k jejich záběry hned.

Tasemnic u koček
Jaké jsou výhody Cat Kastrace?
Shih Tzu Chovatelé milují své psy
Kolitida v Psi
Japonská velryba Vyřazená nabídka Odmítnuto
Přemíra Yorkshire teriér chovatelů
Jed-Home Pro bíglů bez
Celebrity & Jejich Pooches
Mravenci s křídly
Některé běžné zdravotní problémy se psy
Japonský gigant Spider krabi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create