Nejstarší Breed

Všichni jsme slyšeli více než jednou o tom že tento psí plemeno, nebo že psí plemeno je jedním z nejstarších psích plemen známý člověk, ale já vám představit, psí plemeno, jinými slovy, ohař Pharaoh.

Věděli jste? , Jsou zde obrazy faraóna chrt datování celou cestu zpět do 3000-4000 př.nl, který se skutečně něco!

Tito byli psi, kteří byli uctíváni v starověký Egypt, byly považovány za loajální společníci Pharaohs, byli přednostní lovci a oni byli obecně milují všichni. Západně od Velké pyramidy Cheops, u Giza, byl hrob objevil s jedním z těchto psů. V nápisu bylo uvedeno, že tento pes byl strážcem svého pána, skutečný faraóna psa!

Jak již bylo uvedeno, tito psi se vrátit na dlouhou dobu, ale věděli jste, že to není Egypt, který je akreditován pro zachování Pharaoh Hound plemeno? Jsou to lidé, Malta a Gozo. Bylo Féničané, které se psa Farao s nimi, když oni se stěhovali a usadili se na Maltě a Gozu, zvedli Pharaoh honí pro lov králíků a střežení svých stád a domovů. Za další pár tisíc let ohař Farao žil měnící málo, pokud vůbec, a to až do roku 1930, kdy se jako vůbec první Farao ohař dovezených do Anglie. To bylo více než 30 let později, že Spojené státy tu představen ohař faraóna (v roce 1967), a že byl přes některé paní Harper. Brzy AKC byla založena (1970) a psa faraóna dostal oficiální uznání v roce 1984.

Když se zamyslíte, je to tak trochu překvapivé, že psa faraóna dostala uznané nebo objevena tak pozdě Vzhledem k tomu, že byl po dobu asi 5000 let. Nemyslíš, že tak?

Když se díváte na obraz faraóna ohař Možná si myslíte, že je to vysoký pes, ale to prostě není pravda psa Farao je středně velký pes s průměrem výška je asi 26 cm u samců a 24 sune se pro samice. Jedná se o psa, který by měl být čistý milost, měl by ohař faraónovi mít hezké jednoduché, tekoucí chůze, a on by měl mít dobře vyvážený, inteligentní hledá hlavy, že je nesen vysoko. Honit Farao měl horlivý pohled a jeho oči musí být stejné barvy jako kabát. Uši by se měla konat postavit. Nemělo by docházet k bázlivost o tomto psovi.

Jedna věc vzpomínám na psa faraónovi, že to je pohled psa, jinými slovy, Pharaoh Hound honí to, co vidí, a žádné množství školení a volání ho bude pracovat, když se náhle rozhodne běžet po něčem nebo jiný . Tak si ho na vodítko vždy, když mimo domov, protože on bude utíkat. Nejlepší věc pro ohař faraóna je proměnit ho ztratit v pěkné sized kabiny, oplocená celá cesta kolem (5 metrů vysoké a více), nechat se touto energetickou psa ventilovat některé z jeho energie, nebo můžete jít jogging s vaším chrt Farao nebo se ho na jízdu na kole, být vynalézaví!

Pes Farao je relativně snadné psa cvičit, pokud použijete dobrý pozitivní posilování metody. Proč? Protože tento pes lze tvrdohlavý, psa Farao nereaguje dobře na špatné tréninkové metody, protože to jedno plemeno psa, které mohou využít jeho hlavu, jen si na chvíli, byl tento pes chován a vyvinuta tak, aby mohl pečovat o sám, tak jeho přirozené, že on je bude chtít vědět, co je dostat ven z obchodu.

Budeš mít očekávat tohoto psa pokusit se získat lepší z vás v každé situaci. Právě proto, začíná, když jsou mladí, musíte jim ukázat, že jste Vůdce smečky, jsi pes Alfa, pokud nechcete, bude pes se snaží ukázat, kdo má na starosti. Díky pevné a jemné školení jen ukázat mu, že máte na mysli podnikání.

Ohař Farao je obvykle vyhrazena psa, ale když mu úsměv, budete odměněni červenat.

To je opravdu unikátní zvíře!

Co dělá Pomeranian Pomeranian
Bullmastiff Dog Plemeno temperament a Charakteristika
Housenky
Anaconda Habitat
Jak dlouho je pes v tepelné
Psí Průjem
Pomeranian Problémy očekávat
Je Neviditelný pes plot tou pravou volbou pro vás?
A Guide to Pomořské Vrh Box trénink
Veterinární Scrubs
Prevence bolest a strach Agrese u starších psů

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create