Někdy divím, co to je být ztracen ve Střední světa?

To je děsivá myšlenka. Dark, osamělé noci třesoucí se chladem nadcházejícím zimě teplo najít v každém zákoutí, které mohou být nalezeny. Není přátelský obličej v nedohlednu, kdyby se narodila divoká. Jídlo je málo a zájem o další, je opravdu únavné, ale pokračuje v hledání kdekoli … tak ona může, jinak ona bude hladovět. Mohla najít skupinu stejně smýšlející duší a dohromady tvoří jakýsi sebezáchova společností. Zůstat spolu zůstat naživu, i navzdory onemocnění, které mohou (a často), šíří kolonie. Ale pak, že nejste její typ a jen připomenout jí, co to je má opravdu ztratil. Home, rodiny, pohodlí a klid. Že to, co to je žít život z divokých koček.

Takže, jen co je divoká kočka? No, oni jsou domácí kočky, které z jakéhokoli důvodu, se ocitly bez domova. Nebo jsou děti domácích koček. Nejedná se o volně žijící kočky, které jsou zvířata, která nebyla nikdy domácký. Jak domácí kočka se ocitne bez domova, je věc spekulování. Ona může utéct od zneužívání nebo zanedbávání. Mnohé patří k nežádoucím vrhy a byly opuštěny, aby o sebe postarat sami o lidi, kteří nemají srdce, aby je k zvířecímu útulku, se obávat, že budeme jen utraceno. Ale pak, někteří prostě ztratí a nikdo za to nese vinu za to. A, kdo ví. Kočky se mohou velmi dobře muset přijmout část viny sami přišli off tak zatraceně soběstačný, rezervovaný a nezávislý. To vede lidi k mylně myslí, že ‘domácí kočka ve volné přírodě může snadno starat o sebe, děkuji’.

Samozřejmě, že to není pravda. Běžné domácí kočky v průměru životnost někde kolem 14 nebo 15 roků ve srovnání s divokým života 2 roky. Jestli se narodila divoká ona bude mít štěstí, aby ho z koťátka-kapuce. Úmrtnost divokých vrhy je 50%. Ti, kteří se až dospělosti jsou, pokud jsou ženy, vždy těhotná a muži jsou vždy v boji o páření monopol. To není moc života ve své knize. A protože tak mnoho divokých koček nacházejí v městském prostředí je hledání potravy je velmi náročné (a mnoho popelnici potápění). Ne, není pěkný život. ; Pokud narazíte na divoká kočka, ona může být re-domácký? Dobrá otázka. Pokud má vzpomínka na domov a domácí život, tam je dobrý důvod se domnívat, ona může přijmout nový domov nabídl jí. Feral koťata zachycen v době, kdy jsou 4-6 týdny stará je obvykle možné poměrně snadno zkrotit. Older koťat může být domácký, ale s větší obtížností. Plně pěstované divoké kočky jsou obvykle nelze zkrotit, natož umožňují se dostat dost blízko, aby jim pet. Ve všech případech je to o vytrvalosti část lidské péči-dárce, který významně určuje úspěch divoká kočka byla re-domácký.

Divoké kočky budou tvořit do kolonie, kde hledají bezpečí v početnosti a povinností sdílet ošetřovatelství. Un-spayed samice může mít až (3) vrhy do roka. Je to tak plodný chov sazbu, která je největší problém. Některé odhady projekt je 60 mil. divokých koček v USA Spolu s dalšími 60 miliony koček v domácnostech, které se v průměru asi (1) kočka za každý (2 +) lidi v této zemi sám. To je spousta koček!

Někteří chtějí obvinit divokých koček zničil ptačích populací, a hrát na naše obavy, že tito bezdomovci se šíří zdravotní rizika (i když většina z ohrožení zdraví pocházejí ze žijící v koloniích sami). Ale nejpřesvědčivější argument pro odmítnutí ptačích populací by mohly být ze ztráty stanoviště a okna stávky udělat, aby lidé se stěhují do oblastí, které nedlouho předtím, než byly přírodní divočiny či zemědělské půdy. Neviděl jsem mnoho gangy divokých koček bičování krajiny jako vandalové loví na vzácné ptáky nebo jiné stanoviště druhů.

