Nejlepší pes Potraviny – Přečtěte si to před podáváním psy na Vaše Zvíře

Je tam dokonce i něco jako nejlepší krmení pro psy už? Pokud zjistíte sami přemýšlel o tom, nejsi sám. Ve světle nedávných událostí a vystavuje v kontroverzním pet potravinářského průmyslu, můžete si sotva být obviňován za optání. Ale neboj se, číst dál a dozvíte se více o výběru nejlepších krmivo pro váš nejlepší kámoš.

Za prvé, mějte na paměti, že to není jenom lidé, kteří mají právo na čerstvé potraviny. Všechny bytosti jsou stejně tak tvrdí na to, a vlastně, mají psi vzkvétal po staletí na přírodních potravin-do krmiva pro domácí zvířata přišla.

Již v roce 1930, obilné společnosti a masném průmyslu přišlo s nápadem, aby spojily své zamítnuty produkty a prodávat je pryč nic netušícího veřejnosti pro zvýšení zisku. Tyto odmítá byly plesnivé obilí a nemocné vnitřnosti, respektive, které se považují za nevhodné k lidské spotřebě amerického ministerstva zemědělství, ale tyto společnosti rozhodly vydávat jako ‘zájmovém chovu’ tak jako tak.

Ze všech na světě spotřební materiál, krmivo pro domácí zvířata je snad nejvíce nepřirozené. Pokud budete mít čas se zastavit a přečíst si seznam složek vytištěny na etiketách, byl byste šokováni. Většina z toho není ani zvuk jako potraviny. A pokud jste věděli, co to je to vlastně ve vaší psí stravy, že jste ho krmit nevědomky, by si nepochybně nevolno.

Častokrát, etikety psí žrádlo jsou záměrně nesprávné. je termín ‘masa-produkty’ generických a nemusí zahrnovat pouze drůbež a hospodářská zvířata, ale mohou velmi dobře zahrnovat volně žijící zvířata chovaná v zoo, nemocná těla, a dokonce i utraceno kočky a psi!

A říká ‘by-produkty,’ to znamená všechny zdravé spotřebního maso již svlékli pro humánní použití, takže, co svého psa skutečně dostane, jsou kosti, krev, peří, hnis, a kteří ví, co ostatní tabu části těla jsou tam.

Nejlepší řešení pro to je jednoduše přestali kupovat v této brutální výmluva pro zvířata v zájmovém chovu a začít vařit domácí recepty pro Vaše psí milované. Ale ne každý má čas a prostředky, aby tak učinily.

Naštěstí existuje několik kvalitních krmiv pro psy venku, aby se pomalu získává na popularitě díky nedávné masové zvířata v zájmovém chovu připomíná, že to dostal každý pet milence paranoidní. Jsou o něco dražší než low-kvalita druhu, ale vydrží déle jako psi jedí více levnější značky v jednom posezení. Takže jste nakonec záchranu více v dlouhodobém horizontu, a to včetně veterinárních účty za ošetření, protože vaše mazlíčky zůstane zdravý a šťastný.

Můžete říct, který je nejlepší krmivo pro vaše mazlíčky se podíváme na první dva či tři složky uvedené na etiketě. V horní části seznamu by měl být specifický druh masa, protože psi potřebují bílkovin více než jakékoli jiné živiny. Masové moučky je ještě lepší. To znamená, že voda byla odstraněna z masa a co vám zbude, je více koncentrovaný protein zdroje. Podívejte se na složky, jako je kuřecí maso, kuřecí moučka, krůtí, Turecko jídlo, jehněčí, jehněčí moučka, ryba, nebo rybí moučky. Vejce jsou také vynikajícím zdrojem bílkovin. Opět platí, nespadají pro ‘masa-produkty,’ ‘drůbeže-produkty,’ nebo ‘ryb-Produkty’, jak jste se nikdy přesně vědět, co to by-produkty jsou.

Sekundární protein, psy potřeba sacharidů. Podívejte se na lehce stravitelné obiloviny jako rýže, nebo jiných zdrojů, jako jsou brambory. Vyhněte se psem jídlo, které obsahuje seznam obilí, sóji, pšenice nebo lepek jako počet jednu složku, protože většina psů jsou alergičtí a může mít zažívací problémy, jakmile se tyto zrn požití.

Nejlepší krmivo pro použití pouze zdravé složky, používá přírodní konzervační látky, jako vitaminy C a E (askorbátu a tokoferoly) namísto karcinogenní chemikálie BHT / BHA a Etoxychin, a nepotřebuje umělá barviva nebo příchutě, aby bylo přijatelnější. Ve skutečnosti, pokud složek se zdají dost dobré pro vás k jídlu, pak si můžete být jisti, váš pes ocení to taky.

Znát záchranný tajemství, která většina pes-milenci se nikdy nedozví, o detecting zlý pes potravin a řešení zdravotních problémů psů na zde

Jak ochránit Váš dům, vaše špulit rty a vaše cennosti
Jak efektivně Crate Trénujte psího společníka
Vše, co musíte vědět o svém mazlíčka Cage
Školení vašeho psa No, když požadoval
Kat. Nemoci: Ztráta vlasů u koček
Vzácné Lions zabit v Indickém Game Reserve By Podezření na pytláky.
Pit Bulls: Lze tento psí plemeno být proškoleni, aby starat ovce?
Jak Take dobré fotografie vašeho domácího mazlíčka
Heartworm Příznaky v kategorii Psi
Fakta o kolibříci
Záchvatů u psů

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create