Lepení s novým Kočka

Přináší novou kočku domů Poprvé může být stresujícím lhůta jak pro kočku a rodiny. Ze rodiny úhlu pohledu, nevěděl, jak kočka bude reagovat na nové prostředí a jak přistupovat kočka poprvé může být trochu znepokojující, a není-li správně zachází od počátku mohlo vést k chování, problémy, dále silnice . Ze kočky pohledu, oni ocitnou v cizím prostředí s cizí pachy, zvuky, lidé a dokonce i jiná zvířata.

Existuje několik tajemství zajistit celém procesu méně stresující a děsivá pro všechny zúčastněné strany. Za prvé se dostat do kočky postavení a vcítit svými pocity nového svých domov. Za druhé věci se pomalu všechno může být uvedení domů velice vzrušující nové domácí, ale pokud se situace není zacházet klidně, tiše a pomalu se pak propojení se vaše kočka může být proces, který trvá mnohem déle a nemusí dojít vůbec, pokud kočka uvidí, jak děsivé člověka.

Připravte svůj domov na příchod svého nová kočky ve předstihem. Ujistěte se, že odkládala docela místnosti, kde kočku může prozkoumat a seznámit před potýká s větším prostředí. Se ujistěte, potravinami a kočka místo vody vrh podnos (mimo potravin a lůžko), postel a některé hračky v místnosti. Také místnost by neměla být dostupný na jiné mazlíčci v domov.

Povolit kočka strávit čas sama to místnost prvního příjezdu 30 minut po té kontroly, aby zjistili, zda každá věc, je v pořádku. Tento postup opakujte u prvního den navštěvující pravidelně ale blížící kočku příliš rychle. Během několika příštích dnech zvýšit frekvence a návštěv začnou od vašeho kočku získat jejich důvěru. Toho by mělo být provedeno tím menším vás, tím klečela na zemi, nedíval kočka přímo do očí a umožní přiblížit vám kočka. Zavést pár hry s míčky a smyčcové vždy bude na tvé kočky tempu nikdy a donutí vás hrát nebo přístup.

, Jakmile budete vaší kočky zda získala důvěru ve šťastný a být kolem vás, můžete začít zavádět další členy rodiny, včetně jiných zvířat. Nicméně zavádění jiných domácích zvířat je třeba provedeno pouze jednou kočka je s tebou i vázaných nikdy učinit bez dozoru.

Asi po tři-čtyřiden, kdy a šťastný vám aby kočka uvolněný a šťastný se dotkl a pohladil vy můžete začít, aby vaše kočka přístup do zbytku domu. Ať se jí na vlastní tempo a vždy se jim přístup k jejich bezpečného prostoru, jestliže věci se trochu bojím o ně a oni se mohou vrátit rychle. Většina koček se usadí se poměrně rychle do jejich nové rodiny trvat některé delší, že závisí na jejich individuální osobnosti i jejich předchozí životní zkušenosti.

Proces může znít pomalý a pro začátek, ale získání důvěry kočka je všichni-důležité již od začátku a oni musí cítit, že mohou důvěřovat a pocit bezpečí v novém domácím prostředí před tím, než se usadí do šťastná zvířata . , Jakmile dluhopisů se mezi vámi byla zřízena a kočka bude pouto, která bude trvat po celý život, poskytuje mnoha hodinách společnost a pohodlí pro vás oba.

Take Your Pet všude s bišonek Pictures
Dog Sudden Chovánípři Změnit – Signs a Tipy
Příručka Dog Training Collar znám jako kupující obojek ‘
Chování psa
Větší švýcarských salašnických psů
Takže chcete, Chovat jako v bavlnce Králík – Dodávky budete potřebovat
Zlatý retrívr Štěňata
Ron Hevener – od koně Lover do Filmař
Teplo stoupající znamená zvyšování rizika pro domácí zvířata – Pet 5 Tipy zdravotní bezpečnosti
Prevence labradorský retrívr úžeh V
How To Give Havanese Hair Vyjmout

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create