Má svého psa opravdu potřebujete Bed?

Pokud se vám vaše použité pes spí v jednom místě to je méně pravděpodobné, spát na podlaze nebo jiné tvrdé povrchy, které může způsobit artritidu a otlaky v pozdějších letech. Z pozorování, blízkosti Vašeho psa, budete mít lepší představu o tom, co výrobek hledat jeho každodenní pohodlné klidové místo.

Některé Psí Bed Úvahy

Uvažoval jste někdy o svého psa na konkrétní potřeby pro pohodlný odpočinek? Má rozrůstání a natáhnout se úplně? Má rád viset hlavou přes hranu? Vzhledem k některé z těchto otázek v úvahu, vám pomůže vybrat ideální pes lůžko pro vašeho domácího mazlíčka.

Psí Bed Vlastnosti a výhody

Ortopedická pěna drží svůj tvar po delší dobu a nebude třeba je nahradit tak často, jak postele s tradičními polyfil nebo cedr čipy. Pes lůžko umožňuje svým miláčkem, aby měl svůj vlastní prostor, místo, kde si můžete zkroutit, relaxaci a spánek. Postele s boky jsou skvělé pro psi, stejně jako viset hlavou přes okraj, jak je uvedeno výše.

Ortopedická lůžka jsou často dobrou volbou pro starší psí, protože jsou konstruovány speciální high-density pěna pro větší pohodlí a rezervu pro vašeho psa bolesti kostí a kloubů.

Podobně jako u člověka, psů i zkušenosti změny, protože věk. Jejich klouby mohou tuhnout, nebo jejich kosti se tenčí. Starší psi mají spací více a hrát méně. Tam jsou zdravotní důvody příliš staré bolavý subjekty může znamenat výstřední pet proto pozor na psí postel s paměťovou pěnou nebo dobré ortopedické postel.

Pokud máte pejska malé kulaté polštáře-ložní by mohla být ideální. To umožní váš pejsek doupě dolů a hnízdo. Přicházejí v různých stylů, materiálů a barev, a většina může hodit rovnou do pračky, ale ujistěte se, že pes není stále v něm :-). Ujistěte se, postel se snadno čistí a prát v pračce.

Ujistěte se, že postel je dostatečně velká pro vašeho psa. Kdyby se natáhl na jeho maximum, ujistěte se, že postel je dostatečně velká na podporu celé jeho tělo. Zkuste měření svého psa a poté přidat 5 centimetrů byly pohodlné. Je-li lůžko příliš malý pak váš pes bude jen nepoužívá.

Některé postele jsou také speciálně upraveno tak, aby odstranění plísní, hub, nebo jiná venkovní nebezpečími, která mohou ovlivnit vašeho psa. Tyto psí postele jsou ideální pokud váš pes spí venku hodně, nebo jestliže on spí v Dog House.

Náročném dni může znamenat večer nepohodlí s vytáhl svalů či bolesti kloubů. Váš pes bude mít kvalitní psí postel pro všechny stejné důvody, které jsme si naše postele!

David Amos je milovník psů a dlouho majitel psa. Další informace o klikněte psí postele psí postele a dorost Postele, a pro další informace o psí zdraví a udržet váš pes šťastný klikněte Psi a Štěňata Online.

Chřestýš Habitat
Knut: Polární medvídě
Tropické ryby Nemoci
Spálení sluncem a rakovinou kůže – Chraňte svůj kočky v létě
Žlutá štěňata labradora budou tát remix
Pátravý High And Low Pro Rescue Sibiřský hasky
Historické buldok Informace: Pes v Ferocious starověku
Čtení svého psa jako v knize
Fakta byste měli vědět o Hypertrofická osteodystrofie V Weimaraners
Náš nejbližší Evoluční příbuzný, šimpanz
Chihuahua

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create