Kočičí Ušní roztoče a další Ušní Problems.

Vůbec všiml si třepání kočku nebo poškrábání hlavu zběsile na svém uchu? Mohlo i být čase kontrolu mazlíčka ucha abyste se ujistili, které nemají nežádoucí návštěvníky, jako je Ušní svrab.

Je velmi důležité, abyste se ujistili, že vaše kočka je volný od ucha MOTES protože jsou nejen nakažlivé ostatní kočky v domácnosti, ale může též nakazit ostatní zvířata, která žijí ve stejném prostředí. Je to důležité uchovávat Váš kočky ušima zdravá, neboť spoléhají na sluch poslouchat pozor na svou kořist a aby mohly chránit sebe před plížil se po a byli napadeni další kočky. Uši i pomohou jim s rovnováhu při lezení stromky apod., pokud nefunguje správně by mohlo způsobit nejrůznější ošklivé nehody.

Mites ucha jsou malá pavouka rád hmyz tato láska aby vnitřní ucho kočky svůj domov. Bohužel oni způsobí infekcí a mohou způsobit poškození bubínku způsobující trvalé ztrátu sluchu. Oni jsou podáni od jednoho kočku liší, mohlo tento být jednoduše sdílející stejné spaní místa zavřete kontaktu s jinými kočkami zatímco groomingu nebo přehrávání společně. Roztoči mohou žít zatímco v obecném prostředí, tak i kdyby se vaše kočka nepřijde přímo do styku s jinou kočku, je zde stále možnost nich byly přeneseny na vaše kočka prostě prochází místem, kde jiné kočka s roztoči byla dříve.

Je tedy rozumné zkontrolovat kočce uši pravidelně na žádné příznaky infekce roztoče sám. Je možné vidíte pouhým oko a vypadají malé bílé tečky na tmavém ušní maz. Můžete dokonce dostat nějaký údaj, že Vaše kočka má problém ucha pozoruji silné hlavy třepání nebo nadměrné ucha poškrábat vaše kočka nebo si všimnete při nahromadění nadměrné ušní maz, který je velmi tmavou barvu a silný zápach. Je vždy moudré ujistit, které tyto symptomy způsobuje ušních roztočů a ne nějaký další onemocnění, tak vždy veterinář kontrolovat uši, pokud nemáte podezření, že je něco špatně.

Jestliže ucho roztočů jsou správnou diagnózu je nezbytné zabít off před infekcí stává horší nebo že rozšíří na další zvířata. Veterinář setře hodně ušní maz spolu s některými roztočů které lze viděn, bude on pak spravovat někteří eardrops které budou schopni získat hluboko do zvukovodu. Tyto poklesy setkají muset být spravován pro tři-týdenní období zajistit celkové eradikace ucha roztočů.

Je také důležité, abyste léčbě kočky kožešinových současně s blecha práškem bude tato odrovnat jakýkoli odložených vejce která mohou podali samy v kožešinu. Všechna kočky povlečení a obvyklý spaní nutné důkladně omýt a vyčistit a domů by měla být léčeni blecha prášek pro domácí. To zabránit dalšímu znovu-infikovat vašeho kočka po léčby zastávky.

Ostatní všeobecné péči pro kočce uši by měla zahrnují:; Ochrana ně letních měsíců opalování s non-toxické ne. krém. Toto je velmi důležité pro kočky s světlem barevnými uši. Těchto ploch se velmi náchylní na tělo rakoviny a mnoho koček v teplejším podnebí nakonec museli mít jejich uši amputovat.

Ujistěte uši jasné žádné trosky, jako jsou tráva osiva. Je-li trosek je ponechán v uchu je mohou vést nebo bakteriální infekcí houbových. Watching pro jakékoli příznaky nevyváženosti nebo zdánlivá závrať ve vaší kočku. To by mohlo naznačovat vnitřního ucha, problém, který budou naléhavé potřeby zacházení vet.

Dolphin Ekologie: Kde dělat Dolphins Live?

Jako my všichni víme, delfíny má zvláštní vztah s lidmi! Jejich vysoce inteligentní úrovni mají pouze pomohla zřídit silnější spojení s mužem. Tam jsou asi čtyřicet druhy delfínů na celém světě. Jejich přátelská povaha je, co je tento tvor asi populární s všemi lidmi! Vědci překročilo veškeré hranice delfínů studovat na divokých i chovaných ve zajetí jsou. Tyto studie pomohly člověka měřidlo jejich inteligenci úrovněmi značné míry ačkoli tam je mnohem více být objeven a prozkoumány. Jeho efektivní těla pomáhá to plavat rychle na vodu a hnát jeho tělo při velké rychlosti. Takže jste často přemýšlel nad delfínem stanovišť a které oblasti jsou obvykle vyskytují? Se podívat na některé informace související s delfínem stanoviště.

Dolphin Ekologie: Kde dělat Dolphins žít?, Delfíni se nacházejí po celém světě; obecně v mělkých mořské vody kontinentálního police. Můžete svědek delfíny v studené vodách jakož jako teplých tropických vodách. Samozřejmě existují některé druhy delfínů, která ukazují, přednost zejména teplota. The Delfín skákavý raději žít v teplejších vodách. Delfíni lze občas nalézt v řekách také. Tyto druhy se může nikdy venture směrem k oceánům! Delfíni která rádi krmení na planktons jsou často přitahuje do pobřežních oblastí. Kontaminace vody prokazatelně ohrožení všech mořského života. Delfíny čelí ohrožení kvůli kovových předmětů, plastů a různým škodlivin nalézt ve vodě.

Delfíni nemusí čelit mnoha hrozby pro přežití mimo ty nejdůležitější, které člověk vytvořil. V některých zemích, delfín maso je pochoutkou. V současné době bytost znečištění vod a lovili pro masa, jejich přežití je hlavní problém na celém světě. Mnohé organizace proto věnuje pomoci přežití z těchto vysoce inteligentní lidé!

Výběr mořských ryb Tank
Ohrožené Bílý tygr
Význam vyšetřování Vaše Havanese Chovatel
Penguin fakta
Dogy: Správa Tekuté Léky
3 kroky pro to stát se psem trenéra
Greyhound pes, Moderní tragédie
Ekologické psy – Měla jste v krmivu organické potraviny do svého psa?
Súdánu Dech beroucí migrace
A Fussy Pomeranian Chovatel
PET dveří pet vlastníka je život trochu snadnější

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create