Co uděláte, když zjistíte, divoká kočka, nebo dokonce kolonie? TNR (trap-kastrát-Release), programy se objevily po celé zemi. Tyto programy se skládají ze zaokrouhlování kolonie a při jejich pre-uspořádány kliniku, kde jsou vykastrovaný nebo spayed, dané lékařské check-up a pustil zpět na kterém byly pořízeny,. Pak pečovatele poskytnout jim jídlo a přístřeší, až kolonie zmizí z přirozených důvodů. Hlavně proto, že žádné další vrhy rodí. Existují lidé, kteří navrhnout vyhledávání a ničení mise zbavit problém … ale, nejsme neandrtálci tady, tak jsem se jít tam. Najít programu ptejte veterinárním lékařem, volat útulku ve vašem městě, nebo se podívejte do telefonního seznamu pro místní humánní společnosti. Obvykle pasti je možné si zapůjčit za účelem shromažďování divokých koček a klinické termíny lze sjednat pro jejich kastrace a sterilizace.

Předpokládá se, že kolem roku 3500 př. nl Egypťané se začali domestikovat divokých koček Afriky. Od té kočky byly společníky pro lidi a byli obsazeni po celém světě bez ohledu lidé vzít. Jejich původní divoké instinkty pro přežití pouze zůstává v základní formě. Proto, pokud je novodobý dům kočka stává divoká, ona je stejně ovlivněn její tisíciletí domestikace jak ona je přirozeným instinktem divoké prostředí, odešla tak dávno. Pokud jste někdy vlastnil kočku, která nedokázala přijít doma … Sting uvedené škody může být pocit, přímo v duši. Pokud jde o vaše kočka, kdo říká, necítí, že bolest, taky. Všechna zvířata mají schopnost show ublížit, radost, smutek a dokonce i ztrátu. Možná, že nemohou artikulovat pocity do slov a soudržná myslel … ale oni ještě mohou cítit emoce. Divoké kočky je ztracený kočka, která se chce vrátit domů. Možná neví, jak se na tuto, ale instinkt zavazovat se lidské společnosti drží ji u nás, zda ona se skrývá v uličkách, nebo v farmáře stodolu. Podobně, naše vděčnost a touhu po ní společnost pohony nám chcete pomoct jí utéct, které znamenají a strašný situaci.

The moderní pokrok našeho technologickém světě mají tendenci izolovat lidi, což způsobuje jejich domníváme, že jsme vzdálený odlišnost od přirozeného světa. Ale popřel, že jsme in-oddělené a dobře usadili v přírodě je děláno tak na nebezpečí naší vlastní existence. Uplatnění našich ušlechtilejší povahy řešení divoká kočka podmínka bude pouze zvýšit naše vědomí na vyšší úroveň a zjevně uvědomil, že, co se stane jednomu z nás jako bytosti na Zemi, stane nakonec pro nás všechny. Potřebujeme, aby naši ztratil kotě přátelům zpět do stáda našeho soucitu a naše domovů … tam, kam patří.

Další informace o divokých koček návštěvy:, divoké kočky v Cat Lover Gifts světa

Kennel kašel v kategorii Psi
Obavy o zvířata v zájmovém chovu Recall
Tipy na výběru Právo velký pes Bed
Jak vybrat The Perfect papoušek
Potty trénink Pes v Jednoduchá Kroky
Tasemnic u koček
Bígl štěňátka jsou obecně zdravý
Fakta o Psí dysplazie kyčelního kloubu v Výmarský ohař
Tarantule péče a krmení
Teaching Puppy přijít na Command
Tipy To Remember V Beagle vzdělávání

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create