Labradorský retrívr: Příznaky a Příznaky Těhotenství

Různé příčiny, proč majitelé psů záměrně plemeno jejich labradorský retrívr. Jeden důvod je jeho psovi, který je do standardní chovu a chtějí vytvořit podestýlky. Někteří majitelé psů chcete vylepšit plemeno. V některých případech neznámé majiteli, chovných může také proběhla přes to psi jsou pečlivě omezovat když jsou v sezóně. Nezáleží na tom, jaké odůvodnění se, je důležité vědět označení pokud váš Lab je v jiném stavu.

Psice pouze otěhotnět když je chovaná během ní tepelného cyklu. Psí cyklu jen cyklus Estrální čtyř fází. První etapu se proestrus v níž fena má atraktivní pro muže, ale ne vnímavá na ně. Tato etapa všeobecně trvá šest-jedenáctden. Tato fáze již skončila, když se pes stane přístupnější mužů a bude stát musí být chována. Další fázi je estrus se skutečném plodné fázi kdy fenu je nyní přístupní muži. Tato fáze trvá pět až devět den. Tato etapa skončila li žena nejsou vnímavá k mužským už. Třetí etapu je diestrus, non-vnímavá čas a poslední fázi Estrální cyklus je anestrus ve kterém vaječníků aktivita se konala.

Psem těhotenství zpravidla trvá 60-65den. Počátek rašení těhotenství psů zahrnují nechutenství, náhlého poklesu aktivity, bradavek růst a změnu chování. Jako těhotenství postupuje, dále znamení dojít. Tři až čtyři týdny do těhotenství, budete všimnete zvýšení apetit a váze o jeden měsíc. Kolem pět týdnů bude vaše psa bradavku rozvíjet a ona začnou vypadat širší. Zvýšení velikosti břiše lze považovat a děložní otoku kolem lokality placenty je to pocit podniku a diskrétní kousky existovat. Během posledních několika týdnech těhotenství, může být štěně pohybu cítil a produkci mléka, začíná.

Pes těhotenství možno také detekována prostřednictvím x-paprsky, ultrazvukem nebo krevní test. Krevní test může provést veterinář 30den po bytí chováni. V některých případech bude fena zobrazení příznaky psích těhotenství bez skutečně bytí těhotná. Proto je důležité navštívit vaše veterináře potvrdit těhotenství a že řádné péče bude poskytnuta. Pes vlastníci by měli vždy pamatovat že jejich těhotná Labrador retrívr potřebují zvláštní péči ujistit že jsou připraveni když přijde čas.

Jména pro koťata
Pečlivě vybírat svého psa stravy
Co vzít v úvahu Při šlechtění bišonek
Jak najít unikátní zvířata v zájmovém chovu a zahradu
Zlatý retrívr: Kompatibilita problémy
Dog Food: Ekologické stojí za Hunt
Pet Health Insurance
Najít Perfect Dog Názvy
Rozšířené Spleen v kategorii Psi
Tipy na Výběr štěně, aby vyhovoval vašemu životnímu stylu
Německý ovčák Školení

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create