Mloci jako domácí zvířata

Mloci jsou jedním z těchto zvířat z volné přírody, které zachytil představivost lidí, jako jedna z nejvíce exotických mazlíčků v současné době. I když vypadají jako ještěrky, které jsou plazi, mloci jsou vlastně obojživelníků. Oni mohou sahat od 1 cm do 5 nohám na délku. Velké odrůdy jsou jen zřídka dobré Kromě vlastní domácnosti. Nicméně, menší mloci jako domácí zvířata, jsou docela populární. Jak již bylo řečeno, jedná se o volně žijící zvířata patří k téměř 500 druhů. Takže předtím, než vedení mloky jako domácí zvířata, je důležité vědět, které odrůdy jsou Kupujete a jejich požadavky, když je držena v zajetí.

Bydlení mloci jako domácí zvířata; Většina druhů mloků raději cool, vlhkém okolí. Nicméně, mloci jsou chladné živočichů. Proto udržování optimální teploty je velmi důležitá pro vaše mazlíčky zdraví. V případě, že si ponecháte Tiger mloky jako domácí zvířata, by měla být teplota terária je třeba zachovat mezi 65-70 stupňů Fahrenheita. Pro požární mloci by se teplota nikdy kříž 68 ° Fahrenheita.

Kabina pro mloky, musí být vlhké. Nicméně, nemělo by být mokrý. Pro Tiger mloky a mloci oheň, které jsou nejběžnějšími odrůdami na prodej v USA, rašeliníku, kůra drť nebo pěstebního substrátu jsou vhodné možnosti pro podlahové krytiny v Salamanderu terária. Ujistěte se, že terária pro Tiger nebo požár mloci mají úkryty. Zahrnovat také misku s vodou v kabině a mlze tank pravidelně. Nicméně, aby tank není příliš mokrý jako mloci jsou náchylné k infekcím způsobených bakteriemi a houbami.

V případě, že chcete zachovat pár buď obojživelné druhy, o průměrné velikosti by měl nádrž na 24 x 16 x 18 palců (60x40x45cm) velký, (nicméně to ve skutečnosti se liší podle velikosti zvířat). Ujistěte se, že terárium je bezpečné víko, jako mloci jsou renomovaní umělci uniknout. Jako jeden potřebuje udržet vlhkosti v teráriu, chovat jako v bavlnce majitel také musí hlídat, pro růst plísní v nádrži. Tiger mloci mají dobrou chuť. Proto také vylučovat dobrou množství odpadového materiálu. Proto tank třeba pravidelně čistit. Spolu s vidět požadavku vlhkosti, zajistit, že tank má dobré větrání tak, aby životní prostředí v kabině se nestane faul.

Krmení mloci jako domácí zvířata; Přemýšlíte o krmivo pro mloky? Tak tedy dobrou zprávou je, že ani oheň mloky ani tygr mloci jsou úzkostlivý jedlíci. Oba mají zdravou chuť k jídlu. Mloci jsou masožravci, a když ve volné přírodě, jejich jídla seznam je poměrně pestrá. Ty by mohly živit pillbugs, brouci, žížal, woodlice, slimáci, malé můry, cvrčky a červy jídlo. Nicméně, při zachování vodní mloky jako domácí zvířata, pet majitel potřebuje získat vodní bezobratlé, jako vodní blechy, slaném nálevu krevety a Daphnia. Většina mloků jsou noční, a proto krmení v noci by byl nejlepší způsob, jak pomoci jim držet se své přirozené krmení zvyky. Také, mloci reagovat nejlepší potraviny, které pohybovat. Proto krmit živou kořist. Stejně jako již bylo řečeno, čistota, je nejdůležitější aspekt správného pet péče pro vedení mloky jako mazlíčci. Proto se ujistěte, že nespotřebované jídlo a výkaly jsou pravidelně odstraňovány z nádrže.

Manipulace mloci jako domácí zvířata; přestože i oni dělají dobré mazlíčky, mloci nejsou pohlazení druhy. Není to tak, že budou chytat a kousat, ale oni mají citlivou a citlivou pokožku. Oleje a soli z našich rukou mohou kontaminovat jejich kůže a způsobují infekce. Také některé druhy vylučují některé toxiny, které mohou vyvolat podráždění kůže pro jejich lidské vlastníků. Použijte ryby čisté zvládnout. V případě, že musíte dotknout, umyjte si ruce mýdlem a teplou vodou. Ujistěte se, že zde nejsou žádné zbytky mýdla na ruce levé. Pak čisté ruce znovu důkladně poté, co jste dát svým miláčkem zpátky to nádrži.

Vedení mloci jako domácí zvířata by mohla být dobrá zkušenost pro některé. Ale jeden by měl zvážit klady a zápory pro volně žijící zvířata, jako domácí zvířata před zvažování. Kompletní znalosti o pet zvyk a stanoviště a na jeho požadavky, pokud chovaných v zajetí, jsou nezbytné aspekty udržení volně žijících mloků jako mazlíčci.

Plush Dog hračky
How to Make zdravého psa potravin Recepty
African Safari Animal Collective Jména a název Origins
Psí Těhotenství Guide
Beagle Chovatelé: Otázky pro
Žáby
Psí Ušní kvasinkovou infekci
Tipy na nalézání záchranného mops
Máte ucho For Your Ear Infekce Pet?
Amerického Úřadu Nedosažení seznamu ohrožených Druhy
Seznámení s Cat

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create