Nalezení Čestný Havanese Chovatel

Tam je rostoucí epidemie, která Havanese milenci musí nyní řešit, když se snaží získat nové štěně. Puppy makléři jsou vzácné plemeno nečestné Havanese chovatel, že péče o trochu jiné, než se snaží chrlit tolik mláďat v období, jak je to možné, aby se vydělávat na rostoucí poptávku po těchto roztomilé malé mláďat. Štěně makléř bude trávit veškerý svůj čas se snaží postrčit potenciální kupce do tak rychle prodeje je to možné, takže není čas ověřit, zda jsou či nejsou lže o původu mláďat ‘.

Můžete pomoci k odstranění tohoto vyrážka nepoctivých chovatelů tím, že prostě dělá svůj výzkum, pokud jste se rozhodli koupit Havanese štěně. Dělat jistý, že Havanese chovatel v otázce má dlouhou historii spokojené zákazníky, a provést některé, že jste důkladně výzkum veškerou dokumentaci, dostanete je jedním z nejjistějších způsobů, jak zjistit, zda váš Havanese chovatel je čestný jeden. Existuje mnoho způsobů, jak toho dosáhnout, a my jsme se pokusili prokázat ty nejlepší způsoby, jak na výzkum vaše Havanese chovatel zde v tomto článku.

Tam je hodně dokumentaci, která přichází s Havanese štěně Při zakoupení jeden. Tam jsou registrační papíry z organizace, kde se vaše nová pes měl jejich počet řádků registrovaných, jakož i zdravotnické dokumentace prokázat, že štěně bylo podrobeno nezbytná lékařská vyšetření. Bohužel jsou tyto dokumenty snadno padělaných a falešných Havanese chovatel bude často zahrnovat nich se psem, prostě aby prodej. Naštěstí existují kroky, kterými můžete se ujistit, že vaše jsou skutečné.

Je důležité, abyste porozuměli, aby řádné registraci organizace vést on-line databází, které zpřístupní potenciálních kupujících psů, aby mohly důkladně výzkumu štěně řádků. Je vaší povinností zkontrolovat tyto databáze, aby vaše mláďat přichází z registrovaných soubor psů a že mateřská psi jsou vlastně registrovány na Havanese šlechtitele uvažujete.

Existuje mnoho dalších způsobů, jak říct, zda Havanese chovatel uvažujete, je čestný. Nejdůležitější je, zda si budou moci prohlédnout podmínek, za kterých štěně má být narozen. Nečestný Havanese chovatel bude s největší pravděpodobností přijde až s několika různými výmluvami, proč nemůžete vidět jejich boudy. Pokud je tomu tak, pak jste s největší pravděpodobností se zabývají štěně broker, a měly by najít jiné Havanese chovatel okamžitě.

Často budete muset čekat několik měsíců, nebo dokonce několik let, se dostat perfektní Havanese štěně. Je důležité si pamatovat, že tito psi jsou dobře vyplatí se počkat to může trvat, aby vaše štěně je z poctivé Havanese chovatele. Havanese štěňátka mají sklon k určité genetické poruchy, a falešný chovatelé nemají podniknou nezbytné kroky k zajištění zdravé štěňata, která budou moci vychutnat dlouhý a zdravý život s jejich novými majiteli.

Fiona Kellyhas zvláštní afinitu k Havanese plemeno, a učinil ji svou misi ukázat ostatním správný způsob uznání poctivé chovatele. Když jeden má informace nutné k poznat rozdíl mezi falešnou a upřímný Havanese chovatelé, lze zajistit, že jsou stále zdravé štěně. Pro Havanese informací obecně, a informace o tom, jak rozeznat rozdíl mezi skutečnou a falešnou Havanese chovatelů, tento článek je třeba číst.

Naučte štěně anglického jazyka
Havanese Rescue Psi a řádné péče
Jak na dovolenou svého psa Sama doma
Heartworm Příznaky v kategorii Psi
Acid Reflux v kategorii Psi
Až k Délat Tvůj Být v patách Lives nikoli ze Domácí pes Dopřejte Recepty
Going to Yorkie Obrázky
Psí Worms Učení příznaky a identifikace
Stanovení Boston teriérů problémů chování
Common Kat. Nemoci
Bradavice u psů

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create